Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Şeridimde gidiyorum selektör yapıyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    Yan Yan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    3 şeritli yolun orta şeridinde 60-70 civarı hızla gidiyorum.Gelmiş bana selektör yapıyor.
    Sollamaya çık diye el işareti yaptım bende,hala selektör yapıyor.Neyse uğraşamıyacağım diyip yol verdim.
    Nedir bu motorları hor görmeler,cidden anlamıyorum.Başka büyük bir taşıt olsa usul usul solluyorlar,biz taşıt değil miyiz ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    istanbulda yaşıyosun, motosiklet kullanıyosun hemde küçük hacimli, orta şeritte 60 70 le gidiyosun öyle mi ?
    allah akıl fikir versin kardeşim.
    ben 600+ makinayla giderken dahi ortaya asla geçmem, ya soldan kapatır giderim yada emniyet şeridi.
    aklı olan ortayı kullanmaz zaten.

1) Bizler üvey evlatız
    2) Kendileri motor sürme keyfinden mahrumlar
    3) Türkiyede insana değer yoktur. Amaç sana rahatsızlık verip, moralini bozup, motordan vazgeçmeni sağlamak,

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Seninkide iş be kardesim.. 3 Şeritli yol Otobandır. Orta şeritte o hızla gidilirmi. Canınamı susadın. Sağdan git neyi ispatlamaya çalısıyorsunki..
    Cloud bunu beğendi.

Yan Yan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    Bir şeyler ispatlamaya çalıştığım felan yok üslubunuzu takının.
    1)Benzinim azdı
    2)Sağ şerit yan yola ayrılıyordu

Daha bilgi sahibi olmadan fikir sahibi oluyorsun,tavsiye etmem.
    mavellen bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Yan Yan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 şeritli yolun orta şeridinde 60-70 civarı hızla gidiyorum.Gelmiş bana selektör yapıyor.
    Sollamaya çık diye el işareti yaptım bende,hala selektör yapıyor.Neyse uğraşamıyacağım diyip yol verdim.
    Nedir bu motorları hor görmeler,cidden anlamıyorum.Başka büyük bir taşıt olsa usul usul solluyorlar,biz taşıt değil miyiz ?
    taşıtız...

"1)Benzinim azdı"
    kişisel

"2)Sağ şerit yan yola ayrılıyordu"
    şimdi öğrendim

"Sollamaya çık diye el işareti yaptım"
    muhabbete bak

"artık beni asla yaralayamaz
    hayat eğer istemezsem"
    Kızıl pars bunu beğendi.

O dediğinden bana da hemen her gün yapıyor. Şerefsiz evladı

El kol yapmak boşa, ben bi kaç kez kask camını açıp bağırdım hatta, mal mal bakıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:26 ----------

Alıntı TanImsIz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seninkide iş be kardesim.. 3 Şeritli yol Otobandır. Orta şeritte o hızla gidilirmi. Canınamı susadın. Sağdan git neyi ispatlamaya çalısıyorsunki..
    Bak bu da doğru. Ben işe TEM'den gidip geliyorum sağ şeritte bile bırak 60'ı 90'dan yavaş gidene rastlamıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:28 ----------

Alıntı qıp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "1)Benzinim azdı"
    kişisel

"2)Sağ şerit yan yola ayrılıyordu"
    şimdi öğrendim

"Sollamaya çık diye el işareti yaptım"
    muhabbete bak

"artık beni asla yaralayamaz
    hayat eğer istemezsem"
    son cümleye koptum.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İyi de arkadaşım burası Amerika, Kanada, Norveç, Finlandiya v.s. değil ki, kaçına bunu öğreteceksin.
    Bu konuda bir sloganımız var;
    ''Ya yavaşla geç sağa, ya da bas gaza uza''
    oxus, espresso, artemis99 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Yol verme şansın varmış, demek ki adam selektör yapmakta haklı. Belki sol şeritten daha hızlı gelen araç var oraya çıkmak istemedi, senin sağını boş gördüyse onun için selektör yapmış olabilir.
    NeXuSs bunu beğendi.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Trafiğin %10'u kadar hızlı gidin böyle dertleriniz olmasın. Rahmetli Barkın ve Fuat beyin dediği gibi bir aracın önünde 45 saniyeden fazla durursan yüksek ihtimal ile tacize başlar.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    üç şeritli yolun ortasında 60 km ile hangi taşıtla gidersen git tepki çekersin..yada telefona göz atan bir zat üzerinden geçebilir Allah göstermesin.
    espresso, Kızıl pars ve zaferce bunu beğendiler.

rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    orta şeritte 60 ile gidiyorsan ben motorla bile selektör yaparım. çekil len diye..

hangi araçla olursa olsun, bulunduğun şeridin ortalama hızında gidemeyeceksen, daha yavaş gitmeyi göze alıp bir sağ şeritte gideceksin. tepki görmen doğal. hele istanbul da...

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yol verme şansın varmış, demek ki adam selektör yapmakta haklı. Belki sol şeritten daha hızlı gelen araç var oraya çıkmak istemedi, senin sağını boş gördüyse onun için selektör yapmış olabilir.
    Sollanan araç sollamaya çıkmaz,orta şeridde giden birine sellektör yapılmaz.Hızlı isen sol tarafa geç sonra tekrar orta şeride geç.Nedendir böyle konu açan arkadaşları linç edersiniz onuda anlamak kolay değil.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Alıntı mavellen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sollanan araç sollamaya çıkmaz,orta şeridde giden birine sellektör yapılmaz.Hızlı isen sol tarafa geç sonra tekrar orta şeride geç.Nedendir böyle konu açan arkadaşları linç edersiniz onuda anlamak kolay değil.
    Sorun tamamen trafik kurallarına "Türkiye'de" uymaya çalışmaktan kaynaklanıyor. Bir kesim yazılı kurallara uyulması gerektiğini savunurken diğer kesim Türkiye'de orman kanunlarının geçerli olduğunu belirterek orman kanunlarına göre hareket edilmesini doğru buluyor.

Bence iki tarafın da haklılık payı mevcut. Çok garip milletiz vesselam.
    zekeriyaimam ve Kızıl pars bunu beğendiler.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    şeridim.
    seni kimselere yar etmem.
    ya benimsin ya toprağın.
    belki de asfaltın.

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Alıntı Yan Yan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir şeyler ispatlamaya çalıştığım felan yok üslubunuzu takının.
    1)Benzinim azdı
    2)Sağ şerit yan yola ayrılıyordu

Daha bilgi sahibi olmadan fikir sahibi oluyorsun,tavsiye etmem.
    Uslubumda bi yanlış yok. Sıkıntı senin açtığın konu ve içeriğinde. Açıklayıcı bi şekilde neden orta şeritte olduğunu yazsa idin kendince usluplu cevaplar alabilirdin. 3 Şeritli yolda orta şeridi 60 km hız ile işgal ettiğini buraya yazıp birde kendine destek arıyor olman daha bi saçma. Ülke şartlarını / insanını ve trafiğini bileceksin, bu acemiliğinin bedelini ağır bi kaza ile ödedikten sonra serzenişte bulunmak icin gec kalabilirsin.
    NeXuSs ve Kızıl pars bunu beğendiler.

Tüm sivil araçlar (motosiklet otomobil kamyon otobüs) (itfaiye ambulans polis askeri araç cs hariç)
    Devletin araç fabrikalarına yaptırımıyla, kanunlarda belirlenmiş olan hız sınırlarını aşmayacak şekilde ürettirilirse, o zaman kazalar azalacaktır. Hem 100 km sınır diyorsun, hem de 200-300 km yapan araca ruhsat veriyorsun. Verme o zaman ruhsat.

Motoruma.com tdem35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeş bu öküzlerin derdi sadece motorlarla değil. Bazen o hızlarda orta şeritte araba kullanıyorum bana da aynısını yapıyorlar. Dayı istiyor ki dümdüz gitsin herkes yolu açsın.
    Salurbey ve espresso bunu beğendiler.

Fr.Sante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Jet X
    Sağ şeritte gidiyorum bana da selektör yapıyorlar. Cadde sokaklar zaten tek şeritli orda da üstüme çıkacaklar neredeyse.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)