Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Türkiye'de Küçük Yerel Pistler

Motovento
    REKLAM ALANI

Youtube'da çok görüyoruz. Karting pisti gibi küçük boyutlu pistlerde millet kendi motosikleti ile antreman, yarış yapıyor. Hatta 125'lik 250'lik motorlarla bile gayet pistin sınırlarını zorluyorlar. Süpermoto da çok fazla kullanılıyor bu tip yerlerde.

Türkiye'de neden böyle bir yer yok anlamıyorum. Kaliteli bir asfaltta güvenli bir şekilde motorun sınırlarında sürmek için illa astronomik ücretler vererek İstanbul Park'a mı gitmek gerekiyor.

Benim bildiğim bir tek İstanbul'da Yıldız Teknik Üniversitesi'nin içerisinde bir pist var. Orada da motor kiralamak gerekiyor diye biliyorum. Ve çok kısa süre çıkabiliyosun diye hatırlıyorum. 5-10 dakika gibi.

Buradan karting pisti işletmecilerine sesleniyorum ve bu işe girmek isteyen girişimcilere...
    Pistlerinizi motorculara açın. Biz ufak motorlarımızın sınırlarını zorlayalım, sürüşümüzü geliştirelim, eğlenelim. Siz de para kazanın.
    Eminim çok fazla talep görecek.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Karting pistleri bize uygun değil.
    Kum havuzu yerine lastiğe bodoslama çarpmak?
    Birde karting pistlerinde virajlar çok sert motorla dönülmesi imkansız gibi birşey..

Bu işin riski çok büyük 3 kuruş kazanacam diye kimse başını bu derde sokmaz..

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    trdeki supermoto sayısı ve fiyatını bakarsan bir şeyler aklına gelir

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Ek olarak karting pistleri Tosfed'e bağlı diye biliyorum ve standartları var hani imkansız ve olması güç olan birşey bu dediğin.

Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karting pistleri bize uygun değil.
    Kum havuzu yerine lastiğe bodoslama çarpmak?
    Birde karting pistlerinde virajlar çok sert motorla dönülmesi imkansız gibi birşey..

Bu işin riski çok büyük 3 kuruş kazanacam diye kimse başını bu derde sokmaz..
    bu detayları bilmiyordum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)