Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Trafikte Dayak Yedim

Motovento
    REKLAM ALANI
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun kardeş.
    mfBulut bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gitaristgkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt 600 e
    Trafik çok yavşak dolu arkadaş ya resmen diken üstünde sürüyoruz .Geçmiş olsun dostum
    mfBulut bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ben silah taşıyorum. En kötü kan parası öderim.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Alıntı MOTORİSK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben silah taşıyorum. En kötü kan parası öderim.
    Bu cevap kabul edilir değil. Tabanca taşıyorum, birini öldürürüm, kan parasını öderim.

Nerden tutsam elimde kalıyor..

Neyse,aklı selim forumdaslar ciddiye almayacaktır. Aklı karışık, heyecanlı arkadaşlar sakın ha, böyle bir sorun çözme yontemi yok.

Hic bulasmayin, kaçın kacabildiginiz kadar. En baba biber gazı, o da çok elzem durumlar için.
    mfBulut ve twisten bunu beğendiler.

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekrardan herkese teşekkür ederim. Toplu alıntılarda biraz zorlanıyorum. Cevap yazamadıklarımdan özür dilerim.

Kask kamerası konusu lastikleri değiştirme önceliğimin hemen ardından geliyor ve önümüzdeki dönem Erasmus kapsamında Avrupada olacağım için şimdilik bütçem lastiğe bile yetmiyor. Çok fazla harcama çıktı maalesef. Büyük ihtimalle olsaydı da hasar verirlerdi. Ama en azından kanıt olma ihtimali olurdu.

Plakayı halen tespit edemedik maalesef. Kameralarda bulamadık taşıtı. Doktora da tekrar gittim fakat MR için bir süre beklememin daha doğru olacağını söyledi. Sanırım MR vücuda zarar veriyor ve gereksiz yaptırmamak gerekiyor. Pazartesiye kadar bekleyeceğim.

Silah konusu bence söz konusu olmamalı. Dün iki taraftan birinde silah olsaydı ben şu an bir televizyon haberiydim. Ölen ya da hapse atılan ikilisinden herhangi biriydim. Silah taşıyacak insanlarda çelik gibi irade olmalı ki bence sinir sınırı aşıldığında silahına davranmayacak insan sayısı tüm dünyada çok azdır.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    olayı hıc okumadım sınırım bozulmasın dıye, sana da cok bır zarar gelmemıs kı buradasın, mantıklı seyler yazıyorsun. gecmıs olsun oncelıkle.
    *
    sevındıgım tek sey, bazı duyguları sımdıden aşmıssın. bır TURK erkegı, bu kadar buyuk bır paylasımın ıcınde dayak yedıgını beyan edıyor. HELAL olsun.
    mfBulut bunu beğendi.

Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olayı hıc okumadım sınırım bozulmasın dıye, sana da cok bır zarar gelmemıs kı buradasın, mantıklı seyler yazıyorsun. gecmıs olsun oncelıkle.
    *
    sevındıgım tek sey, bazı duyguları sımdıden aşmıssın. bır TURK erkegı, bu kadar buyuk bır paylasımın ıcınde dayak yedıgını beyan edıyor. HELAL olsun.
    Teşekkür ederim abi iyi dileklerin için
    wolrath bunu beğendi.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Adana'lı değildir onlar, 18 ay askerlik yaptım Yüreğir de, izne bile gitmedim, güzel insanlar tanıdım...geçmiş olsun biraderim
    mfBulut bunu beğendi.

Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adana'lı değildir onlar, 18 ay askerlik yaptım Yüreğir de, izne bile gitmedim, güzel insanlar tanıdım...geçmiş olsun biraderim
    Çok teşekkür ederim. Zaten asıl Adanalı sayısı çok az Adana’da. Çok fazla göç almış bir şehir. Benim de bir tarafım Adanalı. Yüreğir ilçesi akrabalarımla dolu. Keza diğer ilçeler de öyle.

Memleket işi değil artık ya. Önceden doğruluk payı yüksekti de artık her yer karman çorman. Artık her yerde it de var yiğit de. Üzüntümüz o ki itler çoğunlukta.

