Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

4.motor önerisi (4 silindir)

Motovento
    REKLAM ALANI
    reclusive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AT1000Dct
    Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.
    Bütçe max 25 bin.
    4 silindire geçmek istiyorum naked yada da ss motor önerilerinizi bekliyorum kafada birçok model olunca sizlere danışmak istedim.yada şöyle diyelim 25bine alınabilecek en iyi motor desek 😀

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    sıfır mı, ikinci el mi?

Motosikleti
    AT1000Dct
    Keşke yıl 2010 falan olsaydı seve seve sıfır derdim

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Üstüne 2 daha koy.
    İlandaki cb650f ler 27 başlıyor.
    Yakıt güzel çiçek gibi motor..
    Phoenixs bunu beğendi.

Motosikleti
    cbr650f kafamı kurcalıyor uzun zamandır.
    aslında bir önceki modeli yani cbr600f i (102 beygir olan 2011-2013 arası üretim) düşünüyordum.
    daha sonra yorumlarda gördüğüm kadarıyla parça bulma konusunda sıkıntı yaşayanlar olmuş, o sebeple soğudum.
    yeni kırmızı renk çok hoş olmuş, kredi çekip alasım var
    aea nın incelemesinde, tapa gaz gitmesine rağmen 6 lt / 100 km gibi bi değere anca ulaşabildiklerini söylüyordu.
    hem ekonomik hem de 650 cc, 89 beygir bir makine, gerçekten tam aradığınız bi model olabilir.
    2014 modelleri 25-30 bin tl aralığında bulabilirsiniz sanırım.

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gsr600 diyen olmamış , ben diyeyim o zaman

..YaNKee.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Bende çok araştırıp şimdiki motorumu aldım.. bu bütçelerde ss görüntüsü, düşük km, 4 silindir, abs li motorun başka alternatifini bulamadım açıkcası.. naked modelide var ona da bakın derim..

X-Slim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Tvs Jupiter 110 CC
    Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstüne 2 daha koy.
    İlandaki cb650f ler 27 başlıyor.
    Yakıt güzel çiçek gibi motor..
    Yakıt güzel derken ne kadar hocam ?

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr650f kafamı kurcalıyor uzun zamandır.
    aslında bir önceki modeli yani cbr600f i (102 beygir olan 2011-2013 arası üretim) düşünüyordum.
    daha sonra yorumlarda gördüğüm kadarıyla parça bulma konusunda sıkıntı yaşayanlar olmuş, o sebeple soğudum.
    yeni kırmızı renk çok hoş olmuş, kredi çekip alasım var
    aea nın incelemesinde, tapa gaz gitmesine rağmen 6 lt / 100 km gibi bi değere anca ulaşabildiklerini söylüyordu.
    hem ekonomik hem de 650 cc, 89 beygir bir makine, gerçekten tam aradığınız bi model olabilir.
    2014 modelleri 25-30 bin tl aralığında bulabilirsiniz sanırım.
    merhaba ben kullanıyorum sımdıye kadar parca sıkıntısı cekmedım ama ornek olarak arkadas kaza yapmıtı honda kafa grenejını 1 haftada getırdı verdı aksesuar olarak stokda yok ama mekanık aksam hornet ve 650 f le rr la cogu parcası aynı zaten aksesuar olarak bulmak zor camurluk arıyorum yurt dısı sıtelerınde var turkıyede yok mesala yurt dısından getırıcem yakıt konusunda 1 depo ıle uzun yolda 300 km gordum 2 3 kere 200 ustune cıktım sakın kullanımda az yakıyor ama tavsıyem tabıkıde 2014 model ustu olur cunku parca vs aksesuar bol ama 11-13 kasa 14 lerden daha ıyı oldugunu soyleyebılırım performans bakımından

X-Slim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Tvs Jupiter 110 CC
    Fazla oldu...

EsHero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR 600 K6
    Naked olarak tartışmasız olarak o bütçe ile en iyi seçenek Suzuki GSR 600.
    SS olarak malesef eski modeller var veya biraz daha zorlayıp 2010 felan bir Honda CBR 600RR denk getirilebilir.
    Unutmayın ss alırken daima naked motora göre daha çok hor kullanıma ihtimalini unutmayıp ss tercihlerinde mümkün mertebe daha yeni modelden yürüyün.

