Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

BMW GS sahiplerindeki bu özgüven nereden geliyor? Videoyu izleyin

Motovento
    REKLAM ALANI
    blacktulip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    az kaçar,çok yakar.

Videonun özeti GS mükemmel ve paranın gözü gör olsun. Racing gibi uzuyor.
    Anlattığına bakılırsa dünyanın en iyi motoru GS video sonuna doğru aldığı tüm GS ile en az bir kere yolda kaldığını da söylüyor.
    Bakımları da 1500TL. AEA bunlara boşuna giydirmiyormuş mütevaziligin M si yok.

Ayrıca 120bin tl verip motora spor ayakkabı ile binmek
    Mustaphalanx bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    trk'nin biraz daha büyüğü işte :D
    odo ve Mustaphalanx bunu beğendiler.

Önceden izlemiştim. Enteresan bir beyefendi. Yorumlarda bolca eleştirmişler. Kendisi de cevap vermiş çoğuna.
    bektanist ve velizrsln bunu beğendiler.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    videodaki şahsı tanımam ama bu gs i de kullananlarıda gözünüzde fazla büyütüyorsunuz , şu videodaki bir anlatım şekli bajaj pulsar tanıtan adamda da olabilir , bunun motorun fiyatı ile alakası yok , ayrıca gs rakiplerine göre çok pahalı bir motor değil , Borusan sadece en üst en donanımlı modelini ithal ettiği için rakkamlar TR de yüksek , şunuda yazayım ist bursa gittik adamın altında sulu gs (2.eli 65-70bin) elinde eldiven ayağında bot yok , şaka gibi dimi otobana girdik 200 gidiyoruz abartmayın bu adamları..

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    GS de bota filan gerek yok. GS o! Ennn ileri alman mühendisliği var onda, box. kafalarla motoru da korur, sürücüsünü de.

Boru mu, GS o.!

Boru deyince, devamında -SAN da var.
    pea bunu beğendi.

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ''motosikletler binenlerin %80-90'ının hayal ettiği mötördür'' demiş çakma ego. Bunlar gibi arkamda kadayıfla gezecek yaşa da gelsem hiç işim olmaz.
    zabuzaretta bunu beğendi.

KTMADDICTED - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 SMT & WR250R
    gs dunyanin en fazla satan adv motoru evet ama en iyisi degil.sunu birkere kafaniza koyun hangi muzik en fazla dinleniyorsa,jhani program en fazla izleniyorsa,o sey boktandir.

Gs lere gecersek onde telelever sistemiyle tam bir araba amk.surus hissi ruhu kocaman bir 0.Neden insanlar gs aliyor derseniz,bilmiyorlar amk motor surmeyi o yuzden.aaa ne kadar rahat donuyor koltugu ne guzel araba gibi diyor binen zengin abimiz.evet kullandigim en rahat seleli motor ama agirligi(260kg),ondeki ruhsuz telelever sistemi,duz masa susmansiyonlari ile benim gozumde ideal motordur.tr de 100k olsa gidip bunu almam, isterse uzerinde butun luks araclarin amblemi olsun.ki zamaninda bmw araci olmus bi insanim(artik araba kullanmiyorum.)

Gs e binen adamlari da gozunuzde buyutmeyin,bi cogu motor surmekten bi haber.

Motosikleti
    Alıntı emremm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GS de bota filan gerek yok. GS o! Ennn ileri alman mühendisliği var onda, box. kafalarla motoru da korur, sürücüsünü de.

Boru mu, GS o.!

Boru deyince, devamında -SAN da var.
    bak şimdi yemin ediyorum adam aynı kelimeyi söyledi

kardeşim paran var ki buna biniyorsun kadıköye girelim bi eldiven alalım sana en azından dedik , abi bu gs yau gerek var mı dedi , sustuk..

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Maalesef bende seziyorum, göz ucuyla bakıyorlar "bununla da aynı ışıkta beklemek amaan" der gibi bir tavır.

Benzer egoistler maket modelci arkadaşlar arasında da vardı. Kendi yaptığım model uçak ile gidince bunun ne işi var burada birimizin modeline çarpar vs diyen dingo. Bir süre sonra Trex 700E dfc ile gidince gelip selam verip hal hatır sorup, ya bunu nasıl topladın, ayarları nasıl, kaça mâl oldu vs diye konuşmaya çalışınca helikopterin 72 cm uzunluğundaki karbon fiber palini kılıç gibi kullanma isteği oluşuyordu o yüzden uzun süredir gitmiyorum buluşmalara falan.

Motosikleti
    KTM 990 SMT 2010, Triumph Tiger 800 2014
    Genel bi GS'i ve kullananları gömme havası olmuş.

