Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Dandik kask icin cam lazim...

Motovento
    REKLAM ALANI
    BLUERAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnazuma, Hajoue125 bide cross aldıkmı tamamdır
    Elimde, hani şu 20 tl lik kasklardan bitane var, gecen benim kiremit (kedi) döve döve raftan aşaği atti ve kaskin ön cami ta dibinden kırıldı.

Kiremitin boyle bi huyu var, nolan i da dövüyo bunu da..

Bu dandik kask bana lazim ama artik birde on cami lazim. Sordum bikac yere bana acınılası gozlerle baktilar, onu kafanami takican amca dediler. Yok yok.... abi dediler... yani öyle demişlerdir.. çok ses vardi ortamda 😂

Meraklisina söyliyim, ben guzel yada kotu havada karda kista firtinada balik tutanlar yada tutamayip pazardan alip artistlik yapmaya calisanlar tarikatindanim. Kaski da o dondurucu soguklarda takiyorum. Kapson, balaklava falan hikaye. Hobi sahibi amator balikcilara da tavsiye ederim.

Bukadar basit bir konu ancak bu kadar uzatilir dimi...?

Not, strech film naylon falan olmuyo... dört gözüm ben. Gozluge değiyo...
    VATAN TOPRAĞI KUTSALDIR, KADERİNE TERK EDİLEMEZ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Senin kedi bumu la..

Buralar karışacak vaziyet alın..
    killingroad, Jemand ve Lazasker bunu beğendiler.
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    20TL'lik aynı kasktan bir tane daha alıp, duygusal bağ varsa yeninin vizörünü eskiye aktarmak en kolayı olur sanırım =)

Bende de eski bir Nolan kask var, barın tepesinde duruyor. Orası benim kedinin menzilinde değil.
    Lakin ki kendi asıl kaskımı yemek masasına bırakıyorum akşam eve gelince, haftaiçi hep orada. Onu aşağı atmaya kalkarsa; külahlar değişilir, kılıçlar çekilir, saflar sıklaşır, kan çıkar. =)

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    Eski kaskım yook ne kadar güzel dimi :D

Motosikleti

aha mal bu, hiç beklemezsin dimi.... 😂

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Beklemeyen kedi beslememiştir.

Klasik sayko-tekir gözü. Şu fotonun çekildiği anda çoktan insanlığı yok etme planları tamamlanmış, uzayda nasıl hüküm sürüleceği hesaplanıyor.

Motosikleti
    ambalaj plastigi, mika falan bişey deneyen oldumu...

yapmayin yahu illaki vardir..

yahu o dandik kask kafama cuk diye oturuyo baktim baska dandiklere yamuk yumuk rahat huzur vermiyo. Birde harbi dandik kuş kadar hafif, straforunu falan kestim kulaklik yeri yaptim, enseye, yanlara boyunluk hesabi siyah kotumun artan paça payini ekledim bi dunya ugrastim... yakin zamanda izdivacimiz marmara ereglisi askeri kampinin kumsalinda olucak...

çok fena levrek yapiyomuş bu arada...levrek bolsa istanbul kışı sert ruzgarli olur derdi dedem.

yani illa özelimizimi açalim 😂

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    hayatımda gördüğüm en kahpe ruhlu hayvandır kedi. her şey onun istediği zaman, istediği şekilde olmalı. yoksa çizer, ısırır, kırar, döker. bu tarz bencil insanlardan da haz etmiyorum., kim bilir belki bu yüzdendir kedi ile husumetim. hayatta evimde kedi beslemem, fakat her gördüğüm yerde eğilir severim namussuzları. esasında seviyorum fakat aynı ortamı paylaşamıyorum bu hasta ruhlu hayvanla.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı Jemand adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayatımda gördüğüm en kahpe ruhlu hayvandır kedi. her şey onun istediği zaman, istediği şekilde olmalı. yoksa çizer, ısırır, kırar, döker. bu tarz bencil insanlardan da haz etmiyorum., kim bilir belki bu yüzdendir kedi ile husumetim. hayatta evimde kedi beslemem, fakat her gördüğüm yerde eğilir severim namussuzları. esasında seviyorum fakat aynı ortamı paylaşamıyorum bu hasta ruhlu hayvanla.
    Kızma ama, benze talepte olduğun için olabilir mi? =)
    Onun istediği olsun vs senin istediğin olsun. Kimin borusu ötecek mücadelesinden kaynaklanıyor olabilir mi bu sorun? =)

Motosikleti
    Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beklemeyen kedi beslememiştir.

