Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bugün Bağdat caddesinde çevrilen var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KTM Duke 200 ABS
    Bugün bostancı ışıklarda polis çevirmesi vardı motosiklet sürücülerini durduruyorlardı. Bana ruhsat taşımadığım için ceza yazdılar. Bir regal raptor sürücüsü vardı ona da egzozdan yazdılar. Anlaşılan ülkenin paraya ihtiyacı var. Ha ruhsat taşımayıp ceza yemem benim hatam o ayrı
    roadpeople ve aquarist4 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    Artan motosiklet sayısından dolayı, dolayısıyla artan ehliyetsiz motosiklet kullanımı da olduğu için bu tür kontrollerin sıkılaşacağı yazıyordu bir yerde bu gün görmüştüm.
    Durduk yere yazmamışya :D

nzm75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250Nİ,,KAVASAKİ KLE 500
    Dostum ruhsat taşımıyorsun trafik kontrolünde ceza yiyorsun diğeri çevreyi rahatsız edebilecek egzoz takıyor ceza yiyor bundan daha doğal ne olabilirki
    numan bunu beğendi.
    geldikleri gibi giderler 1918

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Hangi çağda yaşıyoruz sisteme isim girilince marka model kime ait çıkıyor sgorta kesa motor no şase den çıkıyor neyin kafasındasın devlete para lazım işte düdüklemeye devam

Bu saydıklarımı ben sistemden görüyorum devlet körmü görmüyor bu hizmeti bize verenler kendi memuruna neden vermesin ?
    Shrieker bunu beğendi.
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    Ne kadar ceza yediniz?
    Geçmiş olsun.
    Ben 4 - 5 defa çevirmeye girdim (başka yerlerde) ehliyet daha kolayda olduğu için önce ehliyeti veririm, ruhsatı çıkartana kadar memur beyler gerek yok dedi hep.
    Devletimize para yetistiremiyoruz artık, soysunlar bakalım.

Bende çok dikkat çekiyorum sanırım en az 20 kez çevirdiler. Hatta dün yine çevirdiler ama hiç ceza yemedim. Herşey üstümde zaten ne isterlerse şakkk diye veriyorum kafam rahat

hknzrdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NT700V Deauville
    Ortamlarda, hele de sahil yolu ve Bağdat Caddesi taraflarında ehliyetsiz, plakasız, kasksız, beyinsiz süren o kadar çok motorlu varken iyi yapmışlar. Ha ruhsat, egsoz gibi durumlara gelince, kanun yanında bulundurmanı gerektiriyorsa cezayı yersin, evet sistemden görebilir, ama önemli olan sistemden görebilmesi değil, ehliyeti de sistemden görebiliyor, hatta plakandan secereni de okuyabiliyor. Ama kural (saçma da gelse) kuraldır. Egsoz, arka çanta gibi eklentiler ruhsata işlenmemişse de aynı durum söz konusu.
    Geçmiş olsun.
    Analogue at birth, digital by design. The fat on my body is the designer and the brain is trying to be the coder.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Alıntı MeNGuC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi çağda yaşıyoruz sisteme isim girilince marka model kime ait çıkıyor sgorta kesa motor no şase den çıkıyor neyin kafasındasın devlete para lazım işte düdüklemeye devam

Bu saydıklarımı ben sistemden görüyorum devlet körmü görmüyor bu hizmeti bize verenler kendi memuruna neden vermesin ?
    Veriyor zaten. 3-5 sene önce polis çevirdi. Dedi ehliyet ruhsat. Ben de dedim, eyi. Ehliyeti çıkardım, ruhsatı çıkarmak için elimi montu cebine attım, o da ne ?! Mont yok üstümde Dedim.. Montun cebinde kalmış ruhsat. Ama motor benim üzerime, anonsla sorabilirsiniz bilgilerini, öyle de yaptılar.

Ama arkadaşın dediği gibi, devlete para lazım

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Veriyor zaten. 3-5 sene önce polis çevirdi. Dedi ehliyet ruhsat. Ben de dedim, eyi. Ehliyeti çıkardım, ruhsatı çıkarmak için elimi montu cebine attım, o da ne ?! Mont yok üstümde Dedim.. Montun cebinde kalmış ruhsat. Ama motor benim üzerime, anonsla sorabilirsiniz bilgilerini, öyle de yaptılar.

Ama arkadaşın dediği gibi, devlete para lazım
    Sen gelde kaz gibi yontulmayı marefet sayan bireylerimize anlat sana giren beni bağlamaz havalarında halbuki bugun sana yarın bana giricek bu cezalar

Adama sormazlarmı bu sistemi ibnelik olsun diyemi çıkardın o zaman varsa etinden sütünden yararlan derler adama

Orda bi köy var görmesekte gitmesekte o bizim köyümüz gibi olmuş
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Her gün oradan geçerim yılda bir çevirir beni ehliyet kontrol ediyorlar. Ruhsatı sormadı bile son çevirmede.

Motosikleti
    KTM Duke 200 ABS
    Arkadaşlar bir kaç kişi ruhsatsızsın ceza yemişsin bundan daha doğal ne var demiş. zaten ilk postta bende aynı şeyi dedim. hak ettim çünkü yasada taşımam gerektiği yazıyor. Konuyu açma amacım sohbet? bu konu hakkında konuşma. Yapmayalım mı? konu Moto Sohbet bölümüne açılıyor?

Motosikleti
    xmax250
    ceza konusu acılmısken bir sooru soriyim baska baslık acmaya gerek kalmasın...

mayıs ayında bir ceza yemiştim manisa yolunda istanbula dönerken (radar; polis azmedip radar aracıyla beni durdugu yerden donup takip etmiş ve kameradan gosterdi vs vs.. o ayrı komik bir hikaye)

ben makbuzumla banka aracılıgıyla odeme yaptım ozaman cuunkü hemen e-devlete dusmuyor diye indirim den yararlaniyim dedim..

ama gecen gun sansa bakınca edevlete o cezam halen gozukuyor...

nedir cozum bilen var mı?

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Alıntı nvrmnd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ceza konusu acılmısken bir sooru soriyim baska baslık acmaya gerek kalmasın...

mayıs ayında bir ceza yemiştim manisa yolunda istanbula dönerken (radar; polis azmedip radar aracıyla beni durdugu yerden donup takip etmiş ve kameradan gosterdi vs vs.. o ayrı komik bir hikaye)

ben makbuzumla banka aracılıgıyla odeme yaptım ozaman cuunkü hemen e-devlete dusmuyor diye indirim den yararlaniyim dedim..

ama gecen gun sansa bakınca edevlete o cezam halen gozukuyor...

nedir cozum bilen var mı?
    Ödediğin makbuzla vergi dairesine git düzeltilir

sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    E devlette odedigin ve odemedigin cezalar birlikte yazar onu dikkate alma vergi dairesinden sorgulat cezalarini vergilerini vs

Motosikleti
    xmax250
    tesekkuler cevaplar icin...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)