Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 910111213 ... SonuncuSonuncu

Yamaha 2017 Eylül Fiyat Listesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Abi geçen seneden beri hayal kuruyorum.Şu zamana kadar motosikletim olmadı.Öyle bir döneme denk geldim ki 2015'te 10bin olan motor şuan 18bin.Ybr125 ile başlayıp MT-25'e geçecektim ki bu fiyatlardan sonra hayal olarak kalacağını düşünüyorum.Bize artık hayal bir motosiklet almak.Alan ve kullanan arkadaşlara hayırlı olsun.Tekeriniz düz bassın,altınızda ki güzellerin kıymetini bilin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Eski_kasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O diil de gecenin 01.00 inde koptum yine, bunu remixleyen arkadaş acaip başarılı bir iş çıkartmış yahu.
    Zamlar şahaneee, eski Türkiyede var mıydı böyle zam, böyle vergi aaa, bu kadar pahalı benzin, bu kadar pahalı araba, motosiklet ve hatta bisiklet ve kredi faizleri var mıydı? Hayat şahane, yeni Türkiyeeee bahane
    Eşşek ölür kalır semeriii, insan ölür kalır eseriiiiiiiiii Yippiiii, fiyuuuuu

ABD ile fln kıyas yapmayın kardesim burası Türkiye otomabilde %206 vergi motorda %100 vergi abd de alınan vergi yüzde 2 bile degil simdi olay su R6 almak isteyen abd li canıtın 15 ay asgari ücretle calısıp R6sını alabiliyor Almanyalı Hans 25 ay asgari ücretle calısarak sıfır km R6 a binebiliyor evet simdi geldik türkiyede yasayan aliye evet alinin R6 alabilmesi icin tam 36 sene calısıp para biriktirmesi lazım demek ki neymis yol köprü yapmakla olmuyormus...

Motosikleti
    NMAX 155
    Vergiler geldi ama enazından pazarlıkta pay artmaz mı ? 1 ay içerisinde NMAX alacak gibiyim. Yani dün 11800'e satılan NMAX bugün 14000 olup indirim bile yapmazlar mı ?

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Alıntı DARKPASSAGE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ..türkiyede yasayan aliye evet alinin R6 alabilmesi icin tam 36 sene calısıp para biriktirmesi lazım demek ki neymis yol köprü yapmakla olmuyormus...
    R6 da ne paraymış be kardeşim.
    Vazgeçtim almıyorum.

Gietti17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    R6 için 36 senemi??
    Tamam alım gücümüz kötü durumda ama o kadar değil diye düşünüyorum ve hesaplıyorum.
    Bir şey yemeden içmeden 1400 TL asgari ücret ile 58 ayda 2017 model R6 sahibi olunuyor. 36 senede ise 604.800TL birikmiş oluyor.(7 adet R6) Vay canına!!
    Sizin hesaba göre R6 ya yani 81.600TL ye 36 senede sahip olmak için aylık 188.88TL ayırması lazım.
    Tabi kira fatura gibi giderleri hesapladıktan sonra Ali nin elinde kalan para aylık 188.88TL ise haklısınız

Yanlış hesap yapmadım umarım.
    İyi geceler dilerim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı alikagan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vergiler geldi ama enazından pazarlıkta pay artmaz mı ? 1 ay içerisinde NMAX alacak gibiyim. Yani dün 11800'e satılan NMAX bugün 14000 olup indirim bile yapmazlar mı ?
    Ödemesi olsun sıkışsın bak nasıl indiriyor.2016 model motosikletleri 2017 fiyatından koyuyorlar.Sistem böyle alan öder.

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    ABD ile fln kıyas yapmayın kardesim burası Türkiye otomabilde %206 vergi motorda %100 vergi abd de alınan vergi yüzde 2 bile degil simdi olay su R6 almak isteyen abd li canıtın 15 ay asgari ücretle calısıp R6sını alabiliyor Almanyalı Hans 25 ay asgari ücretle calısarak sıfır km R6 a binebiliyor evet simdi geldik türkiyede yasayan aliye evet alinin R6 alabilmesi icin tam 36 sene calısıp para biriktirmesi lazım demek ki neymis yol köprü yapmakla olmuyormus...
    Kardeşim o hesap,ülkelere göre Ford Mustang alabilme hesabıydı.Komik,güzel bir videoydu.
    DARKPASSAGE bunu beğendi.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    bu fiyatlara yamaha alan, üzerine sarmısaklı yoğurt döküp, ortalıkta "ben cacık oldum!" diye gezsin.

