Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yurt dışı motosiklet ve araç fiyatları

Motovento
    REKLAM ALANI
    K_R_A_L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    151 RS
    Konu daha önce verildimi bilmiyorum.Aramada çıkmadı faydalı olur belki.Fiyatlar baya ürkütücü.Hatta 18 yaşından küçükler için sakıncalı.Bir kaç tane örnek atim.Görüntüler almanyadan

3.500€ nuz varsa cebinizde;

BMW F 650 GS ABS / 2006 / 8500km

veya
    Mercedes-Benz E 230 Sport Pack / 1998 / 110.000km

Buda yorumsuz Hayabusa 12.000€ / 2008 / 600km 1350cc full modifiye

İçinden inanmak istemeyenlere Hayabusanın ilan link'i Burdan

2000€'a yüksek model Bmw,Ktm motorlar - Bmw Mercedes Jaguar araçlar var ama onları koymadım fazla moraliniz bozulmasın diye.Adresden siz bakın yaklaşık 3 milyon ilan var.Hertürlü motorlu taşıt aklınıza ne gelirse.

Motor ilanları için link

Araba ilanları için link
    Açılan sayfada yukarda dil seçimi var.Sprache yazıyor.Ordan ing.i seçerseniz sizin için daha kolay olur.
    Belki dünya için önemli olmayabilirsin ama,Biri için dünyalar kadar önemlisin!!! 151 RS

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    norace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Address
    3500 euro nedir ki bir alman vatandaşı için? bu motor Türkiye'de ne kadar acaba? bmw

Motosikleti
    Mondial 151Rs
    yani vergi düşük maaaş yuksek bizde tam tersi vergi yuksek maaaş düşük
    [B][COLOR="DarkRed"]:queen:O Şimdi kütahya'Da:queen:[/COLOR][/B]

azgurbuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi 21 Vites
    Piyasayı düşürmeyelim lütfen

Allah göstermesin satmak icap eder, adamlara anlat ondan sonra böyle bir ilan yok diye...

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Almanya'da 7.000.- Türkiye' de 17.000.- Ytl. Bu kazığın üç bini devletten, yedibini de ithalatçi üçkağıtçıdan. Ye bakalım gariban Türk milleti..

ddh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    honda CBR 125 REPSOL 13.000 km de 1.200€ ne kadar ucuz öyle benzinde ucuz hala neden arabaya binerler anlamam binin motorunuza rüzgarın, hız ın,aksiyonun tadına varın
    Denizleri seviyorsan dalgaları da seveceksin Sevilmek istiyorsan önce sevmeyi bileceksin Uçmayı seviyorsan düsmeyi de bileceksin Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayati seyredersin

flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    Gumruk vergisiydi, OTV siydi carti idi curtu idi ile ,4000-5000 YTL lik motorlar oluyor 15,000 ytl uzeri.

Bu ulkede birseyler duzelecek insallah ama ne zaman.

Motosikleti
    yakında geliyo :)
    hayabusayı buraya getirmeye çalısırsan 12.000 euro olursa 20.00 ytl

Zaten Burdada bulursun 15.000 17.000 milyara.....
    yeniden Burdayım :bounce::rendeer:

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 250 c
    Biz sadece en pahalı benzini kullanmıyoruz en pahalı herseyini kullanıyoruz
    Ama en düsük maasta bizde politikacıların bunlarla ugrasacagın türbana takmıslardı kafayı 1 sene boyunca ins düzelirdiyoruz dioruz ama icten deil tam düzelir gibi oluyo yine bozuluyo cem karaca nın dedigi gibi gidecez gidecez aynı yere döneceez
    :cat: Kendi Kader Taininde Her İnsan Bir Kumarbaz :cat:
    :bounce: [COLOR="Red"]DRFİRARİ:[/COLOR][COLOR="DarkGreen"]SINAVA KALEMSİZ GİREN COCUK[/COLOR]

K_R_A_L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    151 RS
    Alıntı super adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayabusayı buraya getirmeye çalısırsan 12.000 euro olursa 20.00 ytl

Zaten Burdada bulursun 15.000 17.000 milyara.....

Kardeş o hayabusayı gümrükten buraya getirmeye çalışsak ben eminimki asgari 50 55bin ytl ye patlatırlar cebimize...
    Birde aynı meslekte onların çalışıp kazandığı 1500€ bizim kazandığımız 1000ytl belki okadar bile değil daha düşük.Yani onların memleketinde bu motor onlara göre 10bin ytl + - gibi bi para anca.Arabistanda çok daha ucuzmuş.Bir tanıdığımız Arabistandan 2001 yılında 2000 model Lexsus jeep getirmeye kalktı ,adamın henüz gümrük hakkı yok diye 35bin ytl lik aracı 90bin e maal ettiler yüksek cc lüks sınıf cart curt vergisi birton bahane.Gümrükler berbat.

Aslında bir yöndende iyi.Her önüne gelen soksa içeri TR 2.el motor - araba mezarına döner
    Belki dünya için önemli olmayabilirsin ama,Biri için dünyalar kadar önemlisin!!! 151 RS

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    Alıntı flying hellfish adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gumruk vergisiydi, OTV siydi carti idi curtu idi ile ,4000-5000 YTL lik motorlar oluyor 15,000 ytl uzeri.

Bu ulkede birseyler duzelecek insallah ama ne zaman.
    bence hiçbir zaman düzelmez.
    98 Beygir.....

