Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet Sürücüsün Öldüğü Kaza Sonrası Sürücü Cezaevine Yollandı..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    ÖLÜMLÜ TRAFİK KAZASINDA OTOMOBİL SÜRÜCÜSÜ TUTUKLANDI

Kayseri´de Kurban Bayramı´nın ikinci günü otomobil ile motosikletin çarpışması sonucu 1 kişinin hayatını kaybettiği kaza sonrası, otomobil sürücüsü tutuklanarak cezaevine gönderildİ.

Kayseri´de Kurban Bayramı´nın ikinci günü otomobil ile motosikletin çarpışması sonucu 1 kişinin hayatını kaybettiği kaza sonrası, otomobil sürücüsü tutuklanarak cezaevine gönderildi.

2 Eylül saat:08.50 sıralarında Melikgazi ilçesi Erenköy Mahallesi Erciyes Bulvarı üzerinde meydana gelen kazada, Ali Z.´nin sevk ve idaresindeki 06 Y 1141 plakalı otomobil ile Numan E.´nin kullandığı 38 J 0860 plakalı motosiklet çarpıştı.

Çarpışmanın etkisiyle yola savrulan motosiklet sürücüsü Numan E. ağır yaralandı. Olay yerine çağrılan 112 Ambulans ile Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi´ne kaldırılan yaralı aynı gün saat:14.00 sıralarında hayatını kaybetti.

Otomobil sürücüsü Ali Z. ise sevk edildiği adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi.
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Keşke yaşanmasaydı,
    Allah rahmet eylesin.
    İkisinin ailelerine de sabırlar versin Allah.
    Diyecek birşeyim yok.
    yürekçe bunu beğendi.

Mekanı cennet olsun.Yine bir modifiyeli şahin vakası.İnşallah hapishanede koğuş ağasının oğlanı olursun.

Alıntı lise1dekaldm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnşallah hapishanede koğuş ağasının oğlanı olursun.
    Ne alaka ya

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    Haberdeki plaka ile aracın plakası aynı değil
    Allah rahmet eylesin arkadaşa.
    yürekçe bunu beğendi.
    98 Beygir.....

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    fotoğraf çok eski bir kazaya ait.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:05 ----------

http://www.konhaber.com/haber-feci_k...ndi-70029.html

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Arkadaşlar fotoğraf temsilidir..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Fotograf kazaya ait değil temsili konulmuş keza rahmetliyle tanışmasakta trafikte selamlaşıyoduk mt07 vardı. Kazanın fotograflarında motor paramparçaydı hurdacının şerit değiştirmesiyle çarpışmışlar hızda yüksekmiş Allah taksiratını affetsin. Kendi hatamız olmasada başkalarının hatasına kurban gidiyoruz hepimiz bunun bilincinde sürmeliyiz, trafikte kimse beni görmüyormuş gibi ilerliyorum.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Allah rahmet eylesin.

Bu fotoğrafı hatırladım.
    Doktor oğlumuydu profesör oğlumuydu ne oda ölmüştü.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı lise1dekaldm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mekanı cennet olsun.Yine bir modifiyeli şahin vakası.İnşallah hapishanede koğuş ağasının oğlanı olursun.
    Aptal aptal konuşmayın ya. Ya motorcu hatalıysa ve sırf hatalı olmasına rağmen araba sürücüsü haksız yere tutuklu yargılanıyorsa? Ceza alırsa??

İki aileye de sabır diliyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:25 ----------

Alıntı RedTuborg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fotograf kazaya ait değil temsili konulmuş keza rahmetliyle tanışmasakta trafikte selamlaşıyoduk mt07 vardı. Kazanın fotograflarında motor paramparçaydı hurdacının şerit değiştirmesiyle çarpışmışlar hızda yüksekmiş Allah taksiratını affetsin. Kendi hatamız olmasada başkalarının hatasına kurban gidiyoruz hepimiz bunun bilincinde sürmeliyiz, trafikte kimse beni görmüyormuş gibi ilerliyorum.
    Allah rahmet eylesin. "Hızı da yüksekmiş" diyorsunuz sonra kendi hatamız değil başkasının hatasına kurban gidiyoruz dihorsunuz? Hurdacıyı kastederek mi bunları söylüyorsunuz? Zira büyük tezat oluşturacak.

