Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

ingilizcesi nedir

Motovento
    REKLAM ALANI
    uçanmotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    aynı anda iki motor kullanıyorum
    ebay amazon vs yabancı sitelerde motosiklet kotu aramaktayım arama bölümüne motosiklet kot pantolon diye nasıl yazarım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ataartuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Motorcycle trousers yazabilirsin.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Alıntı uçanmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ebay amazon vs yabancı sitelerde motosiklet kotu aramaktayım arama bölümüne motosiklet kot pantolon diye nasıl yazarım
    Motorcycle Pants diye aratırsanız bulursunuz.

Lengeli Fötr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 - Suzuki V-Strom DL-650
    Alıntı uçanmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Diğer arkadaşlar sağolsun cevap vermiş ama soruyu iyi anlamamış olsa gerek.

Motorcycle jeans doğrusu budur
    Kızıl pars bunu beğendi.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Revzilla ya da bakın

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    "kevlar jean" varyasyonları da görülmüştür

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Aramak istedigin terimleri,gogel,translate amcaya yaz hemen cevap verir.

Ilgili alişveriş sitesinde search kismina´´Motorcycle wear´´olarak arat.

Takildigin yerlerde sorabilirsin.

TUTITO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enduro
    Sorunun cevabi belli, yukarida soylenmis : Motorcycle Jeans
    Genel olarak motosiklet pantalonu : Motorcycle Trousers veya Motorcycle Pants
    Eger pantalon degilde, genel amacli arayacaksaniz : Motorcycle Clothing

Motorcycle yerine Motorbike'da kullanabilirsiniz.

* https://www.quora.com/What-is-the-difference-between-a-motorbike-and-motorcycle

Motosikleti
    SD 1290R
    Amerika'da "trousers" kelimesi kullanılmıyor, pants kullanılıyor. Aklınızda bulunsun.

Ek olarak "riding jeans" ya da "riding pants" de kullanılabilir.
    Kızıl pars bunu beğendi.

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Bu soruya anlayışlı şekilde terslemeden cevap veren arkadaşları kutluyorum. Olması gerekende bu

Ataartuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amerika'da "trousers" kelimesi kullanılmıyor, pants kullanılıyor. Aklınızda bulunsun.

Ek olarak "riding jeans" ya da "riding pants" de kullanılabilir.
    Okulda öğretilen bu,sistemin saçmalığı mı desem okul İngilizcesi mi desem ne desem bilemedim.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Yeri gelmişken yazayım,kendi tecrübelerimi dyanarak, güvenlik hususunu daha yukarda turmak istiyorsanız, diz ve kaval kemiğinin çarpmalarda oluşacak darbelersen daha iyi korunması istiyorsanız o bölgeyi aliminyum koruma ile tamamen kaplayan pantalonlar tercih edin veya kotun üzerine dizlikte takın.

Bu aliminyum korumalar hangi ürünlerde var peki, ornegin benim deri yarış pantolun dainese delta pro c2'de.

Ayni guvenlik sistemini deri yarış pantolunu dışında başka bir modelede uyguluyor dainese, ürünün adı Mig Tex pantalon. Mutlaka bakın. Kot pantolardaki korumalarla kendi aliminyum kabukla çarpma bölgeleri saran korumalar arasında uçurumlar var,allah korusun bir kaza anında size çok büyük katkı sağlar.

Belki dizi belki kaval kemiğinizi kurtarır..

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeri gelmişken yazayım,kendi tecrübelerimi dyanarak, güvenlik hususunu daha yukarda turmak istiyorsanız, diz ve kaval kemiğinin çarpmalarda oluşacak darbelersen daha iyi korunması istiyorsanız o bölgeyi aliminyum koruma ile tamamen kaplayan pantalonlar tercih edin veya kotun üzerine dizlikte takın. Bu aliminyum korumalar hangi ürünlerde var peki, ornegin benim deri yarış pantolun dainese delta pro c2'de. Ayni guvenlik sistemini deri yarış pantolunu dışında başka bir modelede uyguluyor dainese, ürünün adı Mig Tex pantalon. Mutlaka bakın. Kot pantolardaki korumalarla kendi aliminyum kabukla çarpma bölgeleri saran korumalar arasında uçurumlar var,allah korusun bir kaza anında size çok büyük katkı sağlar. Dizi belki kurtarır belki kaval kemiğini.
    Onun yerine uzun bot giysek hocam?Benim Forma botlar diz korumasının altına kadar yetiyor.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Oda olur, kevlarin üzerin uzun bot. Yeter ki korumalar arasında ciddi farklar olduğunu bilin ve kritik bölgelerinizi max şekilde koruyun.

