Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Rahmet, minnet ve özlemle anıyoruz...

Motovento
    REKLAM ALANI
    ergunerbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 Z Tenere
    Kurucu Babamız;
    Allah sana gani gani rahmet eylesin.Durumlar her ne kadar kötü olsa da rahat uyu. Benim gibi bizim gibi binlerce evladın var ülkenin,devrimlerinin üzerine titreyen.. Evlatların,neferlerin bugün seni daha çok özledi. Kalbimizdesin, ruhun şad olsun..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı BLUERAY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli arkadaşlarım, bir kaç mesaj önce Olcay Avşar arkadaşımız bahsetmiş. Bu gün saat 19:00 da Zeytinburnu ilçesinde eşimin organize ettiği şekilde yanlızca bayanlara açık, Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşlarının hatırasına Mevlüt ve Kuran Tilaveti verilecektir. Saygıdeğer eşleriniz yada kızlarınız katılım göstermek ister ise lütfen PM yolu ile irtibata geçsin. Zira geçen yıl misafirlerimiz yerimiz, evimiz saray dairesi olmadığı için sıkıntı yaşadı.

Ama o sıkıntı kimsenin umrunda değildi.... Gelmek isteyeninde umrunda olacağını sannmıyorum... Pm den yazınız..

hocam bir Atatürk hayranı olarak yaptıgınız şey beni o kadar çok duygulandırdı o kadar güzel hissettirdi ki anlatamam . vesile olan herkesden allah razı olsun ellerinden öperim hepsinin ve teşekkür ederim. :D
    yürekçe bunu beğendi.

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    osiosborn ve bektanist bunu beğendiler.

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    Zamanında söylemiştim bu zihniyet Atatürk düşmanıdır diye tekrarlıyorum Türk değildirler soyları bilinmemektedir kimisi ermeni kimisi ise rum olduğu söylenir.

http://www.posta.com.tr/meb-nin-hazi...haberi-1351227
    https://www.haber3.com/guncel/egitim...haberi-4895845
    http://www.finansgundem.com/haber/de...sizlik/1248166
    http://www.habertam.com/guncel/skand...k-haberi-91191
    körlerin arasında tek gözlü adam kendini kral sanır

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Elin gavuru bile Atatürk'ün kim olduğunu bilir. İsmini duydu mu tüyleri ürperir. Öyle bir vatandaşın kanına giriyorlar ki Atatürk değil de bu hükümet Türkiye yi kurtardı sanıyorlar. Zamanın da Atatürk bu memleketin toprakları karış karış almış, bunlar sadece kazanılan toprakların üzerine asfalt atıyorlar. Andımızı kaldırdılar, Atatürk resmini milli eğitim dağıttığı kitaplardan kaldırdılar, meb in dağıttığı kitapların arasında yanında a4 e basılmış Atatürk'ün Gençliğe Hitabesinde ki resmini kaldırdılar. Ama şunu unutmasınlar ki ATATÜRK'ü bize unutturamazlar!!!!

BLUERAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnazuma, Hajoue125 bide cross aldıkmı tamamdır
    Dilerseniz şoyle yapalim, bu guzel anma konusu siyasi yada sosyal bir tartisma paneli haline gelmesin. Basta ben de ayni bicimde bir arkadasa tepki gosterdim belki de kalbini kirdim, nihayetinde sustum. Size susun diyemem, oyle bir hakkim yok, olamaz da. Sadece guzellik guzelligi ile kalsin. Baska bir baslik altinda tartisma olsun. 😊

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Mustafa Kemal Atatürk, Türk Kurtuluş Savaşı'nın askeri ve siyasi lideri, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu ve 1923'ten 1938'e dek görev yapmış ilk Cumhurbaşkanı, Türk Ordusu Mareşali ve daha öncesinde bir Osmanlı paşası.

sevdiğim sözlerinden bir kaç tanesi;

"Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin."

"Bir ulus, sımsıkı birbirine bağlı olmayı bildikçe yeryüzünde onu dağıtabilecek bir güç düşünülemez."

"Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir. Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir."

ikinci sözü okuduğumda ne kadar haklı diyorum ve şu anda bir birine sımsıkı bağlı bir ulus göremiyorum ben.

atatürkün bir kaç resmini paylaşmak istiyorum;

atatürkün köpek sevgisi

hayda bre pehlivan

atatürk halkı dinlerken;

TBMM açılışından görüntüler, gavur değil miydi ya atatrük?(resim tbmm açılışından mı bilmiyorum)

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Buda atamızı anan ve dua eden büstüne çiçek bırakan başka bir güzel abimiz...

https://www.facebook.com/VATANISTGOZ...5944486792188/
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tadınıdığım bir çok dinci bu sene 10 kasım da ata yı rahmetle andılar (hayırdır inşallah) onuda geçin Zulüm 1923 de başladı diyenlerde 29 ekimi atatürklü türk bayraklarıyla kutladılar (buna da hayırdır inşallah)

Yine bir iş çeviriyor ama hadi bakalım...
    rEnE bunu beğendi.

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı TIGERSHARK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tadınıdığım bir çok dinci bu sene 10 kasım da ata yı rahmetle andılar (hayırdır inşallah) onuda geçin Zulüm 1923 de başladı diyenlerde 29 ekimi atatürklü türk bayraklarıyla kutladılar (buna da hayırdır inşallah)

Yine bir iş çeviriyor ama hadi bakalım...
    iyi yakalamışsın, aynen var bir dümen ama bilemedim bende, seçime hazırlıkmıdır nedir tam anlamadım

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:32 ----------

Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buda atamızı anan ve dua eden büstüne çiçek bırakan başka bir güzel abimiz...

https://www.facebook.com/VATANISTGOZ...5944486792188/
    Denizli Sarayköy'den miş memleketlimmiş amcam, memet amcaymış adı.
    Comfirmation Bias

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)