100km/s hızla giderken saniyede yaklaşık 25-30 mt yol alırız. Süratliyse bunun üzerindedir. Şerit değiştirirken aynaya baktığında sürücü boş görüp; şerit değiştirme hareketine başladığı sırada orada olabiliriz bu hızlarda. Arkadaşa allahtan rahmet diliyorum fakat çuvaldızı arada kendimize çevirmemiz gerekiyor
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aptal aptal konuşmayın ya. Ya motorcu hatalıysa ve sırf hatalı olmasına rağmen araba sürücüsü haksız yere tutuklu yargılanıyorsa? Ceza alırsa??

İki aileye de sabır diliyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:25 ----------

Allah rahmet eylesin. "Hızı da yüksekmiş" diyorsunuz sonra kendi hatamız değil başkasının hatasına kurban gidiyoruz dihorsunuz? Hurdacıyı kastederek mi bunları söylüyorsunuz? Zira büyük tezat oluşturacak.

100km/s hızla giderken saniyede yaklaşık 25-30 mt yol alırız. Süratliyse bunun üzerindedir. Şerit değiştirirken aynaya baktığında sürücü boş görüp; şerit değiştirme hareketine başladığı sırada orada olabiliriz bu hızlarda. Arkadaşa allahtan rahmet diliyorum fakat çuvaldızı arada kendimize çevirmemiz gerekiyor
    Esas tezatlık senin düşüncende bitiyor yanlış anlama da trafikte kusura bakma krdş görmedim diye bi dava yok olamazda. Bırakın bu motorcuda suç vardır ayaklarını trafikte fark edilir olmak için illa otomobil mi sürmemiz lazım o zaman? Keza araba da üç tane ayna var dikiz aynası yolu tarar kullanacak bunu. Hadi diyelim hurda yüklüydü dikizi kullanamıyordu o zaman ona göre davranıp şerit değiştirme kurallarına uyacak, sinyalini verecek. Tali yol yokken neden sağ şeritten sola döner onuda kestirebilmek güç.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı RedTuborg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Esas tezatlık senin düşüncende bitiyor yanlış anlama da trafikte kusura bakma krdş görmedim diye bi dava yok olamazda. Bırakın bu motorcuda suç vardır ayaklarını trafikte fark edilir olmak için illa otomobil mi sürmemiz lazım o zaman? Keza araba da üç tane ayna var dikiz aynası yolu tarar kullanacak bunu. Hadi diyelim hurda yüklüydü dikizi kullanamıyordu o zaman ona göre davranıp şerit değiştirme kurallarına uyacak, sinyalini verecek. Tali yol yokken neden sağ şeritten sola döner onuda kestirebilmek güç.
    Açıklama yapma gereği duymuyorum keza düşünceni değiştiremicem. Ben istediğim gibi sürerim herkes beni farketmek zorunda kafasındasın. Bencillik etme trafik biz motosikletlilerin değil sadece. Uzun süre sadece motosiklet kullandıktan sonra bir de araba sürmeyi dene. Farkedeceksin ki araba sürerken bile aynı hareketleri yapıyorlar. Yani görmedim falan değil. Motosikletleri de arabalar gibi düşündükleri için..

Makaslı araba kullanan birisi kaza yaptığında "dikkatsiz sürücüler yüzünden" mi kaza yapmış oluyor? "Ben makas atıyordum da beni farketmediler ondan kaza yaptım" ha babam he
    drtayfun bunu beğendi.
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)