Ulgio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    En yüksek vergileri bizden alınıyor,kaç lira verdiğimiz belli değil.Gene de ülkeye para yetmiyo,bütçe denkleşmiyor.Anlayamadım ben yaa?Senelerdir birileri bizi öpüyor ama nasıl öpüyor

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı Ulgio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En yüksek vergileri bizden alınıyor,kaç lira verdiğimiz belli değil.Gene de ülkeye para yetmiyo,bütçe denkleşmiyor.Anlayamadım ben yaa?Senelerdir birileri bizi öpüyor ama nasıl öpüyor
    alamıyorlarki en yüksek vergi ödeyen firmalar bile nelerden vergiler kaçırıyorlar nereler epara akıtıyorlar sanayi casuslukları için aklın hayalin durur...
    artı bide bu vergilerden kaçıranlarwar oturdukları yerden para kazananlar vs vs
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Motosikleti
    Moskova-Nınja 250.Türkiye-Kanuni 100 cup
    Arkadaslar ben de yurt disinda yasiyorum ama bu gun baktim BMW 650 gs modeli
    burda 6670 euro civarinda oda 2004 modeli,yani harbiden de eger gercekse ucuzmus Almanya da yada Almanlar motordan vazgeciyorlar yavas yavas burda ise satislar korkunc,bu kadar buyuk bir sehir de 3 milyon 300 bin civarinda araba varken her sene yaz aylarinda 9bin 10 bin civari motorcu oluyor istatistiklere gore,arkadaslar soyledi ben yurtta yaz tatilindeyken buranin E-5 gibi MKAD i var iste orda motorcunun birisi 200km hizla dalmis kirmizi isikta karsidan karsiya gecenlerin icine,sonuc olarak kendide dahil olmak uzere 4 olu,yazik gencecik insanlara ama Rus milleti motor olayini biraz abartiyor ve hiz sinirlarini zorluyorlar.

no_name - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    bizde fiyatlar böyle olsa çin malı alınırmı alınmaz tabi
    Sen Vodafon Gibi Anı Yaşarken Seni Turkcell Gibi Heryerde Çekemem...

cem.dinmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM XS125K (200cc)-DESTRO250-ZZR250-Windy s 150
    %18 KDV + %37 ÖTV = %55 TOPLAM VERGİ. Allahtan revamı bu yaa...Hep büyük bir motorum olsun istemişimdir. Hayallerimi süsleyen motor ise FZ8 ve Z750 dir. FZ8'in fiyatı KDV+ÖTV dahil 20750TL. Kdv ve Ötv yi düşmüş olsak 9340TL FZ8'in fiyatı oluyor. Z750 ise 9500€ €=2,33TL 9500x2,33=22135TL düşelim Kdv ve ÖTV yi = 9960TL oluyor Z750'nin fiyatı. Bu devlet ne zaman halkın cebinden elini çekecek bilmem ama Bu KDV ve ÖTV 'yi çıkaranın ALLAH BELASINI VERSİN. Hadi KDV yi %3 - %5 yap anlarım sonuçta devletimizin kasasına da para lazım sen verme ben vermeyeyim nasıl döner bu çark değilmi? Türkiyede 75-80 milyon insan var. Zaten içtiğimiz sudan tutun da kağıt mendiline kadar herşeyi KDV'li alıyoruz yetmiyormu buralardan elde ettikleri gelir. Tabi yukardaki DOYMAK BİLMEYEN kesimleri daha doyuramadık ama onların gözlerini TOPRAK DOYURSUN. Hakkından fazlasını yiyenlere de hakkım HARAM olsun.

Motosikleti
    henuz yok
    ben yurtdışına bı gıdıp gelcem bırşey isteyen varmı )))

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yapacak hiç bişey yok. Fiyatlara bak.

http://www.kijiji.it/annunci/moto/br...-2008/17480591

Free_AnGeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250r '' ReD DraGoN ''
    Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yapacak hiç bişey yok. Fiyatlara bak.

http://www.kijiji.it/annunci/moto/br...-2008/17480591

Hornetin fiyat TL olarak : 8,800 lira .

Aynı motor Burada Aynı modeli ile 16.500 TL

Gel Kafayı Yeme...

---------- Post added at 20:57 ---------- Previous post was at 20:53 ----------

http://www.kijiji.it/annunci/moto/tr...treme/17476150

1000rr yurt dışında 8500 €'' 19 milyar Burada '' 30.500 TL '' Yorum yokk !!
    ''Bir adamı sabah gördüğümde tesadüf olarak kabul ederim, öğlen aynı adamı bir daha görürsem kuşkulanırım. Akşam karşılaştığımızda tereddütsüz silahımı çekip vururum. Tesadüflere inanmam '' Al Capone

drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

orada yıllık vergi çok

şimdi sıfır fiyatları karşılaştırırsak fiyatlar yaklaşık aynı.çok fazla fark yok. ikinci elde ise ben akrabama sormuştum orada yıllık vergi çok fazla araba fiyatları o yüzden düşük. bunun tek avantajı var. kaza yaparsan araba direk hurdaya çıkarıp yeni 2. el alıyorsun. ülkemizde 2. el serbestti. bir zamanlar. ama galeriler almanya da ne kadar 85-86 model mercedes varsa getirmeye başlayınca kaldırdılar. Türkiye'nin araba hurdalığına dönüşmemesi ve dolarların yut dışına çıkmaması için. eğer düşük fiyatla bir araç almak istiyorsak onu burada %100 üretmeliyiz. devlette ona vergi sıfıra yakın yapmalı teşvik için.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)