Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Tem'de başıma gelen hadise.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Cbr250r--> Yamaha Yzf R25-->Honda CBR600f4i
    Merhaba Arkadaşlar,

Bugün Hadımköy'den Maltepeye doğru seyahat ederken sol şeritte 100-110 gibi sabit hızda öndeki araçla takip mesafemi koruyarak şeridimi ortalamış gidiyordum. Ortalıyorum ki yan tarafdan üstüme çıkmaya çalışmasınlar. Daha sonra Mini Cooper marka bir araç bana arkadan sellektör yapmaya başladı bir yandanda sıkıştırmaya. Beni geçse zaten önde bissürü araba vardı. El işareti yaptım arkamdan taciz etmeyi bırakması için. Arkadaş dahada yapmaya başladı. Böyle olunca uğraşmak istemedim ve sağa geçip trafiğe karışmayı düşündüm (Her ihtimale karşı.) fakat ben hızlanınca arkadaş makas atarak hızlı bir şekilde arkama yapıştı. Sanırım benim onunla yarışcağımı filan düşündü. Baktım buda çare etmiyor. .Arkama yapışıyor .Tamponuyla deyip beni düşürücek gibi düşündüm Dedim bu benim üzerime oynuyor ya beni düşürecek ya da kendiyle yarıştırmak için buna devam edecek. Yarışmayı tabiki düşünmedim. Çünkü onun bana tacizine boyun eyip bilinçsiz bir şekilde sürseydim. Bu şekilde dikkatsiz olcağım için kaza kaçınılmaz olcaktı. En sonunda iyice sağa geçip yavaşladım..
    Ben yavaşladıktan sonra oda orta şeride gelip yavaşladı. Anladımki bu tamamen bana oynuyor. Ne yaparsam onu yapıyor. Hızlanırsam arkamdan tacize başlıyor.En sonunda dedim kaçınılmaz son. Ya onun tamponu seni öpecek kalıcaksın bi arabanın altında. Yada elinden geleni yapıcaksın. Sağa çekmesini işaret ettim. Tabiki kaçırmadı bunu. Sağa çekti motordan indim kapıyı açtığı anda 2-3 tane vurdum. Omzumda eskiden kalma bir sakatlık olduğu için omzumun lifi attı. Bir süre bir kolumu hareket ettiremedim. Tabi oda kendisini savunup vizörüme vurdu. Vizörün yan kapakları kırıldı. 3-4 kişi geldi bizi ayırmak için. Baktım bu geliyor bu sefer boğazını sıkıp kafa attım. Daha sonra trafiktekiler durup ayırınca bastı gitti.
    En sonki arbedede arkadaşın elinde alyans olduğunu fark ettim . Evli olduğunu düşününce hakettiğini düşünsemde üzüldüm.En son arabasına binerken boynu kıpkırmızıydı. Eşi görünce büyük ihtimal bissürü laf edicek benim için , belki çok hızlanıp kaçabilirdim. Belki bunu yapınca kaza yapmazdım. Ama o an tek gördüğüm benim hayatıma kast eden bir adamdı. Türlü yollar denememe rağmen sapık gibi taciz etmeye devam eden. Şiddet yanlısı biri değilim ama bunu yaptığım için içim çok huzursuz. Benim az çok deneyimim olmasa panik yapıp düşme ihtimalim çok fazlaydı. Ya böyleleri acemi birine yapsa?
    Çok uzun yazdım . Sadece içimi dökmek istedim. Eleştirenler illaki olacaktır. O an yapmam gerekeni yaptım. Ama nedense bu benimde canımı yaktı. Trafikte devam ederken baktım acaba görebilir miyim ? diye. Ama göremedim. Görseydim. Yaptığım davranış için özür dilicektim karşılık beklemeden.
    Belki bir gün şans eseri denk gelirsin, okursun bunu arkadaşım. Keşke o şekilde sadece yolumda giderken, önümde ful araba varken, takip mesafemi korumuşken arkamdan sürekli beni taciz etmeseydin. Ettiğin halde ben senden uzaklaşırken, keşke aynı hareketlerine, beni imha eder gibi davranışlarına devam etmeseydin. Ben yinede davranışım için senden özür dilerim.
    127 ve Riptalon bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Sonra başına dert olmasın da mahkemeyle ıvır zıvırla uğraşma

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonra başına dert olmasın da mahkemeyle ıvır zıvırla uğraşma
    Olursa öyle birşey malesef savunurum hakkımı tabi. Yapıcak birşey yok