Klasik sayko-tekir gözü. Şu fotonun çekildiği anda çoktan insanlığı yok etme planları tamamlanmış, uzayda nasıl hüküm sürüleceği hesaplanıyor.
    haklisin, ilk defa evde bakiyorum ve allerjisi olmayan, evinde onuda bir birey olarak kabul edebilecek herkese tavsiye ediyorum.

gerci zamanla o ev sahibi ve siz birey olacaksiniz. Külahlarin degisilmesi evdeki kombinin kapanmasi ve meeiiivv mik mik edip yorgani burnuyla kaldirip koynunuza kivrilip murrrr murrrrr diye sevildigi zaman cikardigi sesi siz sevmedenizde cikardigi zaman olur.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı BLUERAY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haklisin, ilk defa evde bakiyorum ve allerjisi olmayan, evinde onuda bir birey olarak kabul edebilecek herkese tavsiye ediyorum.

gerci zamanla o ev sahibi ve siz birey olacaksiniz. Külahlarin degisilmesi evdeki kombinin kapanmasi ve meeiiivv mik mik edip yorgani burnuyla kaldirip koynunuza kivrilip murrrr murrrrr diye sevildigi zaman cikardigi sesi siz sevmedenizde cikardigi zaman olur.
    Ben öyle bir sevgi de görmüyorum =/ Ne günahım varsa hepsini bu eşşek ödetiyor heralde.
    En fazla, gece ben yattıktan sonra gelir bacaklarımın arasına yatar; o kadar, suratına surteyim kucağına çıkayım, ggrrlayayım falan, hak getire..
    Ha bir de uzun süreler dışarda kaldıktan sonra eve girdiğimde kucağıma almama izin verir, yüzüne yaklaşır "muck muck" dersem sürter suratıma. Yemek vereyim diye heralde :D

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kızma ama, benze talepte olduğun için olabilir mi? =)
    Onun istediği olsun vs senin istediğin olsun. Kimin borusu ötecek mücadelesinden kaynaklanıyor olabilir mi bu sorun? =)
    olabilir tabi, fakat mizaç olarak epey bencil bir hayvan.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı Jemand adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olabilir tabi, fakat mizaç olarak epey bencil bir hayvan.
    İnsan değil mi?
    Avcı karakteri gösteriyor, tüm avcılar da bencildir normal yani evet. =)

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Kediler köpekler kadar evcil olan bir hayvan değildir başına buyruk umursamaz tavırları bundan kaynaklanır köpeklerin ve kedilerin tarihlerine bakarsanız anlarsınız insanlar önce köpeği evcilleştirmiştir binlerce yıldır böyle süregelir oysa kediler böyle değillerdir..Ben de çok haz etmem ama yolda gördümü severim sokakta düşmüş ise alırım yardım eder beslerim..Yalnız çok komik hayvanlardır..

Motosikleti
    killing sakin ol, musade et ben acikliyim durumu. Yetmedigim yerde dukkan senin.

kedi de su durum var, tam ehlillestirme kopeklerde oldugu kadar mumkun olmaz, tam egitim almaz, insanin fiziki faydasi icin kodlanarak işgörmez, kedi dogadaki en dominant avcilarin genlerini tasir, her ne olursa olsun dogadaki asli gorevini yerine getirir. Kedi de sahip edinme, sahibini kabul etme, itaat etme gibi kavramlar yoktur. Köpek ile kiyaslanmadi oldukca basit ve cahilce bir durum olacaktir ki, kediyi de nankor diye betimlemekten assagi kalmaz.

kisacasi kedinin g..tu basi ayri oynamaz, delikanlidir, dogasinin geregini yapar. Kizdirirsan cirmalar, isirir... oyun oynarken disini takar ama isirmaz,.. uzun etmiyim

bir kedi bakiyorsan onunla mucadele etmeyeceksin, onunla ortak olacaksin ve dogasina saygi gostereceksin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:50 ----------

ha bu arada hayvan beslenmez.....

bakilir.. 😉

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:54 ----------

benim cam kaynadi arada iyi mi😂

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı BLUERAY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    killing sakin ol, musade et ben acikliyim durumu. Yetmedigim yerde dukkan senin.

kedi de su durum var, tam ehlillestirme kopeklerde oldugu kadar mumkun olmaz, tam egitim almaz, insanin fiziki faydasi icin kodlanarak işgörmez, kedi dogadaki en dominant avcilarin genlerini tasir, her ne olursa olsun dogadaki asli gorevini yerine getirir. Kedi de sahip edinme, sahibini kabul etme, itaat etme gibi kavramlar yoktur. Köpek ile kiyaslanmadi oldukca basit ve cahilce bir durum olacaktir ki, kediyi de nankor diye betimlemekten assagi kalmaz.

kisacasi kedinin g..tu basi ayri oynamaz, delikanlidir, dogasinin geregini yapar. Kizdirirsan cirmalar, isirir... oyun oynarken disini takar ama isirmaz,.. uzun etmiyim

bir kedi bakiyorsan onunla mucadele etmeyeceksin, onunla ortak olacaksin ve dogasina saygi gostereceksin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:50 ----------

ha bu arada hayvan beslenmez.....

bakilir.. ��

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:54 ----------

benim cam kaynadi arada iyi mi��
    Mahallede ara sokak tamircilerine sor mutlaka bulursun olmadı bit pazarına git ucuzsa derdin bulursun..Maltepede var pazar günleri kuruluyor..

Taner YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sırasıyla: Hyo GT250R, YAMAHA R1, HONDA 1000 RR,
    Git camcıya kestir bir tane. Biz öyle yapıyoruz.

Motosikleti
    Alıntı Taner YILMAZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Git camcıya kestir bir tane. Biz öyle yapıyoruz.
    camci da neyi kestiriyosun üstad...

meteryal nedir

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    20 lira için bizimi trollüyorsun. Terlik versenize bana bişii denicem

sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    Yine 20liralik o kaski al ne ugrasiyorsun

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)