Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CST lastik

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    Motorumun üzerinde CST marka lastikler var. Pek bi yorum bulamadım bu lastikler hakkında internetten baktığımda genelde bisiklet lastikleri için yorum yapılmış motosiklet olanı için bir iki tane anca var yorum.
    Genelde sakin kullanan biriyim, viraja hızlı giren veya yatan biri değilim.
    Lastikleri epeydir kullanıyorum ısındığında güzel yol tutuyor ısınınca zaten biraz sert kullanıyorum ona rağmen düşmedim (2 kez hatalı frenden ötürü düşmüştüm ancak onu dahil etmedim)

Sizce bu lastik kullanılmaya devam edilebilir mi? Önümüzdeki ay kışlık lastik alacağım Anlas ınkilerden. Şu anki CST lastiklerimi yaz ayları kullanmalımıyım yoksa yeni bir yazlık lastil de almalı mıyım? Buraya bi parantez açıyorum lastik alırsam Pirelli de alamam açıkçası yeni motosiklet için para biriktiriyorum.

Alırsam Anlas alacağım kullananların yorumlarına baktım pek bi şikayet göremedim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    CST tam bie çöp lastiktir benim driftte cst ile geldi her an kitlenmeye meyilli

Motosikleti
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CST tam bie çöp lastiktir benim driftte cst ile geldi her an kitlenmeye meyilli
    Ben pek sıkıntı yaşamadım ama, belki asfalttan dolayıdır yaşadığım bölgede ve genelde girdiğim yolların asfalt kalitesine dikkat ederek yol seçimi yapıyorum.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Sen bir kaliteli lastik alda, ondan sonra farkı anlayacaksın.
    Motosiklet ne. Onu bir yazalım.

Kardeş idare et diyeceğim de, pek bilemedim şimdi. Kendim o farkı yaşadım, Irc'den michelin'e geçtiğimde motosikletim ve ben aydınlanma yaşadım.
    Çabuk ısınıyor, daha kolay yatıyor motosiklet, frenleme ve tutunma desen kat kat arttı. 3.viteste patinaja düşen motosiklet, lastik değişiminden sonra o olay bitti, tutunup uzamaya başladı motosiklet.
    Bütçeni sen biliyorsun, sen karar vereceksin.
    Bize kalırsa değiştir deriz.

Motosikleti
    DavidmipAJ
    Yol ile motorsiklet arasındaki tek köprüdür Lastikler. Beygir, tork VS ne kadar fazla olursa olsun, yola lastik tutunur, ayakkabı gibidir Lastikler. Bez ayakkabı ile mi rahat koşarsın, koşucu ayakkabısıyla mi? Ben turnuvalara hazırlanıyorum ama param yok, bez ayakkabı ile yarışacağım diyemezsin. Paraya kıy düzgün lastik al. Sırf dandik lastik kullandığı için düşüp bacağını kolunu kıran adamlar var. Suclari da yok.

Gürkan05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GW 250 INAZUMA
    CST marka lastikle samsunun yağmurunda sürmüş biri olarak söylüyorum, havalar biraz soğuyup yerler ıslanınca çok güzel kaymaya başlayacak. Ne zaman ki gerçekten güzel tutan bir lastik takarsın motoruna oh be dünya varmış deyip şükür edeceksin.Çünkü sürüşü bile değişiyor insanın.

Motosikleti
    Motosiklet mondial mc roadracer 125
    Hayırlısıyla yeni motosiklet için para biriktiriyorum ya 3-4 ay içinde bir R25 alacağım
    O yüzden lastiğe fazla para ayıramayacağım f/p lastiği varmıdır kışın yetecek kadar?

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Bir metzeler, Pirelli, Michelin ile değiştir o lastiği, ben bu zamana kadar motosiklet kullanmamışım diyeceksin. Saydığım markaların motoruna uygun lastiklerin çiftini 250 lira civarlarında bulabilirsin.
    3-4 ay sonra alacakmışsın, ozamana kadar düzgün bir lastik kullan emin ol çok fark edecek.

Motosikleti
    Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir metzeler, Pirelli, Michelin ile değiştir o lastiği, ben bu zamana kadar motosiklet kullanmamışım diyeceksin. Saydığım markaların motoruna uygun lastiklerin çiftini 250 lira civarlarında bulabilirsin.
    3-4 ay sonra alacakmışsın, ozamana kadar düzgün bir lastik kullan emin ol çok fark edecek.
    Lastik alırsam neredeyse 1 ay ertelemem gerekecek belkide daha fazla.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    İğRenC ve CeSeT gibi markalardan uzak durunuz. IRC'nin ekürisidir CST.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)