Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni Motor (4 düşünce)

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba motorumu yenilemek istiyorum motora 125 lik bi cupla başladım artık ihtiyaçlarımı karşılamıyor ve cc yükseltmek için 200 veya 250 ccye çıkmak istiyorum kafamda 4-5 tane motor seçeneği var hangisini tavsiye edersiniz?

(yakıt da sıkıntı yok görüşüz ve hızı göz önünde bulundurursak sevinirim)
    (hız işimin parçası)

Genel Hızım 120-130 Olacak

Sizce Hangisi?

• CBR 250R (geçmişim var)
    • HYOSUNG GT250R (Yapabileceime inanıyorum yedek parça sıkıntısı çekmem tanıdığım bayiliği var)
    • KTM RC 250 ABS (Çok Cezbedici Daha Önce Kullanmışlığım Var)
    • Pulsar 200RS (Aslında Pek İçim Sinmiyor Buna)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

bunların hepsi 120-130 gider o yüzden top speed sıkıntı değil sanırım fakat hepsinin piyasası ölü
    r25 eksik bide :D

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Yakıt sıkıntı değilse r25 yada gt250r.Hangisinin görüntüsünü beğeniyorsan onu al

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben fiyat ve yakıt gibi kriterleri düşünmüyor olsam KTM alırdım herhalde.

Kardeşim gt250r almada ne alırsan al gt sıkıntılı motor ben r25 kullandım 25.000 km kullandım 20 gün oldu motoru satalı çok güzel motor tavsiye ederim ktm binmedim ama onuda alabilirsin oda iyidir ktm araştırmıştım güzel yorumlar incelemeler var

YAHYaONUR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS/ Yamaha tracer 700
    Bence 120-130 gibi hızlar bu makinelerin seyir hızı olmak için biraz yüksek. Esas sorulması gereken nekadar süre bu hızlarda gidilecek ? Eğer ihtiyaç uzun süre 120 ile gitmek ise 400-500 cc 200 kg civarı motorlar daha konforlu olur.

Motosikleti
    CBR250R
    CBR250 kullanıcı olarak bende rc250 alırdım.Ama şunu unutmayın zaten piyasası olmayan bir motordu şimdi yeni modeli de gelmeyecek satmakta zorlanabilirsiniz.

Bence hyosung

Alıntı zekeriyaimam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakıt sıkıntı değilse r25 yada gt250r.Hangisinin görüntüsünü beğeniyorsan onu al
    R25 Yatarsa Satmak Zorunda Kalırım Garenajlar Aşırı Pahalı El Yakıyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:30 ----------

Alıntı gökay77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim gt250r almada ne alırsan al gt sıkıntılı motor ben r25 kullandım 25.000 km kullandım 20 gün oldu motoru satalı çok güzel motor tavsiye ederim ktm binmedim ama onuda alabilirsin oda iyidir ktm araştırmıştım güzel yorumlar incelemeler var
    kız Gibi Motor Çok Nazlı

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    Alıntı Skarium adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba motorumu yenilemek istiyorum motora 125 lik bi cupla başladım artık ihtiyaçlarımı karşılamıyor ve cc yükseltmek için 200 veya 250 ccye çıkmak istiyorum kafamda 4-5 tane motor seçeneği var hangisini tavsiye edersiniz?

(yakıt da sıkıntı yok görüşüz ve hızı göz önünde bulundurursak sevinirim)
    (hız işimin parçası)

Genel Hızım 120-130 Olacak

Sizce Hangisi?

• CBR 250R (geçmişim var)
    • HYOSUNG GT250R (Yapabileceime inanıyorum yedek parça sıkıntısı çekmem tanıdığım bayiliği var)
    • KTM RC 250 ABS (Çok Cezbedici Daha Önce Kullanmışlığım Var)
    • Pulsar 200RS (Aslında Pek İçim Sinmiyor Buna)
    Sana tavsiyem gidip Ninja 250 SL alıyosun hafif dinamik basınca gidiyo hızı da var güzel

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    sahibinden deki ilanımı inceleyip hemen ktm duke 250 alabilirsin. :D bu arada yazdıklarından bişey söylememi istersen rc250 çok dikkat çekiyor bende kullandım baya ama biraz fazla agresifti baya eğiliyosun 600lük makina gibi benim bileklerimde hep ağrı oluyordu.

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    Ktm güzel de aşağıdaki sözcükleri bir arada düşünemiyorum düşünemediğim için de almaya cesaret edemedim..
    KTM-Türkiye-blok-motor-servis

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Rs200 alabilirsin ki pulsar 200ns'e nazaran daha sorunsuz. Bakarsan sorun yaşamazsın. En azından içlerindeki tek abs'li makina. 120'li hızlarda rahat gidersin. Biraz titreşim olur hepsi o. Ben 11k Pulsar sattım ve sadece rutin servis bakımı ve keyfi şeyler için bakıma gittim. Üstelik parçası çok pahalı değil, yakıt da iyi, şekil de fena sayılmaz. Üstüne çok yatmadığın için yormaz da.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler