Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Selenin açılmadığına inanmayan polis

Motovento
    REKLAM ALANI
    j700 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125 ACE
    bu gün motosiklet sürerken polis çevirmesi durdurdu trafik polisi değildi narkotik polisiydi kimliğimi aldı gbt sorgulattı üstümü aradı motorun selesini aç dedi dedim bunun selesi açılmaz adamı yarım saat zor ikna ettim scooter ların selesi açılır bunların açılmaz altında esya koyacak yer yok diyorum adam zorlayıp kıracaktı en son ikna oldu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Nasıl bir keş tipiniz varsa artık , GBT sorgulamış üstünü aramış yetmemiş motoru aramak istemiş
    Şaka bir yana , insan bazen öyle tiplere denk gelebiliyor

j700 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125 ACE
    Alıntı tomass adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl bir keş tipiniz varsa artık , GBT sorgulamış üstünü aramış yetmemiş motoru aramak istemiş
    Şaka bir yana , insan bazen öyle tiplere denk gelebiliyor
    oradan geçen herkesi arıyorlardı :D

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Geçenlerde ben de çevirmeye takıldım. Polis memuru son derece nazikti. Sorgulama sisteminin yavaşlığı nedeniyle beni beklettiği için özür bile diledi.

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçenlerde ben de çevirmeye takıldım. Polis memuru son derece nazikti. Sorgulama sisteminin yavaşlığı nedeniyle beni beklettiği için özür bile diledi.
    Sen onu arasaydın. Uyuşturucu madde kullanmış olabilir. Belki üstünde de vardı.
    ..YaNKee.., ardem80 ve blue39 bunu beğendiler.

Kızıl pars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisiklet
    Levent Kırca aklıma geldi.

Genelde sarhoşken polis durdurur ama bir parodisinde kendisi polisti ve sarhoştu.
    Gerçekten komikti.
    Hamdım, piştim, hala hamım.

Bazı dingillerin insanı çileden çıkarttığına çok kez şahit oldum. Bir defasında kiralık araç ile çevirmeye takıldık (düğün arabısıydı) belgelerimiz tamda hepsini verdik gelin damat içeride inin arayacaz dediler ve 35 dkka boyunca bizi tuttular. Arkadaki polislerin sesi geliyordu konuşurken abi bırak yazıktır ama dingilliği tutmuştu adamın.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    2 3 senedir her çevirmede, teşekkür edip yolluyorlar sarılası geliyor insanın.

Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Geçenlerde başımdan geçen hadise: TEM otoyolu Edirne-İstanbul istikameti mahmutbey gişelerden sonra kamyon tır kontrol noktasının ordan geçiyordum. Hastaydım burun fışır fışır ediyo. Baktım orada bir iki araba parketmiş. Ben de parkettim, burnumu filan hallettim sonra tekrar yola bağlanırken polis durdurdu. Niye burdan geliyon diye bağırdı. Kaskını çıkar diye tekrar bağırmaya başladı. Çıkardım. "Burnumu sildim hastayım, yoluma devam ediyorum" dedim. Aşağılayıcı bakışlarla uğurladı. Polisin yanından geçerken selam bile verirdim eskiden. Artık bana saygısı olmayana saygım yok.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı Ruling adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bazı dingillerin insanı çileden çıkarttığına çok kez şahit oldum. Bir defasında kiralık araç ile çevirmeye takıldık (düğün arabısıydı) belgelerimiz tamda hepsini verdik gelin damat içeride inin arayacaz dediler ve 35 dkka boyunca bizi tuttular. Arkadaki polislerin sesi geliyordu konuşurken abi bırak yazıktır ama dingilliği tutmuştu adamın.
    Sizin damat o polisi çok arar. Ama bir daha o şansı bulamaz. Yanlıştan dönmek için son bir şans vermiş polis. Ama anlayan olmamış.
    yürekçe, Osm@n ve yaşlıveacemi bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)