Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Maalesef Bir Can Daha Gitti! 'Turkstunt Murat' trafik kazasında öldü

Motovento
    REKLAM ALANI
    Naci63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    "Motosiklet sürüş teknikleri eğitimi veren ve tek teker üzerinde yaptığı akrobatik hareketler nedeniyle "Turkstunt" lakabıyla tanınan Murat Erdoğan (37) dün akşam D100'de Ankara yönüne motosikletiyle ilerliyordu. Kartal mevkiinde Murat Erdoğan'ın motosikletine arkadan gelen bir Otomobil çarptı. Kazanın şiddetiyle yola savrulan Erdoğan'a ilk müdahaleyi yoldan geçen bir doktor yaptı. Bir süre sonra gelen sağlık ekipleri de Murat Erdoğan'a müdahalede bulundu. Ancak tüm müdahalelere rağmen Erdoğan hayatını kaybetti.

Kaza sonrası otomobil sürücüsü Volkan K. bir süre olay yerinde bekledikten sonra Erdoğan'ın hayatını kaybetmesi üzerine yanındaki arkadaşıyla birlikte kaçtı. Polis, kaçan sürücü ve yanındaki kişiyi yakalamak için çalışma başlattı. Murat Erdoğan'ın cenazesi Adli Tıp Kurumu'na kaldırılırken, kaza anı güvenlik kamerasına yansıdı. Polisin soruşturması sürüyor." (basından...)

Allah Rahmet eylesin
    2012 Bmw F800gs; 2016 Mondial RX3i (2016-18); 2003 Bmw R 1150R (2009-17); 2006 Honda Shadow VT 750 C (2009-10); 2006 Ramzey QM 250 Cruiser (2006-10); 2006 Ramzey QM 200 Enduro (2006-9); 1990 350 cc çift silindir Jawa (1990-93); 1979 vitessiz Puch (1979+).

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    peugeot 103 cobra
    Allah rahmet eylesin.
    :(

Motosikleti
    Honda PCX 150
    Motosiklete gönül vermiş insanlar birer birer hayatlarından oluyor. Son olması dileğiyle. Allah rahmet eylesin.

Ailesi ve yakınlarına sabırlar dilerim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Rahmetliye çarpan araba sürücüsü ceza almazsa şaşırmayın...

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    allah rahmet eylesin, tekrar söylüyorum; yola korkarak çıkıyorum arkadaşlar. yola çıktığım her gün arabalar tarafından sıkıştırılıyorum ve motoruma sürtme derecesine kadar yaklaşıyorlar ve bu namussuzları durdurup icabına bakamıyorum, durmuyorlar.

zaten duran adamda da emanet oluyor.

ne diyeyim? hızlı gitmek tehlikeli, yavaş gitmekte tehlikeli.

motora siren taktırmak mı lazım bilmiyorum çünkü yolda şuursuz sürücü çok ve anca bir şeyler duyunca yada görünce kendilerine geliyorlar. yani bu hayvanlarda da olan sıradan tepki artık sürücülerimize bulaşmış ve aynı hayvan gibi extra ışık yada sese ihtiyaç duyuyorlar dikkatlerinin düzelmesi için.

çakar ve siren yasak! niye? sürücülerin dikkatini dağıtıyormuş!! sanki çok dikkatliler de dikkatleri dağılıyor!

Motosikleti
    Honda Activa S 125

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)