Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

r25ten sonra ..

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaslar r25kullaniyorum satip nc750x almayi istiyorum nc750 x hakkinda bilgilerinizi paylasirsaniz sevinirim.
    motorda top speed e onem vermiyorum nispeten soyle hissedilir bi tork olsun, 120km hiz ile stabil gidebilecegim motor bana yeterli olur. işim geregi ücra yerlere gidebilme ihtimalinden dolayi her zaman servis ya da iyi bir usta bulamayabilirim bu nedenle şöyle saglam, uzun omurlu, kronik sorunu olmayan , hani derler ya yagini suyunu koy omurluk kullan cinsten motosiklet arayisindayim. bu ihtiyaclarimi karsilayacak motor sizce hangisi ya da hangileri olabilir?
    boyum 1.86
    kilo 92
    supersport ya da
    enduro olacak şekilde yorumlarinizi, tavsiyelerinizi bekliyorum.
    *** nc750x hakkinda iyi-kotu yanlarini paylasirsaniz sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    waldorf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin
    Bütçe ne bilmiyorum ama nc yerine tracer 700 tavsiyemdir.

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    R25 ten sonra nc750 kaymak gibi gelir. Sürüşü, oturuşu rahat bir motor. Yakıtı kullanıcıyı üzmez. Youtubede mr.yavaş diye bir kanal var. Nc750 kullanıyor. Attığı videonun birine yorum olarak motor hakkında soruları sorabilirsin. Mutlaka bir dönüş yapar

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    AEA'nın incelemesi var.2-3 kullanıcı yorumu daha gördüm.Motor sıkıntısız ama aynı zamanda cansız da.Sürüşü çok sakinmiş.

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    AEA'nın incelemesi var.2-3 kullanıcı yorumu daha gördüm.Motor sıkıntısız ama aynı zamanda cansız da.Sürüşü çok sakinmiş.
    Bence sakin sürüşü olması daha iyi uzun yolda daha az yorar diye düşünüyorum.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    200000 km ikiyüzbin km nc ile takas sunmuştu birisi, sanırım ömürlük motosiklet

Alıntı waldorf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bütçe ne bilmiyorum ama nc yerine tracer 700 tavsiyemdir.
    Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    200000 km ikiyüzbin km nc ile takas sunmuştu birisi, sanırım ömürlük motosiklet
    vay be 200.000 mi ? turkiyede bu demi

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı emre xt125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay be 200.000 mi ? turkiyede bu demi
    İlanlarda vardı bir ara şaşırcak birşey yok nc için 200 bin çerez bence.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Nc sürüşü çok rahat,tutumlu bir honda ama bence ruhu eksik

2 defa kullandım 1 saat lik sürüşlerdi. Bana verdiği his beni mutsuz etti. Evet gidiyordu ama o kadar.

R25 bana göre binicisini heyecanlandıran, mutlu eden bir motor.

Sizin aradığınız özelliklere bakarsak, tam aradığınız motor. Hee bir de bagaji var ki depo kısmında, bir kask sığar. Çok doğru seçim olacaktır sizin için. Dtc otomatik şansızmanda artısı,yeterli ve iyi çalışıyordu.

Doğru bir tercih olacak.

Morphin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR650F
    NC güzel alet. Yakıtı çok düşük öncelikle. Uçarı kaçarı yok, öyle aman aman bir tork bekleme üzülürsün.
    Boyuna uygun, yüksek ve büyük bir alet. Depo üzeri kask dahi sığdırabileceğin bir bagajı var ve bu çok konforlu bir özellik.
    Selesi artçı ve şoför için rahat.. Kolay kolay bir şey olmaz.

Mustafa_Uz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Multistrada 1200
    2015 yılı mart ayında R25 aldım. Eşim ile bir defa bindim ve motoru satmaya karar verdim. 6000 km R25 ile yol yaptıktan sonra Eylül ayında NC 750 S Dct aldım.
    2016 Eylüle kadar 12000 km yol yaptım. 2016 eylülde 2. Motor olarak Suzuki address aldım. Şu an NC 17000 km de. Address 7000 km de ve satıldı. 1 hafta önce ikinci motor olarak sym symphony St 200i aldım. Seneye büyük ihtimal sym değişir ama NC kolay kolay değişmez. 2 kişi için fiyat performans ta çok güzel bir makine. Yakıtı Üzmez. Gidişi Üzmez. Özellikle 35 yaştan sonrası için biçilmiş kaftan. Ankara, Bursa, İstanbul, Tekirdağ, Çanakkale arası ana yollarda 2 kişi 160 km hızın altına düşebileceği bir yol yok. Tek kişi motora kapanınca kadran direk 195 oluyor bir müddet sonra 199 a kadar yazıyor ve daha keşiciye girmiyor. Yakıt ise normalde 3.5 litre. Limitleri zorlarsanız 5 litre. Ben R 25 te ana yolda limitleri zorlayarak 7 litre ortalama yakalamıştım.
    Çok uzun oldu ama özetlersek NC candır gerisi Heyecan. NC ömürlük makinedir.

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Olsada bi dct patlatsak
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

Alıntı Mustafa_Uz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2015 yılı mart ayında R25 aldım. Eşim ile bir defa bindim ve motoru satmaya karar verdim. 6000 km R25 ile yol yaptıktan sonra Eylül ayında NC 750 S Dct aldım.
    2016 Eylüle kadar 12000 km yol yaptım. 2016 eylülde 2. Motor olarak Suzuki address aldım. Şu an NC 17000 km de. Address 7000 km de ve satıldı. 1 hafta önce ikinci motor olarak sym symphony St 200i aldım. Seneye büyük ihtimal sym değişir ama NC kolay kolay değişmez. 2 kişi için fiyat performans ta çok güzel bir makine. Yakıtı Üzmez. Gidişi Üzmez. Özellikle 35 yaştan sonrası için biçilmiş kaftan. Ankara, Bursa, İstanbul, Tekirdağ, Çanakkale arası ana yollarda 2 kişi 160 km hızın altına düşebileceği bir yol yok. Tek kişi motora kapanınca kadran direk 195 oluyor bir müddet sonra 199 a kadar yazıyor ve daha keşiciye girmiyor. Yakıt ise normalde 3.5 litre. Limitleri zorlarsanız 5 litre. Ben R 25 te ana yolda limitleri zorlayarak 7 litre ortalama yakalamıştım.
    Çok uzun oldu ama özetlersek NC candır gerisi Heyecan. NC ömürlük makinedir.
    tesekkur eDerim guzel aciklamissiniz. nc ye bir adim daha yaklastirdi yorumunuz

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:55 ----------

Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nc sürüşü çok rahat,tutumlu bir honda ama bence ruhu eksik

2 defa kullandım 1 saat lik sürüşlerdi. Bana verdiği his beni mutsuz etti. Evet gidiyordu ama o kadar.

R25 bana göre binicisini heyecanlandıran, mutlu eden bir motor.

Sizin aradığınız özelliklere bakarsak, tam aradığınız motor. Hee bir de bagaji var ki depo kısmında, bir kask sığar. Çok doğru seçim olacaktır sizin için. Dtc otomatik şansızmanda artısı,yeterli ve iyi çalışıyordu.

Doğru bir tercih olacak.
    r25 bi bana heyecan yasatamadi demekki tam heyecan verecegi devirlerdeki yakitini gorunce hic heyecan kalmiyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)