Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ESKİ BİR ANIM...KINAMA..!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    sah1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yıl.........1997

deli gibi bütün motorsikletcileri geziyorum......cam perdelerin arkasında ki hayal dünyamın krallarını seyretmek en büyük hobimdi....

Üniversite son sınıfta ögrenciydim..para bitriktiriyordum..kafamda orta halli bir enduro almak vardı...ama param yetmiyordu....gezmeye ve seyretmeye devam ediyordum....

Motorsikletci hiç arkadasım yoktu...yavas yavas motorsiklet magazalarına utana sıkıla girip tanışmaya calısıyordum.Yine bir gün maltepe de sahil yolunda bir motorsikletci olduğunu ögrendim.Oraya gittim motorsikletlere bakıyordum.Magaza sahibiyle utana sıkıla ezile büzüle tanıştım.Biraz sohbet etttik...askere gideceğimden bahsettim.
    ...istediğim enduro yu alacak paramın henüz olmadığını söyledim...
    ..............
    Kendisi bana alaycı bir tavırla ne dese begenirsiniz'..'' sen askere git..er maasından para biriktirir dönüşte de istediğin motoru alırsın canım..!!!!! '' dedi...

Cok kızmıştım...ne alemi vardı bu kadar motorsiklet hastası bi adamı bu şekiilde aşagılamanın...inanın bana bunu hiç ınutmadım.......üstelik bu kişinin bu camiada iyi tanınan biriisi olması beni ayrı bir hayal kırıklıgına ugratttı.......

hepinize sevgiler..saygılar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    İsim vermek isteyip de son anda vazgeçmiş gibisin. Dilediğin gibi isim vermekte serbestsin merak etme, sonuçta bir anı bu. Cevap hakkı doğmaz yani..
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

böyle o.ç.cukları bol miktarda var, hiç üzme kendini.bu işe gönül vermiş herkesin aşağı yukarı buna benzer bir anısı vardır.

Misafir
    Aynı yerde aynı muameleye ben de uğradım. Yeni başlayacaktım. O gün bir arkadaşımın arabası ile özensiz ama temiz bir kıyafetle idim. Aynı alaycı tavırlarla karşılaştım. Bahse mevzu kişi de camiada tanınan biriymiş. Hal bu ki ben elimden tutacağını ümit etmiştim.
    Daha sonraları yakınlardaki otomobil servisi müşterimize giderken, içimde kalan nispet için oraya iki defa daha uğradım. Birgün yeni CBR ım ile, birgün de lüks spor arabam ile.... Merak etme sen, yüzünde bıraktığım ifadeler hepimizin intikamıdır

Alıntı jawa adlı üyeden alıntı
    böyle o.ç.cukları bol miktarda var, hiç üzme kendini.bu işe gönül vermiş herkesin aşağı yukarı buna benzer bir anısı vardır.
    Adamımsın jawa ne zamandır seni göremiyorum ya forumda böyle uzak kaldığım bi adam sensin bu arada bizim fırında çalışan bi arkadaş jawa aldı 1994 model bizim otoparka çekiyor kullandım gerçekten onun dilinden sopa anlar dostum dimi

Motosikleti
    Piaggio
    böyle adamlar hiç bana denk gelmez zaten

cihan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    esnaflığın kursu yokki kardeşim. adam dükkan sahibi olmuş ama esnaf olamamış.
    beni öldürmeyen herşey beni güçlendirir

aliberkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z750S
    bende geçen vizör alıcaktım önceden araştırdım fiyatları fuarda baktım öğrendim piyasayı. sonra gittim satılan dükkana adam bi fiyat verdi yuh dedim başladım şurda şu fiyata burda böyle derken adam söylediğim fiyata indi. neyse vizörü aldım sonra motoru değiştirmeyi düşünüyorum dedim bana direk bak bende şu var fuar fiyatına veriyim dedi. bende seneye kasa değişiyo almam dedim. adam bozuldu abi sende herşeyi biliyosun korkulur senden dedi ve ilk defa bir satıcıdan üstün cıkmış oldum
    06 AB 3263
    0 Rh+
    Bugün kaç motorcuya selam verdin?

invent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600RR 05
    Bilinçli tükeciler artıyor artık ve arttıkçada diğerlerinin yaşama şansı fazla olmayacak.

muRRat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR
    hahaha. Daha bu hafta cumartesi leto arkadaş ile pantalon ve ayakkabı bakmaya gittik. İsim de verebilirim. Özen Motor'a. Ancak burada tek kişi ile tüm firmayı kötülemek doğru olmayabilir. Ama böyle adam da çalıştırmasınlar.
    Çocuk geldi.
    - Nasıl yardımcı olabilirim?
    dedi.
    Bot bakıyoruz dedik. Ne cevap verse beğenirsiniz.
    -Makina ne?
    Ukala bir tavırla CBR1000RR ve CBR600RR dedik. İyi de kardeşim bunu böyle mi yapmak zorundayız. Twister desem veya jawa desem ona göre mi bot gösterecek.
    Abuk subuk adamlar var piyasada kıl oluyorum.
    DBTYSG

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    murrat, çok iyi demişsiniz vallahi. Hatta "acele et yarışa gidecez" falan da deseydiniz
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler