Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

160 70 17 uygun fiyat lastik tavsiyesi ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Pulsar 200NS-Yamaha R25-Xmax 250-Fz6 Fazer
    Arkadaşlar selamlar r25 için lastik tavsiyelerine ihtiyacım var. Motorun orjinal arka lastik ebatı 140-70-17 fakat üzerindeki lastik 160 taban , oldukça kalın görüntüsü çok hoş brigstone marka , biraz baktım aynı lastik 700 ile 900 küsür tl sadece arka. Lastiklerin durumu şuan iyi fakat önümüzdeki 8 9 ayda muayene var. Muayenede geçmez gibi o zamana kalmaz .

Şimdi lastik alırken orjinal 150 ebatta olur çok sorun değil ama 160 taban olursa bence tabiki daha iyi olur görüntü açısından. Fiyatları çok çok uçuk yani 900 tlye rosso 2'ler var orjinal ebatında takım. O kadar para şuan vermek istemiyorum çünkü bir kaç ay sonra araca bir takım lastik alıcam öncelikle. Motoru günde 5 km kullanıyorum toplamda işe git gel , acelesi yok ama ortalama ne kadar vermeliyim hangisi daha iyi işimi görür , öyle amacım pegler yere değene kadar viraj felan değil rutin , sakin huylu , akrobasi şeyler sevmeyen , kurallara uygun , ani hızlanıp ani durmayı sevmeyen sakin bir kişiliğim yani irc bile memnun bırakıyor benim limitlerimde beni öyle söyleyeyim takım için ortalama ne kadar vermem lazım müsait olunca eminönüne gidip bakıcam orada da

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Mitasta bahsedilen ölcü var ise tercih edilebilir bi marka. Fiyati digerlerinden ucuz olur genelde. Ama iyi iş goruyormus, yumusak guzsl lastik dediler benimki de kargoda suan bende aldim.
    Size tek önerim KESİNLİKLE orijinal lastik ebatlarinizi kullanin.

Motosikleti
    Yamaha Yzf R25
    Sen alma lastik mastik boşver zaten hiç para veresin yok gibi bide 5km sürüyosun felan hiç masraf yapma muayneden geçmez derlerse alırsın.

Motosikleti
    Pulsar 200NS-Yamaha R25-Xmax 250-Fz6 Fazer
    Alıntı canerix3363 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mitasta bahsedilen ölcü var ise tercih edilebilir bi marka. Fiyati digerlerinden ucuz olur genelde. Ama iyi iş goruyormus, yumusak guzsl lastik dediler benimki de kargoda suan bende aldim.
    Size tek önerim KESİNLİKLE orijinal lastik ebatlarinizi kullanin.
    Tavsiyeniz için teşekkür ederim , mitas lastikleri 600 lira civarında gördüm yanlış hatırlamıyorsam acaba nasıl marka iyimidir ? o kadar vermişken rosso 2ye çıkmak daha mantıklı gibi geliyor sanki :/

Alıntı Handbrake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen alma lastik mastik boşver zaten hiç para veresin yok gibi bide 5km sürüyosun felan hiç masraf yapma muayneden geçmez derlerse alırsın.
    Cevap için teşekkürler fakat para veresin yok gibi derken yani motorun haricinde aracımında muayene ve sigortası geldi önümüzdeki ay , artı birde üzerindeki lastikleri alalı 2 yıl oldu 1 takım lastik araca alacağım için motoru biraz daha geriye atıyorum. Muayeneye 9. ayda motorun , o kadar beklemek doğru olmaz sonuçta 3 5 kmde olsa biniyorum can güvenliğimizde var önemli olan muayeneden geçmesinden ziyade güvenli ulaşımımı sağlaması

Motosikleti
    xsr 900
    hocam guvenlik onemli demissiniz ancak standart kalinligi 140 olan lastigin yerine 160 takiyorsunuz, bu arada 160 70 17 gibi bir olcu ile lastigin capi da 2.8 cm buyuyor
    150 hadi bi derece ama 160 lastik bence motorun geometrisini bozabilir, bunlar cok ince hesaplarla muhendisleri tarafindan belirleniyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)