Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

dün gece 2.köprüde olan kaza

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBF150/PCX125/Kawasaki ER6F
    Merhaba arkadaşlar dün arabamın lastiği patladığı için emniyet şeridine geçerken malesef bir arkadaşımızın kazasına sebep oldum şükür kendisinde bişey yok fakat ufak maddi hasarı vardı
    ben ağır ağır trafiği durdurmuş emniyet şeridine geçerken sanırım kendisi ya acemi yada gençliğin verdiği ateşle yandan geçerim diye geçmeye çalıştı çünkü beni görmemesi imkansız ani bir şerit değişimi yapmamıştım ki araba jantta gidiyor zaten neyse kendisi buradaysa bi geri dönüş yapsın bana.

ben telimi verdim ama bugün için aramadı beni galiba sigorta tutanağı isteyeceğim sandı..
    benim masrafım 2000 tl kadar ama o genç arkadasımızın canı sağolsun neyse buradaysan bi yaz kardeşim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı ekremcelik00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar dün arabamın lastiği patladığı için emniyet şeridine geçerken malesef bir arkadaşımızın kazasına sebep oldum şükür kendisinde bişey yok fakat ufak maddi hasarı vardı
    ben ağır ağır trafiği durdurmuş emniyet şeridine geçerken sanırım kendisi ya acemi yada gençliğin verdiği ateşle yandan geçerim diye geçmeye çalıştı çünkü beni görmemesi imkansız ani bir şerit değişimi yapmamıştım ki araba jantta gidiyor zaten neyse kendisi buradaysa bi geri dönüş yapsın bana.

ben telimi verdim ama bugün için aramadı beni galiba sigorta tutanağı isteyeceğim sandı..
    benim masrafım 2000 tl kadar ama o genç arkadasımızın canı sağolsun neyse buradaysan bi yaz kardeşim.
    Durumu anlattığınız kadarıyla biliyoruz ve doğru olduğunu varsayarsak siz haklısınız. Trafikte hiçbir aracın emniyet şeridinde yol alma hakkı yok, sizde acil durum ihtiyacınızdan ötürü yönelmişsiniz, lastikte patlak diyorsunuz hızınızda düşüktür haliyle. Sizin zararlarınızı da haliyle bu arkadaşın karşılaması lazım. Umarım tutanak tutmuşsunuzdur, hakkınızı arayın tuttuysanız 2000 lira az para değil. Bizlerde emniyet şeridinden seyir ediyoruz ihtiyaç duyduğumuzda ancak haksız olduğumuzun farkında olarak çok düşük süratlerde gitmeye çalışıyoruz.

Motosikleti
    CBF150/PCX125/Kawasaki ER6F
    Söylediğim gibi oldu çünkü sağolsun olaya şahit olan diğer motorlu arkadaşlarda beni haklı buldu ama sonuçta sigorta ödeyecek ama o gencin cebinden çıkacağını bilsem istemem sonuçta gençtir parası yoktur sağlıklı olsun yeter

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)