Motosikleti
    AT1000Dct
    xj6 yada gsr600 seceneklerim arasında ilk modeller zaten.xj6 nın gsr a göre artısı daha yeni oluşu ve yakitı.km takintim yok

rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    al bi fz 6 fazer 260 daya gitsin 20 liraya çok temiz bulursun 2 3 de masraf yapsan 5 senelik makina yaparsın kendine

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    Kawasaki z800 fazer8 cb650f ve benelli tnt600 o butce ile alinabilecek modellerdir.

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Temiz 2011 cbr 600f alınır o parayla, kombine abs var oturuş pozisyonu da ss göre rahattır. 2 ay kadar önce 26250ye kaçırdım bir tane kız gibi 600f yetişemedim yunus polisine satmışlar, adam 3 gün sonra 30bine koydu ilana

Motosikleti
    Alıntı screamaykut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba ben kullanıyorum sımdıye kadar parca sıkıntısı cekmedım ama ornek olarak arkadas kaza yapmıtı honda kafa grenejını 1 haftada getırdı verdı aksesuar olarak stokda yok ama mekanık aksam hornet ve 650 f le rr la cogu parcası aynı zaten aksesuar olarak bulmak zor camurluk arıyorum yurt dısı sıtelerınde var turkıyede yok mesala yurt dısından getırıcem yakıt konusunda 1 depo ıle uzun yolda 300 km gordum 2 3 kere 200 ustune cıktım sakın kullanımda az yakıyor ama tavsıyem tabıkıde 2014 model ustu olur cunku parca vs aksesuar bol ama 11-13 kasa 14 lerden daha ıyı oldugunu soyleyebılırım performans bakımından
    hocam ben özellikle 11-13 kasayı 1 yıldır takip ediyorum, ilanlardan olsun, teknik detayları olsun.
    bu model 100 küsür beygir, yeni 650f ler 87-89 beygir, ayrıca eski kasanın ters maşa olması bakımından felan tam aradığım motordu, ancak sizin de bahsettiğiniz gibi aksesuar olsun, parça konusunda olsun he diyince bulunamayan bi model.
    2017 model kırmızı renk çok hoşuma gitti, geçen bi ilan vardı 4-5 bin km de 36,500 lira idi, ama aynı gün ilan kalkmış alamadık

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Alıntı 54RR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Temiz 2011 cbr 600f alınır o parayla, kombine abs var oturuş pozisyonu da ss göre rahattır. 2 ay kadar önce 26250ye kaçırdım bir tane kız gibi 600f yetişemedim yunus polisine satmışlar, adam 3 gün sonra 30bine koydu ilana
    Satılmıyor ki o paralara, çok üzülmenin alemi yok. Geçen kıştan beri piyasasını takip ederim. Biri sıkılıp gidip almıştır yoksa piyasa fiyatı değil. Birçok yüksek cc böyle, 22-23' e satılan birkaç temiz 600F oldu baharda. Aynı şey CB600-650F için de geçerli. Alan yeşillik olsun diye ilana koyuyor.

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Alıntı kadango adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satılmıyor ki o paralara, çok üzülmenin alemi yok. Geçen kıştan beri piyasasını takip ederim. Biri sıkılıp gidip almıştır yoksa piyasa fiyatı değil. Birçok yüksek cc böyle, 22-23' e satılan birkaç temiz 600F oldu baharda. Aynı şey CB600-650F için de geçerli. Alan yeşillik olsun diye ilana koyuyor.
    Bahsettiğim motor 9bin km deydi Kaç tane 600f vardı 10k km altında ? Bundan 3-4 ay önceleri bakıyordum ortalama 24-26 arası fiyat isteniyordu.
    İnsanlar sevilmek için yaratıldılar. Eşyalar kullanılmak için. Dünyadaki kaosun nedeni; eşyaların çok sevilip insanların ise kullanılmasıdır.

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Alıntı 54RR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bahsettiğim motor 9bin km deydi Kaç tane 600f vardı 10k km altında ? Bundan 3-4 ay önceleri bakıyordum ortalama 24-26 arası fiyat isteniyordu.
    O kadar temizse verilebilir, bir senedir ilanda kilometresi ayni duranlar var. Zaten surekli ilandalar, kilometreleri dusurulen 600f cok...

Motosikleti
    AT1000Dct
    600f e hiç sıcak bakamıyorum zaten bir neslin facebook profil resmi olan karı kız düşürmek için kullanılan bir alet olarak gözümde sadece

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)