Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sıfır motor plaka çıkarma? Zamanım azaldı

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar, sıfır motor aldım gd250r. Ancak sarıyer trafik şubede ne hikmetse boş randevu günü çıkmıyor birtürlü. Farklı bir trafik şubeden çıkarabilirmiyim? Zannedersem motoru aldıktan 1 ay içerisinde çıkarmalıymışım plakayı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Hayır,ikamet ettiğin yerin emniyet müdürlüğüne müracaat edebiliyorsun İstanbul da.İleri bir tarihe alıp,o tarihten önce gidip şansını deneyebilirsin.
    Haftasonu sistem çalışmıyor(ben alırken haftasonu vermemişti),Pazartesi sabah 9 dan sonra dene.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Haziran ayında aldım. Cuma akşamı saat 5te bir sonraki hafta için randevu saatleri açılıyor demişlerdi. 5e çeyrek kala girdiğimde pazartesi ve salı doluydu. Çarşamba saat 9a randevu alabildim. toplamda 210tl emniyete 15tl de plakaya verdim. İkamet ettiğin ilçeden almazsanız yapılmaz diyorlar. Tanıdık falan varsa ilçe de randevu da önemli değil, sıradaki plakayı verip devam ediyor dosyalar hazır zaten.

sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    Her emniyetin belirli sayida randevusuz gelenleri kabul etme limiti var bu 2 kisidir 3 kisidir ama sabah erkenden giderseniz halledebilirsiniz. Banada emniyetteki memur soyledi. O yuzden randevusuz olmaz derlerse diretebilirsin.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Alıntı sadraf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her emniyetin belirli sayida randevusuz gelenleri kabul etme limiti var bu 2 kisidir 3 kisidir ama sabah erkenden giderseniz halledebilirsiniz. Banada emniyetteki memur soyledi. O yuzden randevusuz olmaz derlerse diretebilirsin.
    Ben gittiğimde internet sitesi yazan bir kayıt verdiler, randevu alacaksınız dediler. Sağolsunlar çok ilgililer

yeditepely - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    piaggio xevo 250, cf moto 250 sr
    Emniyetın karsısında trafık müsavirleri oluyor genelde.Ben 30tl vermıstım.Her evrakı hazırladı.Birde onlarda bos randevu oluyor haberin olsun.

Pazar olmasına rağmen bugün hallettim randevu olayını arkadaşlar, sağolun.

Ek olarak motoruma park halinde arkadan araç çarptı ve motorumda maddi hasar var. Yk olaral trafik sigortasıda yaptırmıştım ancak plakası yok. Şikayetci olsam ne gibi durumlarla karşılaşırım..? (Motor sıfır olduğu için plakası yok daha 2 haftalık)

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    trafik işi tamamen para yedirmene bağlı.
    eğer ordaki iş takipçilerine, sigortacılara para verirsen 10 dakikada işini hallederler, ama para vermezsen sıralarda sürünürsün, sürekli bi evrak eksik olur, şunu getir, bunu tamamla..

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Alıntı anonimsai adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pazar olmasına rağmen bugün hallettim randevu olayını arkadaşlar, sağolun.

Ek olarak motoruma park halinde arkadan araç çarptı ve motorumda maddi hasar var. Yk olaral trafik sigortasıda yaptırmıştım ancak plakası yok. Şikayetci olsam ne gibi durumlarla karşılaşırım..? (Motor sıfır olduğu için plakası yok daha 2 haftalık)
    Tutanak tuttunuz mu? Sigortaya haber beyan vs yaptınız mı?
    Şikayetle elinize hiç bir şey geçmez maalesef.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)