Motosikleti
    Honda PCX 150
    adana gibi bir memlekette yaşamak da ayrı bir çılgınlık. hoş ülkenin kalanının da pek farkı kalmadı adanadan.
    mfBulut bunu beğendi.

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Valla herkes bi şekilde öğreniyor ve öğrenecek işte trafikte arkadan gelene yol vermeyi.
    Bu arkadaş bundan böyle 5 sn. bir ayna kontrol ve arkadan gelene yol verme kuralını tecrübe ederek öğrenmiş oldu.

Benden kimse yol istemez çünkü yetişemez.
    Benden kimse yol istemez her zaman en sağdan giderim.
    Benden kimse yol istemez aynada geleni görünce çekilirim geçer gider.
    Arkamda ışıkta beklerken hariç kimsenin bulunmasına izin vermem.
    Genelde önüme kıranlar, gördüğü halde görmemiş gibi yapanlarla takışırım.
    Kavga gürültü olunca adamı yıkarım yere, yada daha arabadan çıkmadan camdan dalarım adama 8-10 yumruk basar giderim.
    Uğraşmak istemezsem aracı tekmeler aynayı kırar uzarım..

Eğer motorun hızlı değilse hiç bulaşmayacaxın aksiyona yol verecexin gidecek arkadan gelen..
    Motorun gitmeyi bilmez, sen kavga etmeyi bilmez, ayna kontrolünü, yol vermeyi bilmezsen netice ortada işte..

Alıntı ZümeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla herkes bi şekilde öğreniyor ve öğrenecek işte trafikte arkadan gelene yol vermeyi.
    Bu arkadaş bundan böyle 5 sn. bir ayna kontrol ve arkadan gelene yol verme kuralını tecrübe ederek öğrenmiş oldu.

Benden kimse yol istemez çünkü yetişemez.
    Benden kimse yol istemez her zaman en sağdan giderim.
    Benden kimse yol istemez aynada geleni görünce çekilirim geçer gider.
    Arkamda ışıkta beklerken hariç kimsenin bulunmasına izin vermem.
    Genelde önüme kıranlar, gördüğü halde görmemiş gibi yapanlarla takışırım.
    Kavga gürültü olunca adamı yıkarım yere, yada daha arabadan çıkmadan camdan dalarım adama 8-10 yumruk basar giderim.
    Uğraşmak istemezsem aracı tekmeler aynayı kırar uzarım..

Eğer motorun hızlı değilse hiç bulaşmayacaxın aksiyona yol verecexin gidecek arkadan gelen..
    Motorun gitmeyi bilmez, sen kavga etmeyi bilmez, ayna kontrolünü, yol vermeyi bilmezsen netice ortada işte..
    Motorun hızı ile alakalı bir durum değildi. Motorun geçebileceği hiçbir ara yoktu. Ayrıca zaten beni geçtikten sonra yaşandı olay. Önümde durdular yani. Kavga etmeyi bilmemek ile ilgili de yarı profesyonel Kick Boks ve Muay Thai sporcusuyum. Aynayı kontrol edip yol vermeyi de bilmiyor olsaydım zaten ezecekti.

Anlatmak istediğim şey bu saydıklarınız ile benim durumumun çok bir alakası yoktu.

Tekrar dayak yerim korkusu ile aynada her araç gördüğümde kaçıp kendimi sağda olmanın riskine atacağımı düşünüyorsanız da yanılıyorsunuz.

Yine de teşekkürler yorumunuz için.
    Salurbey bunu beğendi.

Motosikleti
    pulsar rs 200
    Ben Adanaya gittiğimde havaalanı yolunda (şakirpaşa caddesi oluyor sanırım) tersten gelen kamyonet gördüm bir de yol kendininmişcesine rahat rahat geliyor selektör yapıyor. Tekrar gittiğimde de aynı havaalanı yolunda ışıklarda beklerken arkadan araç çarptı,araçtan 3 kişi birden inince çarpan arkadaş abi yeşil yanıyodu yaaaaa diye kıvırmaya başladı. Allahtan tamponlar plastik, esnedi de çatlama patlama olmadı.
    mfBulut bunu beğendi.

