Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet operasyonu sanırım

Motovento
    REKLAM ALANI
    BestMachine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb125e
    Saat 16.30 civarı haliç köprüsü Edirne d 100 mevkisinde seyir halindeyken emniyet şeridine yerleşmiş 3 motosikletli trafik ekibi 1 adet çekici üstünde 7 adet motosiklet vardı en az.
    Ve bu trafik ekibi sadece motosiklet çeviriyor ve bağlıyordu acaba neden çok merak ettim geçen gören bilgisi olan arkadaşlar varsa bilgi verebilirse sevinirim beni durduramadı emniyet şeridinde girmiyordum belki ondandır arkamda emniyet şeridinden giden arkadaşı aldılar bi anlam veremedim. İyi forumlar...
    Agacım voltamız.. Hazır hep olmamız...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ibo8316 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125e
    Cevabı siz vermişsiniz..
    Arkadaşınızı "emniyet şeridi kullandı için almışlar"
    Motosiklet için yasak diye biliyorum

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı ibo8316 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cevabı siz vermişsiniz..
    Arkadaşınızı "emniyet şeridi kullandı için almışlar"
    Motosiklet için yasak diye biliyorum
    Emniyet seridine girdiyse en fazla ceza yazarsin kalkip motor mu baglanir. Ben hic emniyet seridinden gidiyor diye araba cekildigini gormedim :/
    Erhan Tosun bunu beğendi.

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Emniyet seridi kullanimi trafikten men gerektirmez. Belge kontrolu uzerine gelisen bir olay olsa gerek...

Sakin olun, o güzergahı her gün kullanan biri olarak cevaplıyorum.

Emniyet şeridiyle alakası yok, evrak kontrolü yapılıyor. Sigorta ve ehliyet yoksa motor direk bağlanıyor.

Ben defalarca emniyet seridinden geçtim yanlarında hiç çevirmediler. Geçen normal şeritteyken çevirdiler ve sadece evraklarima bakıp gönderdiler.
    EldekiDebryj bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Cb125e
    Arkamdan gelen arkadaşla bir tanışıklığımız vs yok olsaydı bekler sorardım ☺ beni meraklandıran konuda bu emniyet şeridini kullanmak yasak mı değil mi bende genellikle kullanıyorum problem yaşamadım ama çok sayıda motosiklet bağlandığına şahit oldum Allah yardımcıları olur inşallah muhtemelen evrak kontrolü yapıldı eğer ki emniyet şeridi vs gibi bi olaysa metrobüs kullanırım daha mantıklı ☺

ibo8316 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125e
    Eskiden bilhassa Trafik polisleri ufak çay bahçesi gibi yerlere arabayı çeker uyurlardı..

Şikayet geldi herhalde aylık belli sayıda araç durdurmalı 50 veya 100 adet plaka sürücü bilgileri dahil sisteme işliyorlar..
    Ayın son haftaları genelde böyle yoğun trafik kontrol geçme sebebi budur...

Polisin biri kendisi de motosiklet li 2 kişi binen herkese ceza yazdı (1 günde 70-80 motorcu) tartıştılar adam ruhsatı aç bak diyor!!

endlessdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar xvs 250 , suzuki ls 650
    7 adet diyorsun ama ilerleyen saatler de ikinci cekici de oraya intikal etmis ve onunda üstü motorlarla doluydu. Emniyet şeridinde gidenlere polisler cok karışmaz, toplanan motorlarin hepsi sigorta ve ehliyet eksikliginden yada plakasiz olmasindan kaynakliydi. En azindan çürükleri ayiklama gecesi.

Motosikleti
    Honda Cb125e
    Bağlanan motosikletleri görünce benim içim acıdı üzüldüm sahipleri kim bilir nasıl üzülmüştür.
    İnşallah tez zamanda kurtarabilirler ne diyeyim..

Greenut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yıllık ceza kotalarını doldurmaya çalışıyorlardır hırsızlar, ondan çekmişlerdir. Yılın 11 ayı bir bok yapmazlar, kaldırımdaki kamyona bile bakıp geçerler, 1 ay emir gelir kudururlar. Huylarıdır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)