Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

temod başkanı süslü egzoz gurubunu çekemiyor mu ? yorumları alalım

Motovento
    REKLAM ALANI
    tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    temod başkanı face de böyle bir yazı paylaşmış

Açılış Davetiyesinde PKK Renklerini Taşıyor diye Uyarılarda Bulunduğumuz ve Geri adım atmıyarak aramızın açılmasına sebeb veren Bayan motosiklet Grubu Başkanı mesnetsiz açıklamalar yapıyormuş Tekirdağ da Festival yapıcakmış Temod a Yedirmem vs gibi laflarda bulunuyormuş Siz önce TEMOD Gibi Örnek dernek olunda Ondan sonra sağa sola laflar yetiştirin Büyükşehir Belediye Başkanım Sn.TC Kadir Albayrak Temod (Tekirdağ Motosiklet Derneği )2012 Yılında Kuruldu Onurla Gururla Yoluna Devam ediyor ve Tekirdağımızın adını taşıyor Tekirdağda Bir organizasyon bir festival yapılacak ise Motosiklet ile ilgili Bizim ve Türkchopper Tekirdağ Temsilcisi Başkanım Sn. TC Hüsnü Tekin in Olması gerekir Saygılarımızla bilginize..

lakin motofes tarzı bir etkinliği şu şahıs başlatmalı diye birşey yok.
    Tekirdağ belediye başkanına ricada bulunuldu ve elimden geleni yapmaya çalışırım dedi tekirdağ büyülşehir belediye başkanı kadir yenipazarlı

gurubun açılış fotoları facedeki sayfada mevcut sarı-kırmızı-yeşil renk alt alta veya yan yana ben göremedim

ben yanlış birşeyler göremedim sizin yorumlar neler (ayrıntılar gurupların facelerinde var)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    Tek kelime anlamadım.
    birbilent ve FCTokuri bunu beğendiler.

Ama kafamız nası güzel biliyo musun? Çok güzel.

avmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    bu ne ya.....

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    khaledome ve Ekarademir bunu beğendiler.

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    24 eylül pazar günü tekirdağda süslü egzoz klüp açılışı vardı çok kalabalık oldu diğer illerden gelenlerde vardı buna istinaden gelişen olaylar zinciri yukarıda anlaşılmayacak birşey yok

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    khaledome bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Adamın yazısından belli ne olduğu. Türkçe bile bilmiyor, gerici, yalaka bir adam.
    Duyar kastığı, "en milliyetçi benim" gösterisi yaptığı, sözde PKK görseli içeren görsel de sanırım şu:

Her ne kadar cinsiyetçi, "biz kadın grubuyuz ulan, erkeklere yer yok!" tavırlarını sevmesem de, Süslü Egzoz haklı ve Temod'cu başkanımsı terbiyesizlik yapmış.
    tr100a, khaledome, kahveisteyen ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Anlayan beri gelsin...

Motosikleti
    MT-25
    Kendileri bilir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Bir dernek bir derneğe gel beraber kıç kadar yerde geçinemeyip sorun çıkartalım, faydamızdan çok stresimiz sorunumuz olsun, motosiklet gibi zevkli bir hobinin gel beraber turşusunu kuralım demiş...

Doğru anlamış mıyım?

Kim ne isterse yapsın yahu, yapıyor da zaten, niye bulaşma ihtiyacı hissediyorsunuz ki? O kadar mı yetersiz hissediyorsunuz kendinizi?
    khaledome, saykem, mgora ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    O zaman sökün lan tüm trafik ışıklarını kırmızı,sarı,yeşil diye yanıyor..
    zaferce, pea, khaledome ve 10 diğerleri bunu beğendiler..

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Yazı buram buram yalakalık kokuyor.
    pea bunu beğendi.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Açılışı kim yapacak...
    Sorun bu sanırım...
    Renklere gelince...
    Allahın rengi... niye renklere takılır insanlar ?
    Bu renkleri koyarken hiç akıllarına da mı gelmez..
    Biz bu renkleri koyduk ama yanlış anlarlar diye..
    Garip bir durum..
    Neticeyi merakla bekleyecez artıkım..

