Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

İşini bilen YAMAHA ... Lanet ...

Motovento
    REKLAM ALANI
    -Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Orjinal aksesuarlar her markada piyasadaki muadillerine göre pahalı. Bütçeye göre, diğer markalara göz atılabilir.
    Bu yeni birşey de değil, her zaman böyleydi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Darkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-125 ('14), Yamaha MT-25 ('17)
    Kappanın ülkemizde fabrikası mı var, ben mi bilmiyorum? Kappa' da okyanusötesinden gelmiyor mu? Aynı kalitede kappa 300 lira iken yamahada 600 liraya geliyor kilidiyle. Kappa' da kilit standart. Zaten anlamıyorum şu kilit işini. Çanta alıyorsun kilitsiz. Kilide ayrı para veriyorsun sonra eğer kilit kontak uyumlu ise kurulumuna da işçilik veriyorsun Demem o ki az bi fiyat farkı olsun o da motorum yamaha çantam da yamaha demek isteyenler için fark olsun. Ama 2 katı fark olunca birde işçilik istenince okyanus ötesinden gelmesinin farkını kat kat aşıyor.
    Bir de demir konusu var. 587 tl Tamam 80bin liralık motorum olur veririrm 1500 tl ama 13bin liralık motora 1500 tl çok geliyor. Motorun %10' undan fazla... Siz hala normal diyorsanız ben normal değilim demek ki

Orjinal marka logolu bir ürün almak istiyorsan son derece normal bence. (Kilit olayı bayağı anlamsız, haklısın)

Marka değeri denen şey bu sonuçta. Neden alternatifiyle aynı fiyatta olsun, eğer öyle olsaydı alternatifini almazdın.

osiosborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Muadilleri daha ucuz ama motorun görselliğini ciddi şekilde bozuyor. Birde yetkili serviste takılmayan yani orjinal olmayan ürünler garantiyi bozuyor. Özetle her şekilde öpüyor

twisten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Samet Ağır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İrfanı arasanıza...
    Öptürmeyin kendinizi... ;)
    İrfan bey kim, tanımıyorum :(

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Yamaha tenere, bmw f650 gibi motorlara niyetim vardı. Sonra biraz araştırdım. Almayla bitmiyor sonradı var. Baktım ki işin içinden çıkılmayacak. Kendi motorumu yapmaya karar verdim. Bitti sayılır çok iyide oldu çokda güzel iyi oldu :D

Böyle başlıkları görünce iyi ki yapmışım diyorum.

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı twisten adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İrfan bey kim, tanımıyorum :(
    irfan usta www.irfmotor.com
    Bunu kastediyor sanırım arkadaş. Forum ahalisinin geneli bildiği için sizin de bildiğiniz düşünülmüş

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)