Bende kot var,çizme dizin altında kalıyor kavali kapatıyor ama diz açık ve kottaki koruma eminim darbeyi bir dizlik gibi veya delta prodaki aliminyum gibi koruyamayacak,o sebeple ben hep üzerine hep dizlikte taktim ama şimdi mig tex i alicam her yere deri olmuyor Birde kotu giy, çizme, üstünde dizlikleri tak,hep öyle giydim, sıkıldım artık. Mig tex i denicem. Korumaları beni cok cezbetti.

motocycle jean olabilir ama motosiklet kotunun ne farkı var daha mı kalın

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motocycle jean olabilir ama motosiklet kotunun ne farkı var daha mı kalın
    Temas yerleri kevlarla yapılıyor sürtünmeye dayanıklı.

bizde en ucuzu 300 falan sanırım, peki yurtdışındakilerde koruma varmıdır

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:47 ----------

her türlü bizden ucuz ebay ama ebayde paypal kapatıldıktan sonra 2 sefer alışveriş yaptım en son kinde yapamamıştım

Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeri gelmişken yazayım,kendi tecrübelerimi dyanarak, güvenlik hususunu daha yukarda turmak istiyorsanız, diz ve kaval kemiğinin çarpmalarda oluşacak darbelersen daha iyi korunması istiyorsanız o bölgeyi aliminyum koruma ile tamamen kaplayan pantalonlar tercih edin veya kotun üzerine dizlikte takın.

Bu aliminyum korumalar hangi ürünlerde var peki, ornegin benim deri yarış pantolun dainese delta pro c2'de.

Ayni guvenlik sistemini deri yarış pantolunu dışında başka bir modelede uyguluyor dainese, ürünün adı Mig Tex pantalon. Mutlaka bakın. Kot pantolardaki korumalarla kendi aliminyum kabukla çarpma bölgeleri saran korumalar arasında uçurumlar var,allah korusun bir kaza anında size çok büyük katkı sağlar.

Belki dizi belki kaval kemiğinizi kurtarır..
    Bence bu kadar koruma odaklı bir giyim tarzı için kot çok yanlış bir tercih. Bildiğim hiç bir motosiklet kotunda alüminyum koruma yok. Benimkinde olsa söküp atardım şahsen.

Çünkü kot, günlük hayatta rahatsızlık vermeden kullanılabilecek, ama motosiklet üzerinde de kısmen koruma sağlayabilecek bir ürün. Daha bugün çok terlettiği için kotun kalça korumalarının bir katmanını söküp attım. Koruma var, ama artık CE2 değil muhtemelen, ama en azından daha rahat. Lowside olacak olsam muhtemelen morarmaz kalçalarım, ama high side veya çok kötü bir kazada ne olacağı belli değil tabii ki. Ayni sekilde işe giderken kullandığım eldivenlerim ve botum da kısa.

Eğer pist veya tüm gün gezi yapacak olsam tam deri veya cordura takılır, uzun eldiven ve bot giyerim tabii ki.

Ama işe giderken giydiğim kot ve botun motosiklete has ürünler olduğu uzaktan anlaşılmıyor, ve işteyken tüm gün boyunca rahatça kullanabiliyorum. Ful deri tulumla belli bir süre ayakta dik durmak bile problem...

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizde en ucuzu 300 falan sanırım, peki yurtdışındakilerde koruma varmıdır

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:47 ----------

her türlü bizden ucuz ebay ama ebayde paypal kapatıldıktan sonra 2 sefer alışveriş yaptım en son kinde yapamamıştım
    bazı mağazalarda fiyatlar uçuk olabilir ama Yamaha nın kendi adı ile pazarladığı kevlar kotlar var , en son geçen yaz 200 tl ye aldım , kalça ve diz korumalarıda standart ..

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    g string..
    yürekçe ve oluroyle bunu beğendiler.
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)