TUTITO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enduro
    Şimdiye kadar hiç aklıma gelmemişti ama görsellere bakınca düşünmedim değil.
    Acaba bu renklerde gerçek bir uçurtmayı havada süzülürken, dalgalanırken görsem ne düşünürdüm?
    Düşündüklerim beni şaşırttı. Daha önce hiç ihtimal vermezdim ama böyle bir manzarayı düşünmek açıkcası hoşuma gitmedi. Terörist bir örgütü simgeleyen renkler.
    E peki gerçeğini havada görmek hoşuma gitmezse, görselinden de rahatsız olabilirim demektir, neden olmasın? Başka bir sürü renk varken, hemde uyarısı yapılmışken, hemide uçurtma gibi bir özgürlük simgesinde... Benim hoşuma gitmedi.

Peki bu düşünceler beni ne yapıyor; cahilmi, bağnazmı, sığmı, yoksa vatansever mi, ne?

Diğer taraftan yukarıda Ayzek arkadaşımızında haklı olarak söylediği gibi renk lan bunlar. Harbidende bütün trafik ışıkları bu renklerde aq! Ne yapcaz şimdi, bu renkleri yasaklıycakmıyız?

Birde bu kadın kadına motosiklet kulübü nedir?

Ayrıca ortada "Tümod vs TürkChopper - Boss Fight" tarzı birşeyler dönüyor galiba, kafam hepten gitti.

CrazyBullet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda RCV213, Yamaha YZR500
    Alıntı tr100a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    temod başkanı face de böyle bir yazı paylaşmış

Açılış Davetiyesinde PKK Renklerini Taşıyor diye Uyarılarda Bulunduğumuz ve Geri adım atmıyarak aramızın açılmasına sebeb veren Bayan motosiklet Grubu Başkanı mesnetsiz açıklamalar yapıyormuş Tekirdağ da Festival yapıcakmış Temod a Yedirmem vs gibi laflarda bulunuyormuş Siz önce TEMOD Gibi Örnek dernek olunda Ondan sonra sağa sola laflar yetiştirin Büyükşehir Belediye Başkanım Sn.TC Kadir Albayrak Temod (Tekirdağ Motosiklet Derneği )2012 Yılında Kuruldu Onurla Gururla Yoluna Devam ediyor ve Tekirdağımızın adını taşıyor Tekirdağda Bir organizasyon bir festival yapılacak ise Motosiklet ile ilgili Bizim ve Türkchopper Tekirdağ Temsilcisi Başkanım Sn. TC Hüsnü Tekin in Olması gerekir Saygılarımızla bilginize..

lakin motofes tarzı bir etkinliği şu şahıs başlatmalı diye birşey yok.
    Tekirdağ belediye başkanına ricada bulunuldu ve elimden geleni yapmaya çalışırım dedi tekirdağ büyülşehir belediye başkanı kadir yenipazarlı

gurubun açılış fotoları facedeki sayfada mevcut sarı-kırmızı-yeşil renk alt alta veya yan yana ben göremedim

ben yanlış birşeyler göremedim sizin yorumlar neler (ayrıntılar gurupların facelerinde var)
    Adam Kürtçe yazıp google translate'den Türkçeye çevirmiş beyler. Bence durum bu. Türkçe bilmiyor.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Trakya problems ...
    shruikan bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Kulüp için gök kuşağı renklerini tavsiye ediyorum

Sanırım buna da kimse karşı çıkmaz ;)

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Söylenenleri anlamadım ama yazan kişini okuyunca anladım ki karşı taraf haklıdır bence.

https://www.facebook.com/ilovetekirdag/posts/1681971388501327

Link paylasimi ne denli dogru emin olmamakla beraber bahsi gecen klubun acilisi yapilmis.

Yani bu kulup de diger erkek kuluplerinin yaptigindan farkli bir sey yapmayip ayrilikci bir politika ve renk seciminde bulunmus. Yine de bu da bir gelisme gakat cinsiyetciligi ortadan kaldirma gibi bir tutum yok saniyorum.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)