Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yağ Yakan Motoruma Ne Yapabilirim ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Selam Arkadaşlar Benim Motosikletim Mondial 150 Masti Benim Motosikletim Bügün Yağ Yakmaya Ve Buji Yağlamaya Başladı Bu Motosiklet İçin Ne Yapabilirim.Teşekürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gadd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Skuter
    Ya o haldeyken sat kurtul ya da azcık para ayırıp bulabileceğin iyi bir ustaya motor toplat.

Alıntı gadd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya o haldeyken sat kurtul ya da azcık para ayırıp bulabileceğin iyi bir ustaya motor toplat.
    Motosiklet severin verdiği akıla bak.Sen sat alan adama kol gibi gitsin dedi resmen.Gerçekten tebrik ederim,hadi kul hakkından bahsetmiyorum da birazcık saygı göster...
    gadd, Motor_Derili ve mavellen bunu beğendiler.

Motosikleti
    Skuter
    Alıntı Dark-ghost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet severin verdiği akıla bak.Sen sat alan adama kol gibi gitsin dedi resmen.Gerçekten tebrik ederim,hadi kul hakkından bahsetmiyorum da birazcık saygı göster...
    Şimdi sana bi küfür hazırlardım ama forum müsade etmez.. Satarken heralde karşı tarafa durumunu söyleyip vericek masrafından düşücek.. SENİN KUL HAKKINI SEVSİNLER !

Motor_Derili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nmax 155 / Fazer8 / NC750X2018
    Alıntı serkan7113 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Arkadaşlar Benim Motosikletim Mondial 150 Masti Benim Motosikletim Bügün Yağ Yakmaya Ve Buji Yağlamaya Başladı Bu Motosiklet İçin Ne Yapabilirim.Teşekürler
    Sekman attırman lazım.
    M otorcuyum ben, O na yürekten bağlıyım, T ek tekerde şahlanırken, O nun gidişine hastayım, R acing değil belki ama, EN GEÇ AKŞAMA YANINDAYIM

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Silindir piston sekman değişecek. Çok ufak ihtimal sübap yağ lastiklerindendir. Oysa ucuza kapatırsın işlemi

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı serkan7113 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .....Yağ Yakmaya Ve Buji Yağlamaya Başladı Bu Motosiklet İçin Ne Yapabilirim...........
    en hızlı çözüm yağlanan bujinin altına bir conta daha atıp yükseltmek..

bu sayede buji ateşlemesi biraz daha düzgün olur , en azından yolda kalmazsın hatta 10-15 bin km daha idare edebilirsin..

Şimdi sana bi küfür hazırlardım ama forum müsade etmez.. Satarken heralde karşı tarafa durumunu söyleyip vericek masrafından düşücek.. SENİN KUL HAKKINI SEVSİNLER !
    Sen kimsin ki bana küfür edicem len lale.Adam ol dicem de o gömlek de sana bi numara büyük gelir.İstersen pileli kırmızı etek yollayayım...

Aha kavga var. Çayımı çekirdeğimi aldım geldim

Motosikleti
    Skuter
    Alıntı Dark-ghost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen kimsin ki bana küfür edicem len lale.Adam ol dicem de o gömlek de sana bi numara büyük gelir.İstersen pileli kırmızı etek yollayayım...
    Üç harf vardır bilirmisin ? adını koydum ortaya yazıyorum başı g sonu t ile biten..

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:52 ----------

Alıntı fenerbahceli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aha kavga var. Çayımı çekirdeğimi aldım geldim
    hee sorma valla ergenlere ayrı forum gerek..

kangal alır

Üç harf vardır bilirmisin ? adını koydum ortaya yazıyorum başı g sonu t ile biten..

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:52 ----------

hee sorma valla ergenlere ayrı forum gerek..
    O g.t seni bi öper aklın gider.Seninle de yetinmem sülaleni gezerim.Ergen dediğin adam 30 yasında Arizona kertenkelesi seni...

TUTITO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enduro
    Siz "o haldeyken sat kurtul" dediginiz anda ip kopmus zaten. Keske en basta ek bir aciklama yapip "aliciyi bilgilendirmeyi unutma" gibi birseyleride ekleseydiniz. Birisi atlamasa digeri atlayacakti.
    Tabi insan bazen cok olagan, normal, zaten olacak olan seyleri atliyor ve yazmiyor. Sanki herkes zaten oyle dusunuyormus gibi. Buda boyle birseydi sanirim, zaten olmasi gerektigi icin yazmayi atlamissiniz.
    Neyse artik. Politikacilarin dedigi gibi "sanssiz bir aciklama olmus".

Kufurlesme fasli kesinlikle iyi olmamis ama, artik birakmaniz gerekiyor.
    Arkadaslar aslinda kafama takildi, "Arizona Kertenkelesi" ne anlama geliyor? Literatur eksikligi hissettim bir an.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Ya piston segman ne gerekiyorsa değişir gül gibi binersin.Cg'nin de bakımından korkarsak ohoo.Parçalar bakkalda bile var zaten.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    parçası ucuz zaten al yeni bir piston silindir seti aynı ölcüde tak yola devam yada 0,25 mm büyük piston ve segman al git tornacıya silindiri pistona göre büyüt ama yeni piston silindir seti daha ucuza gelir
    oxus bunu beğendi.

Bana Tahminen Ne Kadar Bi Fiyat Çıkarır ?

Yağı ne kulanıyorsun ? kaç kaç ...

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Adres isteme faslına gelinmemiş daha. Bende yerimi alıp izleyeyim.

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:51 ----------

Alıntı TUTITO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz "o haldeyken sat kurtul" dediginiz anda ip kopmus zaten. Keske en basta ek bir aciklama yapip "aliciyi bilgilendirmeyi unutma" gibi birseyleride ekleseydiniz. Birisi atlamasa digeri atlayacakti.
    Tabi insan bazen cok olagan, normal, zaten olacak olan seyleri atliyor ve yazmiyor. Sanki herkes zaten oyle dusunuyormus gibi. Buda boyle birseydi sanirim, zaten olmasi gerektigi icin yazmayi atlamissiniz.
    Neyse artik. Politikacilarin dedigi gibi "sanssiz bir aciklama olmus".

Kufurlesme fasli kesinlikle iyi olmamis ama, artik birakmaniz gerekiyor.
    Arkadaslar aslinda kafama takildi, "Arizona Kertenkelesi" ne anlama geliyor? Literatur eksikligi hissettim bir an.
    Resmi paylaştım.Diğer adı dikenli çöl kertenkelesi...😎

ARKADAŞLAR SORUN ÇÖZÜLDÜ MOTORUM 2017 MODEL YENİ OLDUĞU İÇİN KOLTUĞUNN ÜZERİNDEKİ NAYLON POŞET KOLTUĞUN ALTINDAKİ HAVA FİLTRESİNİN AĞIZINI TIKAMIŞ ODA MOTORU BOĞUYORMUŞ BU YÜZDEN YAĞ ATIYORMUŞ YİNEDE CEVAPLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler