Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Doğru Seçimmi Bilmiyorum...? (Gilera Dna 180)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar merhaba, aslına bakarsanız bu siteye motorumu almadan çok önce üye oldum. (Montumu ve kaskımıda motorumdan önce aldım ) İyimi yaptım kötümü bilmiyorum ama. Sizlerden ricam daha önemlisi böyle bir motorla başlamakla iyi yapıyorum yoksa kötümü.? Gören herkesin "oooo yarışlaramı" demesi, sen bunu nasıl kullanıcan tepkisi canımı sıkmaya başladı :(. Sizler bu konuda benden tecrübelisiniz. Ne diyorsunuz...?
    okankalaycı bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

aldırma boşver kim ne derse desin sen motorla mutluysan...

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Hehe amma abartmışlar. Keyfine bak, cillop gibi motor. Hayırlı olsun.
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

canavar_hk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok YaKıNDa GeliYooo !!!
    10 numara motor millet senı kıskanıyo bence ondan oyle diyo...onlar sana "oo yarıslara mı" diyince 2 aragazı yapıp uza ordan...
    yau kafana taktıgın seye bak

attraction - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    aprilia rs250
    boşver ya 10 numara motor uza git yeter bu kadar eglence sana dersin yavaşlayınca da
    .....

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    baba millet kıskanyo anla işte. yarış-marış size ne, sizden borç aldımda mı motor yaptım de. ben yıllardır bunlarla uğraşyorum. anlamazlar sonra da konuşurlar. onların hepsi benim yanmış bujime kurban olsunlar.. peh... takma seeeen, devam et hayallerin makinasıyla mutlu yaşamaya.. ok?
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    tesadüf bu kadar olur.. bugün sarıyer tarafına gidiyoduk da yol kenarında bi DNA gördüm. "aa bu motor türkiye'de var mı yauu??!?!?" diye de şaşırdım. eve gelip siteye girdim ve en tepede bu başlık... Arkadaşım bulduysan ve kafaya koyduysan hiç durma al bu motoru! Runner'ın performansıyla naked'ın rahatlığı ve viraj kabiliyeti birleşmiş. üstelik vites de sevmiyorsan on numara motor işte.. çinliler bile bunu keşfetmiş ki hemen kopyasını yapmaya başlamışlar fuarda gördüm. sende orjinali olacak işte.. gilera dna muhteşem bir makine. şimdiden hayırlı olsun!

Herkese selam,
    İki tekerlekli bütün araçlara tehlikeli diyorlar. Siz hiç sahibini üstünden atan bi motosiklet gördünüz mü? Ben görmedimde...! Siz daha iyi bilirsiniz ama tehlikeyi yaratan kullanıcıların kendileri gibi geliyor bana.(bazı otomobil sürücüleri hariç) Bu arada motoru bu gün eve götürüyorum, bakalım akşama nasıl bi harp bekliyor bizi evde Valide hanımla uğraşıcaz biraz ...........
    Destekleriniz için teşekkür ederim.

aldırma bas gaza arkayada bıraz zıpla tek teker uza gıt

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    ilginç bir motor.
    motoranın robusto modeli bunun kopyası demek.
    sıfır mı aldın fiyatı hakkında bilgi verirsen sevinirim. bir görmek isterim .
    güzel birşeye benziyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    harika ötesi bi motor parçaları pahalı herkesin gözdesidir.. (scooter kullananlar)

benzini su gibi içer hakkınıda fazlasıyla verir sen kafan takma milleti elalemin lafın bakarsan işin zor çinli alsan vay keriz derler gilera alsan yarısamı katılcan derler kimse ortasını bulamaz herkesin fikri kendine..

Motoru salı günü aldım ama ilk defa bu hafta sonu kullanmak kısmet oldu. Yolda durmak zorunda kaldığım zamanlarda çok çevirip soran oldu, bu ne diye ? Ayrıca genellikle yorumları motorun çok güzel olduğu ile ilgiliydi. Motorun parçaları gerçekten pahalı ön amortisörlerinde yağ kaçağı var keçelerinin değişmesi gerekiyor ama tanesi 25 Euro. Bu arada meharis iş yerim maslakta evim 4 Leventte istediğin zaman görebilirsin motoru. (Bu arada ana caddelerde hala tırsıyorum arkamdan çok fazla yaklaşan otomobiller ve motorun şekli yüzünden tahrik etmeye çalışan sürücülerden) Bulaşmayın bana kardeşim acemeyizi dedik...........!

Bu arada bu motorun 2 nci eli çok fazla yok Türkiye' ye 100 adet getirilidiğini biliyorum. 2 nci el fiyatlarıda 3000-4000 Ytl gibi.
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.

http://www.gilera-runner.com/Roller/dna/3.jpg

Buna benziyor sanırım motorun değilmi
    180: 20 cv/8500 rpm 20 bg miş gayet güzel bir alet.
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

büyük tekerlekli bir spor scooter anladığım kadarıyla gayet hos durmuş fiyat aralığıda fena değil sevdim ancak benim kafama takılan parça sorunu ve satşının zor olacağı:( yine de iyi bi makınaya benziyor kullanımıda kolay ve zevklidir tahminen. performansıyla ve yakıt tuketimiylede ilgili bilgiler verirsen daha yakından tanımış oluruz bu makınayı
    BEN GÜZELE GÜZEL DEMEM KAFAM GÜZEL OLMADIKÇA

atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    Kazasız belasız kullanman dileğiyle. Ne güzel makineymiş o öyle ya Adı üstünde, Gilera işte.
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

motodevil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Momo
    motorun hayırlı olsun allah kaza bel wermesın güzel alet kac km hıza cıkaabılıo bu bebek acaba ?
    Metehan Akçakaya B rh(+)

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    güzel motormuş bir ara bende takmıştım kafama küçükken (((: kazasız belasız bin hayırlı ugurlu olsun
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Yazdığım fiyatlar benim araştırdığım ikinci el fiyatları, teknik anlamda çok fazla sizleri tatmin edecek bilgiler olmasada. 2 zamanlı sus soğutmalı ve 180 cc olduğunu biliyorum. Ben söylediğim gibi henüz acemi bi kullanıcıyım sadece bu sabah işe gelirken boş ve düz bir yolda 83 km.' hıza çıktığını ama daha iyi bir sürücüyüle daha iyi şeyler yapabileceğini düşünüyorum. Yalnız şunu söylemeliyim, şehir içinde mutlaka bakana bir daha kendisine baktırıyor Başımı belaya sokacak
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Alıntı Sadık1453 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba, aslına bakarsanız bu siteye motorumu almadan çok önce üye oldum. (Montumu ve kaskımıda motorumdan önce aldım ) İyimi yaptım kötümü bilmiyorum ama. Sizlerden ricam daha önemlisi böyle bir motorla başlamakla iyi yapıyorum yoksa kötümü.? Gören herkesin "oooo yarışlaramı" demesi, sen bunu nasıl kullanıcan tepkisi canımı sıkmaya başladı :(. Sizler bu konuda benden tecrübelisiniz. Ne diyorsunuz...?

Güzel bir seçim bencede keyfini sür motosikletinin kimseye aldırma....

Alıntı Sadık1453 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazdığım fiyatlar benim araştırdığım ikinci el fiyatları, teknik anlamda çok fazla sizleri tatmin edecek bilgiler olmasada. 2 zamanlı sus soğutmalı ve 180 cc olduğunu biliyorum. Ben söylediğim gibi henüz acemi bi kullanıcıyım sadece bu sabah işe gelirken boş ve düz bir yolda 83 km.' hıza çıktığını ama daha iyi bir sürücüyüle daha iyi şeyler yapabileceğini düşünüyorum. Yalnız şunu söylemeliyim, şehir içinde mutlaka bakana bir daha kendisine baktırıyor Başımı belaya sokacak
    20 HP güç üretiyor ve max hıs 76 mil! harika bence
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Aprilia Atlantic 500 Sprint Scooter'ların Atası
    Kim ne derse desin takma, atla motoruna gez dolaş.Motorun parçalarıda pahalı değil zamanla alışırsın ucuz motorların parçaları 3 kez değişir bunların 1 kez kıyaslama yaparsan aynı fiyata gelir sen milletin dediğine bakma çok biliyorlar.Yağını eksik etme kaliteli yağ kullan istediğin yere git.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler