Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yaralanan motosiklet sürücüsü: Ne kadar cahil şoför var..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500

İstanbul Kağıthane’de seyir halinde olan bir motosiklet sürücüsü o esnada akaryakıt istasyonundan yola çıkan bir aracın kendisini sıkıştırması sonucu düşerek yaralandı. Sağlık ekiplerinin sedyeye koyduğu yaralı sürücü acı içerisinde, “Vallahi bıktım ne kadar cahil şoför var” diyerek kendilerini sıkıştıran diğer şoförlere tepki gösterdi.

Saat 10.00 sıralarında Kağıthane İmrahor Caddesi üzerinde meydana geldi. İddiaya göre, Sütlüce’den Kağıthane istikametine giden 34 GK 610 plakalı motosiklet ile seyir halinde olan Gürkan Kırımoğlu (32), kırmızı ışıkta durdu.
    Yeşil ışığın yanmasının ardından yoluna devam eden sürücüyü, o esnada akaryakıt istasyonundan çıkan bir araç sıkıştırdı.

Sıkışması sonucu motosikletin direksiyon hakimiyetini kaybeden Kırımoğlu düşerek yere savruldu. Kaza sonrası motosikletliyi sıkıştıran araç olay yerinden giderken, Kırımoğlu vücudunun çeşitli yerlerinden yaralandı.

Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekibi sevk edildi. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, cadde üzerinde önlem alırken sağlık ekipleri de yaralı sürücüye müdahale etti.

“Ne kadar cahil şoför var yemin ediyorum bıktım”
    İlk müdahalesi olay yerinde yapılan sürücü yaralandığından habersiz bir şekilde sedyeye konulduğu esnada kendisini sıkıştıran diğer şoförlere tepki gösterdi.

Diz kapağındaki acıyı hisseden yaralı Kırımoğlu acı içerisinde kıvranarak, “Ben vallahi bıktım ne kadar cahil şoför var yemin ediyorum ya. Ben serseri gibi kullanmam” dedi.

Sağlık ekipleri tarafından ambulansa götürülen yaralı sürücü, Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.
    Polis, kazayla ilgili inceleme başlattı.
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Eyvah eyvah, 2 sene önce benim ucuz atlattığımı bu adam atlatamamış, insanlar çok dikkatsiz.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    derken kendisininde cahil olması beni şaşırtmadı biraz daha koruma konusunda bilgili olsa dizlik pantolon mont vs gibi temel korumalar olsa düştüğü gibi kalkardı ayağa

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    "Yaralandigindan habersiz bir sekilde sedyeye koyulurken" ne demek?

Bilalancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun. Sadece sen mi hemşerim. Bıktık bilinçsiz, cahil, cuhela takımından. Ne anlayabilir ne de anlatabilirsin derdini. Algıları kapalı, trafik kurallarından bihaber, hiçbirşeyi ciddiye almayan, laubali insan tipinden bıktık. Trafik ve araç kullanma teknikleri diye ders olmalı okullarda. Sosyal hayatta olan herşey ders olmalı. Şimdiden başlarsak 20sene sonra düzelir bu işler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)