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ellerin dert görmesin..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ellerin dert görmesin..
    İlk başta bende öyle düşündüm. Ama garip bir şekilde huzursuzluk var içimde.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Birşey olmaz. Mahkemeye verirse de adamı Fetö'cü diye ihbar et, olmadığını o kanıtlasın

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Adamın eşi arabada mıydı anlamadım. Eşi arabadaysa neden böyle saçmalamış? Benim hanım arabadayken her türlü beladan itina ile sakınırım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Birşey olmaz mahkemeye verirse, adamı Fetö'cü diye ihbar et, olmadığını o kanıtlasın

aslında bu zamanlar tam pislik atma zamanı. Yok dostum plakasını almaya gerek bile duymadım. O benimkini aldıysa, karaktersizse gider şikayet eder. Delil olmadığı için zaten birşey çıkmaz. Ben alyansı görünce kendimi kötü hissettim. Eve, eşimin yanına öyle gıtmek ıstemezdım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:20 ----------

Alıntı banro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamın eşi arabada mıydı anlamadım. Eşi arabadaysa neden böyle saçmalamış? Benim hanım arabadayken her türlü beladan itina ile sakınırım.
    Yok dostum . Tekti. Parmağında alyansı görünce evli olduğunu düşündüm. Zaten eşi olsa o şekilde kullanmazdı sanırım.(İnşallah kullanmıyordur.)

Lazasker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF 250 Rally
    Hocam deli misin ne özürü, ne huzursuzluğu... Adam resmen senin canına kast etmiş artı omzunun tekrar sakatlanmasına yol açmış. Okurken sinirlendim... Ağzını burnunu kırmadığın için bence çok şanslı... Böyle p.çlerin aldığı nefes haram.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Trafikte böyle dengesiz hareketler yaparak senin hayatını tehlikeye atan insan muhtemelen evde eşine de şiddet uyguluyor olabilir. Devlet, kadına yapılan şiddeti pek önemsemiyor ama eşi de muhtemelen içinden sana "eline sağlık" demiştir.

Motosikleti
    pulsar ns200
    Geçmiş olsun öncelikle, böyle durumlarda hiç muhatap olmamayı tercih ediyorum zira İstanbul'da çeşit çeşit insan var. Adamın üzerinde emanet de olabilirdi. Uzayıp da gidemiyorum zira motor kısıtlı ilk sapaktan kaçıyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı Lazasker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam deli misin ne özürü, ne huzursuzluğu... Adam resmen senin canına kast etmiş artı omzunun tekrar sakatlanmasına yol açmış. Okurken sinirlendim... Ağzını burnunu kırmadığın için bence çok şanslı... Böyle p.çlerin aldığı nefes haram.
    Aslında yazımda yazmadım. Aradan yarım saat sonra omuzum kasıldı. 5 dakika oynatamadım ağrıdan. Halada ağrıyor. Ama boğazındaki kızarıklık, çizikleri üzüldüm..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:35 ----------

Trafikte böyle dengesiz hareketler yaparak senin hayatını tehlikeye atan insan muhtemelen evde eşine de şiddet uyguluyor olabilir. Devlet, kadına yapılan şiddeti pek önemsemiyor ama eşi de muhtemelen içinden sana "eline sağlık" demiştir.
    Haklısın dostum. Dediğim gibi inşallah eşi yanındayken onu bari riske atmıyordur..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:36 ----------

Alıntı mkolia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun öncelikle, böyle durumlarda hiç muhatap olmamayı tercih ediyorum zira İstanbul'da çeşit çeşit insan var. Adamın üzerinde emanet de olabilirdi. Uzayıp da gidemiyorum zira motor kısıtlı ilk sapaktan kaçıyorum
    Teşekkür ederim dostum Muhattap olmamak için elimden geleni yaptım. Altımdaki motor kaçmak için kısmen yeterli güçte . Fakat sıkışık denilebilecek trafikte neden kaçmak için hem kendimi, hemde başka insanları riske atayım ki. Temden gittiğim için kaçıcak sapakta yoktu. Zaten arkama yapışmıştı orayada gelirdi Motoru sadece keyif için kullanıyorum. Kırk yılın başında işe gideyim geleyim cuma günü erkenden kaçarım dedim. Sonuç hüzün : )

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    lan adamı dövmüşsün işte neyin pişmanlığını yaşıyorsun?

dua et adam sopa ya da makina ile çıkmamış. şu anda bunları yazamıyor olabilirdin. millet gözyaşları eşliğinde hapır hupur kıymalı pide ve helvanı yiyor olabilirdi şu an.

bak hala pişmanlık diyor. lan!!
    tuncel_85, zekeriyaimam ve cakyol bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lan adamı dövmüşsün işte neyin pişmanlığını yaşıyorsun?

dua et adam sopa ya da makina ile çıkmamış. şu anda bunları yazamıyor olabilirdin. millet gözyaşları eşliğinde hapır hupur kıymalı pide ve helvanı yiyor olabilirdi şu an.

bak hala pişmanlık diyor. lan!!