Alıntı akindir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Adanaya gittiğimde havaalanı yolunda (şakirpaşa caddesi oluyor sanırım) tersten gelen kamyonet gördüm bir de yol kendininmişcesine rahat rahat geliyor selektör yapıyor. Tekrar gittiğimde de aynı havaalanı yolunda ışıklarda beklerken arkadan araç çarptı,araçtan 3 kişi birden inince çarpan arkadaş abi yeşil yanıyodu yaaaaa diye kıvırmaya başladı. Allahtan tamponlar plastik, esnedi de çatlama patlama olmadı.
    Bir garip şehir ya

Geçmiş olsun; beladan ne kadar kaçmaya çalışsak da belanın bir şekilde bizi bulabildiği bir ülkede yaşıyoruz ne yazık ki.
    Yaşadığınız olumsuz durumu sağ salim, az hasarla atlatmanıza sevindim.
    Omzunuzdaki sorunun da geçici bir hasar olup kısa sürede iyileşmesini dilerim.
    Benzerlerini tekrar yaşamamanız dileğiyle, kazasız sürüşler dilerim.
    mfBulut bunu beğendi.

Alıntı DusenAdam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun; beladan ne kadar kaçmaya çalışsak da belanın bir şekilde bizi bulabildiği bir ülkede yaşıyoruz ne yazık ki.
    Yaşadığınız olumsuz durumu sağ salim, az hasarla atlatmanıza sevindim.
    Omzunuzdaki sorunun da geçici bir hasar olup kısa sürede iyileşmesini dilerim.
    Benzerlerini tekrar yaşamamanız dileğiyle, kazasız sürüşler dilerim.
    İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Maalesef ülke hakkında da çok haklısınız.

Umarım hiçkimse benzer bir durumu yaşamaz.

Bende küçük bir olay yaşamıştım seninkine benzer. Dün silahcıya gittim taşıma ruhsatlı otamatik tüfenklere baktım. Arabada genelde 3 yada 4 kişi oluyor ve adamlar evire çevire dövüyorlar artık can ve mal güvenliğim için. Özellikle domuz avı için kullanılan tüfenk alacam motoruma koyacam. Zaten buralar ayrı tehlikeli
    mfBulut bunu beğendi.

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Motorcu adam dayak yer mi ya geçmiş olsun. Bi dahaya kavga başlamadan önce kafa at.
    mfBulut bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gecmis olsun, sinir oldum.
    Karar verdim, motosiklette cekic tasicam
    Diger aletler ceza sebebi. Takim taklavat serbest.
    Abi büyük boy boru anahtarı daha işlevsel.

Fırat arkadaşım, geçmiş olsun. Arkadaşların dediği gibi, kolunu ihmal etme, gerekirse özele falan git.
    mfBulut bunu beğendi.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

TUTITO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enduro
    Alıntı mfBulut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...
    Bulut, damdan dusenin halinden kim anlar bilirmisin?

Canini cok sikmamaya calis. Bu olayi hayatin boyunca unutmayacaksin, unutamayacaksin. Su an hala sicak; ve sana buyuk, onemli bir olaymis gibi geliyor ama basina gelecek daha agir travmalarin altinda kaybolup gidecek. Sonucta hayat tecrubesi denen sey kolay edinilmiyor.
    Bazilarimiz maalesef digerlerinden daha zor hayatlar yasiyorlar, orasi kesin.
    Sevdigim bir soz var : "Zaman sadece armutlari olgunlastirir". Aynen oyle, zaman herkesi ayni miktarda olgunlastirmiyor. Biz biz yapan yasimiz degil, yasadigimiz irili ufakli travmalarin birlesimi.

Konusmak istersen beni her zaman arayabilirsin. Telefonum icin ozel mesaj yazman yeterli.
    mfBulut bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)