Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Bu iş bu kadar zor mu?

Motovento
    REKLAM ALANI

Aziminiz takdire şayan gerçekten. Kendine güven meselesi motor ile başbaşa kaldıkça olacak birşey. Zira türlü eğitim videoları izliyorum ama pratikte bambaşka herşey. Size de kazasız sürüşler dilerim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CG125 ES
    Hocam ilk başlarda bunların olması gayet doğal hiç moralini bozma. Özellikle önceden araba tecrüben yoksa debriyajda zorlanman olağan bir şey. Yapman gereken tek şey bol bol pratik başka bir şey değil. Zamanla refleks haline gelecek. Bir de keşke ehliyete yazılmadan önce başlangıç eğitimi alsaydın. Sınavda daha rahat ederdin. R25 başlangıç için biraz fazla gelebilir bunu Barkın abimiz de söylemişti zamanında çünkü güçlü bir motor. Bunu da başlangıç eğitiminin üzerine başka eğitimler ekleyerek telafi et bence. R25 in şakası olmaz inazuma filan olsa neyse ama R25 bayağı güçlü motor. Eğitim almayı kesinlikle ihmal etme bu işe bilinçli başlamak çok çok önemli. Hayırlı sürüşler dilerim.

BalkanRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Kendinize zaman tanıyın bende kendi motorumda 1.5 sene önce öğrendim , dua edinki size gösterecek biri var ben videolarla öğrendim. bodozlama sınava girdim ehliyeti aldıktan sonrada ilk işim güvenli sürüş eğtimi oldu

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)