Bike dergisinin son 10 yıldır yaptığı birçok testte hep birinci gelmiştir, dolayısıyla az buçuk bilgiyle (ya da deryalardan taşan da olabilir) motoru karalamaya çalışmak kulağa saçma geliyor. Kullananları eleştirme hakkı tabi ki de var, benim gözümde Türkiye'de motor kullanıcalarının %80'i ileri safhada mal olduğu için, bu oran GS kullanıcılarına da yansıyordur.
    zekeriyaimam, nazım19 ve Mustaphalanx bunu beğendiler.

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak şimdi yemin ediyorum adam aynı kelimeyi söyledi

kardeşim paran var ki buna biniyorsun kadıköye girelim bi eldiven alalım sana en azından dedik , abi bu gs yau gerek var mı dedi , sustuk..
    Ciddi olamazsın. Videoyu seyretmeden yazmıştım.
    Ama yukarıda yazdıklarımı bir kaç kişiden duymuştum. Box. kafaları, BMW koruma amaçlı yapıyormuş.
    -----
    Yanlış anladım. Sizin adam söylemiş.

..YaNKee.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    egolarını tatmin etmek için almış sanırım bu motoru.. bunda da başarılı olmuş.. anlatıma bakarsan sanki ilk kullanan kendi, yada türkiye deki 2 kullanıcıdan birisiymiş havasında.. çok profosyonel gibi duruyor, motor full ama kendi yarım ayakkabıya bakınca.. adamın cipi de varmış onuda reklam etmiş..

bu videpyu izleyince 'vay be en iyisi gidip kasadaki tapuları gidip bir kontrol edeyim' diyesim geldi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    9 dakikalık videoda 5 tane reklam mı olur arkadaş... Bıraktım izlemeyi.

Bir de bilgi yok videoda. Adam hayat stilinden bahsetmiş bol bol... Motosiklet hakkında ele gelir bilgi sıfıra yakın. Bir sürü tekrar var.

Bu arada arada kaç kez su soğutmalı versiyonun eskisinden çoook daha iyi olduğundan bahsetti adam. Hava soğutmayı yere göğe koyamayanların kulağı çınlasın... Sırf emisyon için su soğutmaya geçmişlerde vs. türü hikayeler bitsin artık
    emremm bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı emremm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ......yukarıda yazdıklarımı bir kaç kişiden duymuştum. Box. kafaları, BMW koruma amaçlı yapıyormuş.

ha o birkaç kişiden biri ortak arkadaşımız olabilir :D

düşünce boxer silindirler bizimle beraber gelmiyor , oldukları yerde duruyorlar , yalnız o yana çıkıntı silindirler motoru geri iterken kaval kemiğine çarpıp feci ağrı veriyor , dik bir toprak yokuş yukarı stop edip motor geri kaymaya başlarsa çok dikkat etmek lazım ayağı kırabilirde..

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    Bana konuşmaları samimi geldi ayrıca dediği doğru çoğu Enduro kullanıcısının son noktasıdır. Fiyatı aşırı pahalı ama hiç unutmam 54 bin TL ye sıfır 1200 GS almıştı bir arkadaşım 1.5 sene sonra 63 bin TL ye 20 bin km de sattı yani asla zarar ettirmiyor.
    Not olarak Konuşma uslubu son derece beyefendi şeklinde ben şuyum buyum der gibi algılamadım tekeri düz bassın.
    nazım19 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Bu arada, dünyada türünde farklı şekilde en çok satan motosikletse boşuna değildir. O kadar insan aptal olamaz. Biraz makul düşünmek lazım.
    nazım19 ve Mustaphalanx bunu beğendiler.

rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    24 sene cbf 150 sürüp bir günlük gs kiralayıp gezen adamın dramı gibi olmuş tüm söylediklerine gülümsedim. Demekki süper tenere ya da vstrom gibi bir enduro kullansa sevinçten ağlayacak :D

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Ben videoda motosikletini çok seven ve kullanmaktan keyif alan bir adam gördüm.
    Adamın gözleri parlıyor.
    Yani bu heyecanı ve zevki yaşamak için alıyoruz bu motorları niye eleştirildiğini doğrusu pek anlamadım.
    zekeriyaimam, krmzhr, nazım19 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Olay zaten gs incelemesi değil. Gs sahibi olmanın ne hissettirdiği. Videodaki beyefendi de gs'e aşık olmuş biri. Hayatında birine aşık olmuş kişiler bilirler. Dünyanın en harika insanı odur ve tüm hatalarını görmezden gelirsiniz ya da görmezsiniz. Defalarca yolda kalmasına rağmen yine gs alıyor. Aynı hikaye Uslup biraz itici geliyor ama yapacak bir şey yok.

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Küçük insalar bu motoru alamıyor'a kadar çok samimiydi

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)