Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

EBAYDEN ÜRÜN ALMAM GEREKİYOR N'APMALIYIM?

Motovento
    REKLAM ALANI
    singlegunman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT07 MOTOCAGE
    ARAİ VİPER KASKIMIN YAN KAPAKLARINDAN BİR TANESİNİN RÜZGAR SEBEBİYLE KAYIPLARA KARIŞMASINDAN SONRA ARANMA GİRİŞİMLERİM BAŞLADI.
    SADECE EBAY ÜZERİNDEN BULABİLDİĞİM BU PARÇAYI TEDARİK ETMEM GEREKİYOR.
    BİLDİĞİNİZ ÜZERE PAYPAL'IN TÜRKİYE'YE KAPALI OLMASI SEBEBİYLE EBAY'DEN ALIŞVERİŞLERİMİZ KISITLANDI.
    "EBAYPAKETIM.COM" ADLI BIR SITE BULDUM FAKAT OLUMLU BIR YORUM GOREMEDIĞIM ICIN GUVENEMIYORUM KENDILERINE.
    ŞİMDİ SİZLERE 3 SORUM OLACAK;
    1)TÜRKİYE'DEN BU PARÇAYI TEDARİK EDEBİLECEĞİM BİR NOKTA VAR MI?
    2)EBAYPAKETİM.COM'LA İŞ YAPIP OLUMLU OLUMSUZ SONUÇ ALAN VAR MI?
    3)BAŞKA TÜRLÜ NASIL TEDARİK EDEBİLİRİM BEN BU PARÇAYI EBAY'DEN?

http://www.ebay.com/itm/Arai-Helmets-PROFILE-Viper-Side-Pods-Shield-Covers-Holders-BANDA-RED-Parts-/380373598623

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hardy1234 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam kendinize ininal kart alın bir migros şubesinden veya başka bir yerden tüm mastercard kullanılan yerde geçiyor attığınız para kadar alışveriş yapıyorsunuz - ye düşme sıkıntısı yok yalnız içinde para bırakmayın her ay 2 TL çekiyorlar

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    ininal kartla ebaydan alışveriş yapılmıyor paypal hesabın olması lazım onuda şuan türkiyede kullanamıyorsun
    YasinC bunu beğendi.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Sanıyorum ki kredi kartı geçiliyordur. Visa master falan.

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mutlaka güvenilir olarak aracılık yapanlar da vardır. Araştırmak lazım bu tip aracıları.

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı singlegunman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARAİ VİPER KASKIMIN YAN KAPAKLARINDAN BİR TANESİNİN RÜZGAR SEBEBİYLE KAYIPLARA KARIŞMASINDAN SONRA ARANMA GİRİŞİMLERİM BAŞLADI.
    SADECE EBAY ÜZERİNDEN BULABİLDİĞİM BU PARÇAYI TEDARİK ETMEM GEREKİYOR.
    BİLDİĞİNİZ ÜZERE PAYPAL'IN TÜRKİYE'YE KAPALI OLMASI SEBEBİYLE EBAY'DEN ALIŞVERİŞLERİMİZ KISITLANDI.
    "EBAYPAKETIM.COM" ADLI BIR SITE BULDUM FAKAT OLUMLU BIR YORUM GOREMEDIĞIM ICIN GUVENEMIYORUM KENDILERINE.
    ŞİMDİ SİZLERE 3 SORUM OLACAK;
    1)TÜRKİYE'DEN BU PARÇAYI TEDARİK EDEBİLECEĞİM BİR NOKTA VAR MI?
    2)EBAYPAKETİM.COM'LA İŞ YAPIP OLUMLU OLUMSUZ SONUÇ ALAN VAR MI?
    3)BAŞKA TÜRLÜ NASIL TEDARİK EDEBİLİRİM BEN BU PARÇAYI EBAY'DEN?

http://www.ebay.com/itm/Arai-Helmets...-/380373598623

Hocam, kendi kredikartınız ve Paypal ile Ebay'den alışveriş yapabilirisiniz.
    Yapmanız gereken kredi kartınız ile (sanal kart kullanın) paypal'e tekrar üye olun, ama üye olurken herhangi bir Gürcistan, Azerbaycan, Amerika adresi falan verin(Otomatik Amerika adresleri üreten siteler var). Sonra bu paypal hesabınızı Ebay ile ilişkilendirin, ve alışverişi yapın. Dikkat etmeniz gereken gönderi adresi olarak Paypal adresini değil Ebay'e verdiğiniz kendi Türkiye adresinizi seçmeniz.
    Bu şekilde gayet ürün geliyor, tabii Türkiye'ye ürün gönderen satıcılardan.

wetehan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z900
    https://www.ebaypaketim.com/

Defalarca aracı site ile alışveriş yaptım ve hiçbir sorun yaşamadım.

ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Aynı ürünü satan abd harici bir yer bulun. PAYPAL turkiye ye hizmet vermediğinden para göndermek sıkıntı, başka yollardan veya farklı ADRES gösterme yapmamanız için önlem ve sebepler var. Örneğin paypal'e ilk giriş yaptığınızda 2 dolar keser, hesap ekstresindeki kodu sorar, adres aynı olmalıdır. Adres aynı olmazsa ve satın aldığınız ürün gönderilmezse/kaybolursa para geri zor gelir... ÇİN kaynaklı sitelerin neredeyse tamamı aracısız kredi kartından ödemeyi ŞAK diye alır. Ucuza kargo ederler. Ürün elinize geçmezse de bekletmeden iade ederler. Zaten bir de kargo ücretlerinin aşırı pahalılığı varken.... yani... ebay-paypal.. uzak durun, dil bilmiyorsanız daha da uzak durun.

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı maktama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam, kendi kredikartınız ve Paypal ile Ebay'den alışveriş yapabilirisiniz.
    Yapmanız gereken kredi kartınız ile (sanal kart kullanın) paypal'e tekrar üye olun, ama üye olurken herhangi bir Gürcistan, Azerbaycan, Amerika adresi falan verin(Otomatik Amerika adresleri üreten siteler var). Sonra bu paypal hesabınızı Ebay ile ilişkilendirin, ve alışverişi yapın. Dikkat etmeniz gereken gönderi adresi olarak Paypal adresini değil Ebay'e verdiğiniz kendi Türkiye adresinizi seçmeniz.
    Bu şekilde gayet ürün geliyor, tabii Türkiye'ye ürün gönderen satıcılardan.
    tabii bu işlem için telefon numarası ve bu numaraya gelecek olan doğrulama kodunuda girebilmen gerekiyor yoksa yine alışveriş yapamıyorsun
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Direk kredi kartı işlemlerinde ürün iptal ve iade yoktu şuan da böyledir büyük ihtimal.. paypalde geri iade vs kolay...

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Arai bayilerine sorun illa ki yedek parçasını getiriyorlardır. Ebay risk, yerinizde olsam aracılara güvenmem.

singlegunman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT07 MOTOCAGE
    Arai'yi bi brnmotor getiriyor onlarda da çözüm bulamadım. 2-3 aydır LS2 takıyorum buna bi çözüm bulmam farz oldu önümüz kış.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)