Her zamanki gibi ironi mi yaptın bu sefer anlamadım dostum. İroni değilse keşke yapacak başka bir alternatifim olsaydıı

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tuncel_85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her zamanki gibi ironi mi yaptın bu sefer anlamadım dostum. İroni değilse keşke yapacak başka bir alternatifim olsaydıı
    yok ironi yapmadım. adamı dövdüğün iyi olmuş. eline sağlık. fakat ucuz kurtulmuşsun. psikopat birine denk gelmediğine dua et. sana tavsiyem, sprey biber gazı taşı yanında. lazım olabilir.
    tuncel_85 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok ironi yapmadım. adamı dövdüğün iyi olmuş. eline sağlık. fakat ucuz kurtulmuşsun. psikopat birine denk gelmediğine dua et. sana tavsiyem, sprey biber gazı taşı yanında. lazım olabilir.
    Valla bu öneriyi öğle vakti bir bayana yapmıştım. Biber gazı gerçekten mantıklı . Kendimi savunabilirim bunun için gerekli beceriye sahibim eskiden aldığım eğitimlerden dolayı. Fakat dediğin gibi binbir türlü insan var. Çıkar çıkmaz bacağımada sıkabilirdi. Uğraşmamak çekip gitmek en doğrusu. Ama inan seçenek yoktu. Yani ya vurucaktı bana düşürücekti.Yada kenarı çektiğimde o veya ben birbirimize vurucaktık. Malesef ki böyleydi..

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Hak edene her zaman hakkını vereceksin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:26 ----------

Bazıları var hem münakaşaya girip haklı veya haksız imdaat poliiis adam öldürüyolar diye bağırıyolar. Kavga edebilecek çapta değilsen münakaşa girme uzaklaş. Ayağına kadar gelmiş kaçınılmaz kavganın içinde polis diye feryat etmekte neyin nesi. Dayak yemeninde adabı var. Hayatın her alanında fiziksel veyahut sosyolojik çekişme var. Modern dünyada sosyal ilişkiler ne kadar kağıda dökülüp kanunlaştırılmış olsada bizler hala vahşi canlılarız. Hayatta kalmak hala en birinci önceliğimiz.

Hayatta kalın.
    tuncel_85 bunu beğendi.

Motosikleti
    SUZUKI gsx r 1000
    Sıkma canını adamı dövmüşsün işte rahatla.Brak boynunu,yüzünün durumunu o düşünsün.Böyleleri anca dayaktan anlar.
    tuncel_85 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı matrax33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hak edene her zaman hakkını vereceksin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:26 ----------

Bazıları var hem münakaşaya girip haklı veya haksız imdaat poliiis adam öldürüyolar diye bağırıyolar. Kavga edebilecek çapta değilsen münakaşa girme uzaklaş. Ayağına kadar gelmiş kaçınılmaz kavganın içinde polis diye feryat etmekte neyin nesi. Dayak yemeninde adabı var. Hayatın her alanında fiziksel veyahut sosyolojik çekişme var. Modern dünyada sosyal ilişkiler ne kadar kağıda dökülüp kanunlaştırılmış olsada bizler hala vahşi canlılarız. Hayatta kalmak hala en birinci önceliğimiz.

Hayatta kalın.
    Sıkıntıda orda dostum. Olay dövüp dövmemek değil. Daha demin arkadaşa dediğim gibi dövüş konusunda bir sıkıntım yok. Fakat bu konu biraz hani anlarsın ya çocukca. Gerek vücud yapım, gerek geçmişte yaptığım sporlar karşısında arkadaşın zaten şansı olmadığını daha başlamadan biliyordum. Olay bu değil. Olay haklı veya haksız can yakmak. Ama haklısın. Ayağıma kadar geldi ve kaçınılmazdı. Gerekeni yaptım. Eskiden olsa sanırım o kadarla bırakmazdım. Çok şükür şimdi yaş oturunca daha rahat düşünüyor insan.

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    Alıntı tuncel_85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk başta bende öyle düşündüm. Ama garip bir şekilde huzursuzluk var içimde.
    Vicdan bu olsa gerek.
    tuncel_85 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)