Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

MOTO YIKAMA FİYATLARI

Motovento
    REKLAM ALANI
    oznkrçm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY 100-YBR 250-CBR 250-CBF 600-VFR 800
    Alıntı MSMorkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benzinliklerin bir çoğunda oluyor o sistem.
    Teşekkür ederim. Ben daha rast gelemedim maalesef.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Alıntı oznkrçm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim. Ben daha rast gelemedim maalesef.
    Kaldırıyor olabilirler. Bu arada haklısınız benim aklım 1 lirayla çalışan köpük makinasına gitti, çok denk geldim ama su atan makina göremedim nedense, dediğiniz gibi sadece belli yerlerde de olabilir

oznkrçm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY 100-YBR 250-CBR 250-CBF 600-VFR 800
    Yok, doğru düşünmüşsünüz. 1 liralık makinelerden bahsediyorum.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    ıcınızde motorumu daha ucuza aynı ozende yıkayacak var mı?

maltepe cıvarında varsa bırısı gelıp yıkatabılırım.

*ben de ayda yılda bır, dısarıda ıyı bır yerde yıkatırım. kendım ozenle temızlerım cogu zaman, zaten kırlı de tutmam motorumu. lakın motoru hakkıyla temızlemek zor gercekten. hele bu sogukta.

Fr.Sante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Jet X
    Kozyatağı Aytemiz. 3 peron var genellikle boş oluyor ama hafta sonu bilmiyorum.
    Koşuyolu Aytemiz. Tek peron 2 makine var çok sıra oluyor tavsiye etmiyorum.
    Altunizade Total. 2-3 peron var hafta sonu hariç boş olur.

Ek olarak Göztepe’de Full istasyonuna 10 peronlu yer yaptılar ama 1 ay önce gittiğimde açılmamıştı.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Anadolu yakasında özellikle motosiklet yıkama ve zincir yağlama vs işlemleri özenle yapan firmalar var.

Garaj anadolu
    Hara gure garaj
    Rider cafe gibi yerlerde fiyatlardan haberi olan bilgilendirirse sevinirim. Malum yağmurda çamurda her taraf leş gibi oluyor. Kapı önünde yıkama da bir yere kadar.
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

aquarist4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion gitti,MT 07 Deep Armor geldi
    Geçenlerde Ustamdan laf yedim. Motoru çok yıkıyormuşum, civata ve somunlar açılmıyormuş, korozyon oluyormuş. Külliyen yanlış. Benim sorunum sık yıkamak değil, uzun aralıklı yıkadığım halde kurutamamak. Yerim olsa paraya kıyıp küçük bir hava kompresörü alacağım ama motosiklet sokakta dururken o kompresörü nereye koyacağım. Muhtemelen İzmir'deki en pis MT-07 benimkidir şu an :( Ayrıca burada 25 liraya motosiklet yıkayacak yer bulsam hiç düşünmem bile. Adam 40 liraya yıkayıp, burnundan kıl aldırmıyor.

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    Alıntı gerivites adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anadolu yakasında özellikle motosiklet yıkama ve zincir yağlama vs işlemleri özenle yapan firmalar var.

Garaj anadolu
    Hara gure garaj
    Rider cafe gibi yerlerde fiyatlardan haberi olan bilgilendirirse sevinirim. Malum yağmurda çamurda her taraf leş gibi oluyor. Kapı önünde yıkama da bir yere kadar.
    Ortalama 30-40TL

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    bizim burda yıkama kurulama losyonsuz 5 lira. motorda zerre yağ kalıntısı kalmıyor.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    İstanbul Anadolu Tubrotherscoffee de fiyat olarak güzel dir.Çay kahve muhabbet ücretsiz. Biz ekipçe oraya takılıyoruz.

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Moda Rider Cafe'de yıkama+zincir temizliği+yağ 50tl.
    En az yarım saat de uğraşıyorlar.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    garaj anadolu bır arkadasımın bu arada

yapılan ısı gormek ıcın İ

Instagram: garajanadolu

Zincir temizlil dahil 30 tl ucretı de.
    aquarist4 ve Green Arrow bunu beğendiler.

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zabuzaretta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben sırt çantası gibi sırtında taşıdığın, sol el ile basınç kazandırdığın sağ elin ile de suyu püskürttüğün manuel yıkama aparatından almayı düşünüyorum. İsmini vermiyorum reklam sanılmasın diye zaten Google ile arasanız bulursunuz fiyatı 120-150 arası değişiyor. Hem köpük atan ucu da mevcut.

Motorumu yıkamayı seviyorum başkasına yaşatmam o zevki.
    O makineden ben de düşünmüştüm. Fakat hem sirtta amelelik olur ugrasilmaz hem de tazyik vermiyor diye vazgeçtim.2 zamanli benzinli motorla çalışan ilaçlama makinesine kadar ilerletmistim işı kafada, kaldi ki o da sirtta olacak..Sonra 35 dolara aliekspresten dalgıç pompa tarzında portatif makine aldım araç cakmakligindan 12voltla çalışan.Aracım olmadigından cakmaklik alıp direk aküye bağladım. Tavsiye ederim basıncı fena değil. ..

