Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

B sınıfına sonradan motosiklet ehliyeti ekleten arkadaşlar bakabilir mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    merhaba arkadaşlar emniyetten yarın için randevu almıştım daha önceden , ücret için az önce halk bankasına gittim buradan almıyoruz ziraate gidiceksiniz dediler. Ziraat bankasındaki bankacı arkadaş 2 çeşit ücretlendirme olduğunu söyledi , biri ehliyet yenileme diğeri sıfırdan ehliyet alma imiş , bunlardan hangisine yatırıcaz parayı + olarak Ankara il emniyetten alıcam ehliyeti bankalara değilde içerideki vezneye mi yatırabiliyormuyuz parayı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    anafartas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia SR GT 200 S
    Ben geçen sene Halk bankasına yatırmıştım gayet zorlanmadan almışlardı bu sene neden alamamışlar acaba Bide evrakları emniyete verdiğinde sana geçici bir ehliyet verecekler, bu ehliyet üzerinde yeni ekleteceğin sınıfların hepsi var mı kontrol et, ben kontrol etmeden koydum cebime geldim iki gün sonra ehliyet geldi A A1 A2 ekleyeceklerine C D E falan eklemişler bide onları düzelttirmekle uğraştım.

blue39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF-R25
    143.70 tl a2 ehliyet harcı, 117.00 tl değerli kağıt bedelii, 22.00 tl polis vakfı bedeli. Halk bankasından da ödenmesi lazım. Veznedeki yeni falandır. Bu bedelleri ödemen gerekiyo

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Ziraat Bankası vakıf harcını tahsil etmiyor. Halkbank'a gittim sorun yok. Siz yeni A2 ehliyet harcı ödeyeceksiniz, yenileme değil. Emniyette vezne yok tahsilat yapmıyorlar bankaya gitmeniz şart.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı blue39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    143.70 tl a2 ehliyet harcı, 117.00 tl değerli kağıt bedelii, 22.00 tl polis vakfı bedeli. Halk bankasından da ödenmesi lazım. Veznedeki yeni falandır. Bu bedelleri ödemen gerekiyo
    bunu ziraat alıyor ziraate yatırayım ben o zaman

SavageGarden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC750S
    ben de vakıfbank'ta yapmıştım, geçen sene.
    sonuçta olay harç ödemesi, hangi banka olduğunun bi önemi yok.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Maalesef yeni ehliyet alıyormuş gibi harç ödeyeceksin. Vakıf için olan parayı Akbank'tan da yatırabilirsin.

splender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Bende Halkbank'tan yapmıştım aynı işlemleri, sıfırdan ehliyet alma işlemine giriyor.
    Önce emniyete gitmeni öneririm, orada istenilen tüm harçlar yatırılacak meblağların bilgisini al kafan rahat git.
    Çünkü bankada memur sürekli o işi yapıyor olsa da sanki ilk defa yapıyormuş gibi sorular soruyor, ecel terleri döktürüyor insana...

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    143.70 tl ehliyet harç bedeli
    117.00 tl değerli kağıt bedeli
    22.00 tl polis vakfı

polis vakfı parası bankaya, diğerleri vergi dairesi veznelerine yatacak

Motosikleti
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    143.70 tl ehliyet harç bedeli
    117.00 tl değerli kağıt bedeli
    22.00 tl polis vakfı

polis vakfı parası bankaya, diğerleri vergi dairesi veznelerine yatacak
    bankalar alıyor vergi dairesinde boşuna sıra beklemeyin.

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Alıntı anafartas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben geçen sene Halk bankasına yatırmıştım gayet zorlanmadan almışlardı bu sene neden alamamışlar acaba Bide evrakları emniyete verdiğinde sana geçici bir ehliyet verecekler, bu ehliyet üzerinde yeni ekleteceğin sınıfların hepsi var mı kontrol et, ben kontrol etmeden koydum cebime geldim iki gün sonra ehliyet geldi A A1 A2 ekleyeceklerine C D E falan eklemişler bide onları düzelttirmekle uğraştım.
    Niye düzelttin ki. O ehliyetleri almak ne kadar zor biliyor musun :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Sağolun arkadaşlar , yarın saat 15.15 de emniyette randevum var sabahtan ziraat bankasına hepsini yatırıp giderim emniyete. Bankacı tereddütte kalınca bende tereddüte düştüm , zaten randevuyu 2 hafta sonraya verdiler bidaha vakit kaybetmek istemiyorum.

..YaNKee.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar emniyetten yarın için randevu almıştım daha önceden , ücret için az önce halk bankasına gittim buradan almıyoruz ziraate gidiceksiniz dediler. Ziraat bankasındaki bankacı arkadaş 2 çeşit ücretlendirme olduğunu söyledi , biri ehliyet yenileme diğeri sıfırdan ehliyet alma imiş , bunlardan hangisine yatırıcaz parayı + olarak Ankara il emniyetten alıcam ehliyeti bankalara değilde içerideki vezneye mi yatırabiliyormuyuz parayı ?
    Ankara emniyetin içindeki atm den yatırabilirsin harçları.. vezne de sıra oluyor yanında bozuk para bulundur atm den hallet.. ben herşeyi aynı anda emniyette hallettim tek seferde..

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı anafartas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ah be abi ne yaptın sen. bana böyle bir şey yapacaklardı sevinçten eve kadar koşardım.

Motosikleti
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ah be abi ne yaptın sen. bana böyle bir şey yapacaklardı sevinçten eve kadar koşardım.
    A A1A2 eklenmemiş ne yapacak C D E yi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)