Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motosiklet Denetimlerinde Yeni Uygulama..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500

Erdek ilçe emniyet müdürü Mehmet Çatak , bugünlerde motosiklet sayısının arttığını ifade ederek , denetimlerin son bir haftada ilçe genelinde sabahın erken saatlerinde başlayıp gece geç saatlere kadar devam ettiğini açıkladı..İlçe emniyet müdürlüğü ekipleri ilçede bulunan plakasız ruhsatsız ve plakası okunmayan motosikletleri topluyor..
    Emniyet müdürlüğü ekipleri ilçede cadde cadde sokak sokak dolaşarak caddede sokakta parkta kaldırımda bahçede gördüğü her motosikleti kontrol ediyor..Plakasız motorlar çekici ile çekiliyor ve otoparka yükleniyor.Sahipleri tarafından evrakları tamamlanınca sahiplerine teslim ediliyor..Son yapılan denetimlerde 35 tescilsiz motor toplatılarak bağlattırıldı..Ayrıca 6 Eylül'den itibaren ehliyetsiz tescilsiz kask kullanmama gibi suçlardan 69 motor sahibine toplam 21 bin lira ceza kesildi..İlçe emniyet müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre.. " Son zamanlarda motosiklet kullanımı arttı buna bağlı olarak ta plakasız araç kullanımı arttı.Bu tip araçlar kazaya karışıp kaçabiliyorlar ya da hırsızlığa karışıp izini kaybettirebiliyorlar..Ayrıca bu sürücüler vergi ödemediği için de devletimizi zarara uğratıyorlar diğer evrakları tam sürücülere ise haksızlık yapıyorlar." açıklamasında bulundu..
    gurkanerkan, mhmtesk, birbilent ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Para lazım zaar.

Öte yandan uygulamalar artarak artsın, ben olsam yarım saatte yasalara uymayan 150 motosiklet toplarım fakat kasksız gezeni seyredip,kimisine de nerden ceza yazarım gözüyle bakınca olmuyor..
    odo bunu beğendi.

twisten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel uygulama. Keşke tüm ülkeye yayılsa. Ne çok çalıntı motor bulunurdu kimbilir...

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Alıntı kefkes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Para lazım zaar.

Öte yandan uygulamalar artarak artsın, ben olsam yarım saatte yasalara uymayan 150 motosiklet toplarım fakat kasksız gezeni seyredip,kimisine de nerden ceza yazarım gözüyle bakınca olmuyor..
    İşlerini yapsalar suç, yatsalar da suç.

İki ucu kakalı değnek.
    Green Arrow bunu beğendi.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    "yeni uygulama" ne?

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Yeni bir şey yok. Haberci abarması.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok iyi oldu, çok da güzel iyi oldu tamam mı!

biz eşek gibi plakamizi çıkardık, sigortamızı vizemizi yaptırdık.

bizler tam evrak, eksiksiz trafikte seyrederken; kimilerinin plakasız gezmesi asıl bize hakarettir.
    birbilent bunu beğendi.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Tamam uygulama yapılmasını destekliyoruz birde motorcunun işine yarayacak bir şeyler yapın.
    birbilent bunu beğendi.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı emremm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşlerini yapsalar suç, yatsalar da suç.

İki ucu kakalı değnek.
    haklısın, fakir ceza ödüyor ve canı yanıyor fakat zengin ise hiç umursamıyor basıyor parayı.

bence işlerini şu hırsızların icabına bakma yönünde ağırlaştırmalılar. Ben polis olsam hırsızların bir kemiğini mutlaka kırarım, belki bazılarına göre fazla bile merhametli bir seçenektir.

ehliyet işine de bir el atsınlar. karayolları da adam gibi iş yapsın, virajları sulamak nedir abicim? sabah yapışıyordum yere az kalsın.

abi ülkenin neresinden tutsanız elinizde kalıyor. allah aşkına artık şu ülkenin bekası ve huzuru için çalışın ne olur.
    odo bunu beğendi.

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "yeni uygulama" ne?
    Bold yazılı kısmı gayet yeni gibi geldi bana (eğer gerçekten öyleyse)En azından ben böyle bir şey olduğunu görmemiştim.
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    69 sürücüye 21bin mi?
    Rakam inandırıcı değil sanki.
    Motor başı 3bin tl

Alıntı mrt20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    69 sürücüye 21bin mi?
    Rakam inandırıcı değil sanki.
    Motor başı 3bin tl
    3 yüz tl abicim 3 bin değil az bile

Tenfold error.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    valla bence daha katı şekilde bakmları lazım bu tarz şeylere 2 motorum çalındı 2 si de bulunamadı umidi keseli yıllar oldu ama sürekli bu şekilde yapılsa eminim çıkardı ortaya

atasun10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni-Elite 40000 Km / Mondial-Mh Drift 15000 Km
    değişik bi ilçeyiz bu aralar aşırı arttı erdek'te motorsiklet kazaları ve ölümler. onların önüne geçmek için yaptıklarını söylüyorlar 1 günde 2 kere durduruldum ve inanamadı full ekipman gezdiğime sen erdekli değilsin galiba kask dışında ekipman giyeni görmedim diyor memur bey :D

Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haklısın, fakir ceza ödüyor ve canı yanıyor fakat zengin ise hiç umursamıyor basıyor parayı.
    Hangi konuya baksam görüyorum ki eninde sonunda biri başlamış şu klasik sosyalist edebiyatlarına. Sosyalizm çökeli çok oldu hatırlatırım. Neden çöktü? Zenginleri görüp mallarını dillerine dolayan, fakirlik söz konusu olunca mangalda kül bırakmayan bu hali vakti yerinde vatandaşlar bugün yemek bulamayan kaç fakiri doyurdu, giyecek bulamayan kaç fakiri giydirdi desek cevabı yok.
    Devamlı yukarı bakmakla olmuyor. İnsan dediğin önce biraz düşünecek. Dün yediğim yarım ekmek dönerin içinde ne kadar fakirin hakkı vardı? Bu kullandığım bilgisayar, cep telefonu önüme gelene kadar kaç fakirin, kaç yetimin omuzuna yük oldu? Bu hesaba girince sosyalizm, fakirlik edebiyatı birden bire çekiciliğini yiritiyor nedense.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Alıntı Muzdarip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnsan dediğin önce biraz düşünecek. Dün yediğim yarım ekmek dönerin içinde ne kadar fakirin hakkı vardı? Bu kullandığım bilgisayar, cep telefonu önüme gelene kadar kaç fakirin, kaç yetimin omuzuna yük oldu? Bu hesaba girince sosyalizm, fakirlik edebiyatı birden bire çekiciliğini yiritiyor nedense.
    Çok haklısınız, bindikleri zırhlı mercedes'lerin,oturdukları sarayların,gezdikleri jumbo jetlerin parasında kaç fakirin hakkı varsa artık ?
    fatih.met bunu beğendi.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Alıntı -Black- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bold yazılı kısmı gayet yeni gibi geldi bana (eğer gerçekten öyleyse)En azından ben böyle bir şey olduğunu görmemiştim.
    hmmm, iyi de polisin öyle bi hakkı mı var? kenarda duran motordan polise ne? seyir halindeki motorlara baksın.

adam cross motorunu 5 dakika kapının önüne koyacak ve o arada polis gelip ceza yazacak he? bunlar kolaycılığa kaçma hep.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Hangi konuya baksam görüyorum ki eninde sonunda biri başlamış şu klasik sosyalist edebiyatlarına. Sosyalizm çökeli çok oldu hatırlatırım. Neden çöktü? Zenginleri görüp mallarını dillerine dolayan, fakirlik söz konusu olunca mangalda kül bırakmayan bu hali vakti yerinde vatandaşlar bugün yemek bulamayan kaç fakiri doyurdu, giyecek bulamayan kaç fakiri giydirdi desek cevabı yok.
    Devamlı yukarı bakmakla olmuyor. İnsan dediğin önce biraz düşünecek. Dün yediğim yarım ekmek dönerin içinde ne kadar fakirin hakkı vardı? Bu kullandığım bilgisayar, cep telefonu önüme gelene kadar kaç fakirin, kaç yetimin omuzuna yük oldu? Bu hesaba girince sosyalizm, fakirlik edebiyatı birden bire çekiciliğini yiritiyor nedense.
    Yazının başında sosyalizme giydirip devamında sosyalizmin temel niteliklerini anlatman hoş bir ambians yaratmış
    saykem ve fatih.met bunu beğendiler.

mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3 yüz tl abicim 3 bin değil az bile

Tenfold error.
    oha. Matematiğim kötüdür de bu ne ya.
    Kendimden utandım valla.

Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazının başında sosyalizme giydirip devamında sosyalizmin temel niteliklerini anlatman hoş bir ambians yaratmış
    Mesele de o ambiansı yakalamak zaten.

Örneğin drtayfun Bey demiş ki;

Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok haklısınız, bindikleri zırhlı mercedes'lerin,oturdukları sarayların,gezdikleri jumbo jetlerin parasında kaç fakirin hakkı varsa artık ?
    Yani fakirlere yardım etme yükünü saraya paslamış. Saraya sorsanız topu Amerika'ya atacak. Peki drtayfun Bey buna nasıl kusur bulacak? Fakirleri sırtından ilk atan kendisi değil miydi?

Anlayacağınız, devamlı yukarıya bakarak fakir edebiyatı yapılmıyor. Yapılırsa da komik duruma düşülüyor. Öncelikle insan kendi elinden geleni yapacak. İnsan kendisi sosyalizmin gereğini yerine getirmiyorsa bunu başkasından nasıl bekler?

Falanca holding sahibi çok zengin, sosyalizmin gereği olarak parasını herkese eşit dağıtacağız denildiğinde herkes sosyalist olur. Ama gel kardeşim, senin de paranı herkese dağıtacağız dendiğinde, işte sosyalizmin çöktüğü an.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:09 ----------

Alıntı mrt20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oha. Matematiğim kötüdür de bu ne ya.
    Kendimden utandım valla.
    Estağfirullah abicim. Einstein bile matematikten kaldığına göre bizim için normaldir bu tip hatalar.
    mrt20 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)