Konu başligina gelirsek, şampuan,cila,gazyagi ile zincir temizligi v.s. yapsalar o para verilir sık olmayacaksa, fakat insanın kendi yikamasindan daha iyi olmaz.Bu arada yikama güzel de, zincir temizligi zulüm gibi geliyor bana..

volume81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-25
    Anadolu yakasında garaj anadolu tavsiye ederim işcilik vs ciddi başarılı ayrıca fiyatlarıda uygun

Güzel yıkama yapan yerler var fakat zincir temizliği vs işin içine girince 50-60tl'leri bulabiliyor.ayrıca motosiklet için otopark hizmetide var

BLUERAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnazuma, Hajoue125 bide cross aldıkmı tamamdır
    emekli olunca ne iş ile meşgul olsam sorumu burada çözmüş oldum. Hepinize teşekkür ederim. Eminim ki tel jantli bir enduroyu temizlemek sudoku çözmekten çok daha verimli olacak :D

nemlendirici losyon olayina da hasta oldum, len sür pure vasalin i ustune bi tutam talk, bitti gitti. Deri bakim losyonunu çakma deriye sürünce ne oluyor ben onu çözemedim ... ;D

Ha bu arada benim selem, çantam harbi deri dendir ama nasil bakim yapmaliyim diyenler icin kisa bir sure sonra video hazirliycam. 30 yillik deri konfeksiyon ustasiyla (uretim md., kisa bir röportaj.. umarim amaca ve motodaşlara hizmet olur.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    opet benzinlikte 2 lira köpük, 2 lira su. 4 liraya hallediyorum. sonra motoru benzinlikte kuruluyorum ve metal aksağamlara wd-40 sıkıyorum. sonra eve giderken rüzgardan sular iyice süzülüp gidiyor motordan ve evde tekrar bir kurulama işlemi yapıyorum ve zincir yağını sıkıp bırakıyorum ve motor ertesi gün işe gitmeye hazır.

wd-40 çok iyi bir parlatıcı ve bazı plastik yerleri de parlatmak için kullanıyorum.

j700 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125 ACE
    Alıntı thedarkfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pahalı geliyosa kendiniz yıkıycaksınız, götürüyorum benzinliğe yanıma zincir yağımı alıyorum azda bi mazot alıyorum, önce zinciri mazotla temizliyorum sonra sadece 2 liraya motoru yıkıyorum, daha sonra kuruluyorum, zincirini yağlıyorum.
    merhaba benzinlikte bende yıkatmak istiyorum ama benzinlipe gidene kadar motor baya ısınır soğuk suyla yıkayınca motor çatlamaz mı bundan korkuyorum
    aquarist4 bunu beğendi.

sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    Alıntı j700 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba benzinlikte bende yıkatmak istiyorum ama benzinlipe gidene kadar motor baya ısınır soğuk suyla yıkayınca motor çatlamaz mı bundan korkuyorum
    Benzinliğe gidince motoru kapatın soğumaya bırakın 10 15dk bekleyin kontrol edin soğumuşsa verin coşkuyu. Gider gitmez yıkamayın soğutma için biraz bekleyin ondan sonra yıkaayın.
    j700 bunu beğendi.

j700 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125 ACE
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    opet benzinlikte 2 lira köpük, 2 lira su. 4 liraya hallediyorum. sonra motoru benzinlikte kuruluyorum ve metal aksağamlara wd-40 sıkıyorum. sonra eve giderken rüzgardan sular iyice süzülüp gidiyor motordan ve evde tekrar bir kurulama işlemi yapıyorum ve zincir yağını sıkıp bırakıyorum ve motor ertesi gün işe gitmeye hazır.

wd-40 çok iyi bir parlatıcı ve bazı plastik yerleri de parlatmak için kullanıyorum.
    depoya falan wd-40 sürsem parlar mı

Motosikleti
    Pulsar 200NS-Yamaha R25-Xmax 250-Fz6 Fazer
    Ben gidiyorum benzinliğe 1 tlye köpük atıyorum , hertarafını güzelce köpüklüyorum çamurluk içi , jantların içini felan bir güzel , jantlara önce yanımda jant temizleyici sıkıyorum balata tozunu vs alıyor. Daha sonra 2 tl atıp tazyikli su ile çamurluk içlerini ve jantlarını bir güzel basınçlı su ile temizliyorum , dış grenaj kısımlarınıda uzaktan yağmur yağarmışcasına temizliyorum pırıl pırıl oluyor. Sonra garaja çekip bir güzel detailng yapıyorum bal gibi oluyor

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)