Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Liseli Ufuk, Yeni Aldığı Motosikletiyle Geçirdiği Kazada Öldü..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    MUĞLA'nın Fethiye ilçesinde, kamyonetle çarpışan motosikletin kasksız sürücüsü, lise öğrencisi Ufuk Talay (17) ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

MUĞLA'nın Fethiye ilçesinde, kamyonetle çarpışan motosikletin kasksız sürücüsü, lise öğrencisi Ufuk Talay (17) ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

Fethiye Endüstri Meslek Lisesi öğrencisi Ufuk Talay, dün saat 17.30 sıralarında, okuldan çıkarak, iki hafta önce satın aldığı öğrenilen 48 F 6732 plakalı motosikletiyle evine gitmek üzere yola çıktı. Çamköy Mahallesi Kavşağı'na geldiğinde Talay'ın kullandığı motosiklet ile Hüseyin Çürük'ün (30) yönetimindeki 48 JJ 249 plakalı kamyonet çarpıştı. Çarpışmanın şiddetiyle asfalta düşen kasksız motosiklet sürücüsü Talay, ağır yaralandı. Çevredekilerin haber vermesi üzerine gelen 112 Acil Servis ekibinin ilk müdahaleyi olay yerinde yaptığı Talay, Fethiye Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Tedaviye alınan Talay, doktorların müdahalesine rağmen kurtaralamadı. Talay'ın cesedi, otopsi için Muğla Adli Tıp Kurumu Morgu'na gönderildi. Soruşturma başlatan polis, kazanın ardından kamyon şoförü Çürük'ü gözaltına aldı.

Talay'ın geçen 3 Kasım'da Facebook sayfasında, 'Dün ölmedik, bugün de yaşıyoruz, yarına Allah kerim' paylaşımında bulunduğu görüldü.
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    Allah rahmet eylesin. Bilincsizlik ve cahillik yuzunden belkide sucu olmayan sofor cezaevine girecek. Cok mu zor arkadas su kaski takmak. Nasil aileler var bazen hayret ediyorum buna nasil izin verirler

karaca3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Allah rahmet eylesin.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Allah rahmet eylesin genç kardeşimize, o yaşlarda Honda Kinetic motorum vardı. Her türlü apaçiliği yapıyordum. Çok şanslıymışım ki rahmetli babam, kendime ya da bir başkasına zarar vermeyeyim diye apar topar, yok pahasına satmıştı motoru.

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Oğlumla akranmış çok üzüldüm
    Allah rahmet eylesin
    Allah sıralı ölüm versin.

GLADiUSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16'' Bajaj Pulsar 200NS & 91'' MZ ETZ 251
    Abi olacak iş değil ya tamamen eğitimsizlik keşke düzgün eğitim verebilsek gençlerimize

Motosikleti
    MT-25
    Allah rahmet eylesin..

Madem kontroller yapılıyor beni full ekipman durdurup , yanimdan geçen kasksiz ekipmansiz adamı durdurmadiklarinda., Neden onu durdurmadiniz diye sordum memura.. siz full ekipmansiniz evraklariniz tamdır dedi adam..

Bakakaldimm..

kontroller yetersiz ve kesinlikle gelişigüzel yapılmamali...

anılbel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Wolf 125/ VSTAR
    Araç kullanmayı (en az birkaç yıl), trafiği bilmeden motosiklet kullanmak ?!?????!!?!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)