Alıntı Gietti17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R6 için 36 senemi??
    Tamam alım gücümüz kötü durumda ama o kadar değil diye düşünüyorum ve hesaplıyorum.
    Bir şey yemeden içmeden 1400 TL asgari ücret ile 58 ayda 2017 model R6 sahibi olunuyor. 36 senede ise 604.800TL birikmiş oluyor.(7 adet R6) Vay canına!!
    Sizin hesaba göre R6 ya yani 81.600TL ye 36 senede sahip olmak için aylık 188.88TL ayırması lazım.
    Tabi kira fatura gibi giderleri hesapladıktan sonra Ali nin elinde kalan para aylık 188.88TL ise haklısınız

İyi geceler dilerim
    merhaba hocam hesap yaparak yazmadım yazıyı sadece ülkeler arasındaki vergi farkını anlatmak icin yazdım yanlıs anlasılmasın ABD de 10 bin dolar motor türkiyeye gelene kadar 80 bin tl oluyor tl dolar karsısında degersiz oldugu icin ve aşırı yüksek vergilerle fiyat 4 e 5 e katlanıyor türkiyede asgari ücretle calısan birisi kendi imkanlarıyla o motoru sıfır alıp binemez zaten

Forumdan Uzaklaştırıldı
    600cc motosiklet için 58 ay yemeden içmeden para biriktiren sonrada gidip motosiklet alan adamı ayakta alkışlarım.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    z1000e kesik.
    %20

..... ....... ... ......m, memura, emekliye zam yaparkende böyle yapsalar ya.
    Shrieker bunu beğendi.

Alıntı 000000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    %20

..... ....... ... ......m, memura, emekliye zam yaparkende böyle yapsalar ya.
    Bunu zam isterken danışıklı dövüşle yalandan direniyormuş gibi yapıp, sonra 0.5 puan + 1 puan artışa okey diyen memursen'e sormak lazım aslında.
    Ah benim güzel ülkem. Yukarıdaki herkese beyin vermiş ama kimisi kullanıyor kimisi de başkasına kiraya veriyor naparsın kardeşim.

Erky Perky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mekgineer's Chopper
    Alıntı Gietti17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R6 için 36 senemi??

İyi geceler dilerim
    R6, 36 senede 7 katı fiyata çıkar zaten. Hesap denkleşir

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Ufak bir düzeltme:

Birincisi, araç vergisi Amerika'da çoğu vergi gibi yüzde 7.

İkincisi, değil 15 ay, kaçak çalışıp pizza bile dağıtsanız 6 aya sıfır R6 edinirsiniz. Ama saçma olur, çünkü ikinci el piyasası çok iyi.
    xawa ve ^adm^ bunu beğendiler.

erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    Onlardan bi cacik olmaz
    Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu fiyatlara yamaha alan, üzerine sarmısaklı yoğurt döküp, ortalıkta "ben cacık oldum!" diye gezsin.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Alıntı Cloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunu zam isterken danışıklı dövüşle yalandan direniyormuş gibi yapıp, sonra 0.5 puan + 1 puan artışa okey diyen memursen'e sormak lazım aslında.
    Ah benim güzel ülkem. Yukarıdaki herkese beyin vermiş ama kimisi kullanıyor kimisi de başkasına kiraya veriyor naparsın kardeşim.
    önümüzdeki seçimde memursen başkanı milletvekili... keyfinden yarım puana tav olmadı ya
    Shrieker bunu beğendi.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Ama, ama, ama, ama ama..

eHoNoMi cOH eyiii

wetehan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z900
    Bayilerin elindeki euro4 motorlar tükendi mi ki yeni partiler için %20 zam eklendi? Yoksa stokta olan için eski kar oranlarına ek olarak %20 kar mı edecekler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Diğer honda suzuki vs haber varmı şu zaman zam yapıcaz diye ?

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 910111213 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)