Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Polis harici ceza kesimi

Motovento
    REKLAM ALANI
    twisten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı axios adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Belki kaldırım için ceza yazdıramaz ama fahri trafik müfettişi ise vatandaşın çektiği fotoğraftan ceza yiyebilirsiniz. Şurada şartları ve görev kapsamı yazıyor.
    Fahri trafik müfettişlerinden haberim var ama hala yürürlükte mi o sistem. Hınçal hınç alır gibi yapıyordu seneler önce ama epeydir ses yok bu konuda ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    @hokahey;

Hoca, ne anlatıyorsun?

Olacak şeyden bahset. Plakanın sahibini bulacakmışım da, telefon edecekmişim de, o telefona çıkacak kişi kıçıyla güler.

Trafik yüzünden normal işlerimizi yaparken sorun yaşıyoruz. Bir yere gidemiyoruz.

En son karşı yakaya gidişim bir yılı geçmiştir. Düşün.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi sana da poğaça alıyım mı deseydin
    twisten bunu beğendi.

Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi sana da poğaça alıyım mı deseydin
    Diyeydim keşke... Boşuna nahoş bi tartışmanın içinde buldum kendimi, oysa sadece tek bi poğaça alıp çıkacaktım :(

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Merhaba. Bu tip bir çekincenizden dolayı Türkiye'de yaşamadığınızı anlıyorum. Türkiye'ye hoşgeldiniz. Umarım tatiliniz iyi geçer. Poğaçamızın yanında öğlen ve akşam yemeklerinde Türk mutfağının çeşitli ve birbirinden güzel yemeklerini de tatmanızı öneririm.

Eğer tatil amaçlı değil de burada yaşayan bir vatandaşımızsanız;

La olum git işine be. Kim kime ceza yazdırtabilmiş kaldırımda çektiği bir fotoğraf ile. Milleti öldürüyorlar, tekmeliyorlar tecavüz ediyorlar da birşey olmuyor. Peh
    twisten bunu beğendi.

Alıntı Öz_Musti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba. Bu tip bir çekincenizden dolayı Türkiye'de yaşamadığınızı anlıyorum. Türkiye'ye hoşgeldiniz. Umarım tatiliniz iyi geçer. Poğaçamızın yanında öğlen ve akşam yemeklerinde Türk mutfağının çeşitli ve birbirinden güzel yemeklerini de tatmanızı öneririm.

Eğer tatil amaçlı değil de burada yaşayan bir vatandaşımızsanız;

La olum git işine be. Kim kime ceza yazdırtabilmiş kaldırımda çektiği bir fotoğraf ile. Milleti öldürüyorlar, tekmeliyorlar tecavüz ediyorlar da birşey olmuyor. Peh
    Yok malesef bu ülkede yaşıyorum. Dediklerinizin farkındayım acı çekerek yaşıyoruz güzel yurdumda. Ben sadece o bana hayt huyt yapan vatandaşın telefon ile fotoğraf çekip ceza yememe sebep olabilir mi diye merak etmiştim, sanırım olabilirmiş. Neyse bekleyip göreceğiz artık...

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Alıntı twisten adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok malesef bu ülkede yaşıyorum. Dediklerinizin farkındayım acı çekerek yaşıyoruz güzel yurdumda. Ben sadece o bana hayt huyt yapan vatandaşın telefon ile fotoğraf çekip ceza yememe sebep olabilir mi diye merak etmiştim, sanırım olabilirmiş. Neyse bekleyip göreceğiz artık...
    Hiçbişey olmaz. Yarın git aynı yere, aynı şekil motorunu koy. Malesef beni de çok rahatsız eden bir biçimde, isteyen istediğini yapıyor. Bunu gören-duyan kural ihlalciler, her gün azıtarak istediklerini yapmaya devam ediyorlar.
    twisten bunu beğendi.

bir kere park yasak olan bir yere park ettim çünkü herkez etmişti sonra arkadan bir video çekerek geçti gitti 1 yıl oldu ceza falan gelmedi

E-devletten bakıyorum henüz banada gelen bir ceza yok

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Alıntı emremm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya niye anlamıyorsun. Polisin hatası.

Çok biliyorsun ya. Hatayı nasıl düzelteceğimi yazsana şuraya.

Empati yaptım; Parayı ben ödeyeceğime göre, gider itiraz ederdim.
    Yanlış yazılan plakayı girip bankanın mobil şubeden ödeyebilirsin. Çokda uğraştıracak birşey değil aslında.

Alıntı twisten adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dövmek, kavga etmek asla tasvip edeceğim birşey değil. Zaten istesemde yapamam :( Yapım itibari ile 1,62 boy 48 kilo :( önüne gelen beni gözüne kestirip hayatın tüm acısını benden çıkarmak isteyebiliyor. Tahmin ediyorum bana sataşanların, üstüme yürüyenlerin, hakaret edenlerin bir çoğu başka birine bunu yapamazlar... Ama işte beni çelimsiz görüp cesaretleniyorlar...
    Çok yakın arkadaşımda senin boyunda. Süreklide dalga geçeriz. Ama kavga işi boyla alakalı değil. O arkadaşı kavgada gören korkar. Ele avuca sığmaz gözü döner. Kavgayıda iyi bilir. 2-3 kişiye gözü kapalı atlar hiç korkmaz. Bende bi keresinde küfür ettiği için bi adamı dövüyordum. 2 metreden uzun izbandut gibi oğlu vardı bana yaklaşamadı. Boy değil yürek meselesi bu işler. Yani boyuna kilona takılma. En azından kendini savunmayı öğren.
    İster düşün... Kendini ister hayale kaptır...Uzar uzar, çünkü hiç sonu yoktur yolların.
    Bakarsın aldanmışsın, gördüğün bir seraptır. Sevimli bir hayale açılırken kolların.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vatandaşın çektiği fotoğraftan ceza yazılmıyor. kaldırıma park etmeye ancak zabıta işgaliye cezası yazar. Kaldırımdan sürüş yapıp trafik polisine yakalanırsanız o zaman trafik cezası yersiniz.
    Kaldırıma park trafik cezası yazılması için yeterli sebep. Hayır bana yazdılar ordan biliyorum.

Taşıt yolu üzerinde ayrıca yönetmelikte belirtilen haller dışında yaya yollarında park etmenin cezası 95 TL ( Peşin 71,25 TL)

Kaldırım = yaya yolu.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

uçanmotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    aynı anda iki motor kullanıyorum
    gönüllü polislik diye bi şey vardı hala var mı bilmiyorum vatandaş polise yardımcı olmak için foto video falan gönderiyordu maaşsız polis anlayacağınız bu gönüllü polislerin verdiği istihbarata ceza kesilmiyor sadeve evine uyarı yazısı gönderiliyordu
    bi ara tr düzelsin diye bende olacaktım ama ceza kesilmiyorsa ne gereği var dedim devletin sağı solu belki olmaz yasadışı işlerde verebilirler sende yer varsa insanları en az işgal edecek yere park etseydin

mandalar yolun ortasında yürüyo hem de tın tın mandalar kaldırımın tam ortasında duruyo sohbet ediyor kaldırımı tamamen işgal ediyorlar merak etme hiç bi şey olmaz burası türkiye yaptığın TAMAMEN YANLIŞ

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)