Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cf 150 nk ve ktm duke 125 kullanıcıları var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    BestMachine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb125e
    Merhaba motosiklet.net ailesi selam olsun hepinize..
    İki motosiklet arasında gidip geliyorum onun şurası daha iyi onun şurası daha güzel diye karar veremedim..
    Cf 150 nk kullanıcısına denk gelip sohbet edemedim videolardan izledim ama benim asıl merak ettiğim nokta KTM duke 125 ve Cf 150 nk arasındaki gidiş ve konfor?
    Şimdi biri çıkar der biri 125 biri 150 arasındaki gidiş farkı belli ama öyle olmuyor..
    Bu iki modeli deniyen arkadaşlardan gidiş ve konforu hakkında bilgi almak istiyorum arkadaşlar şimdiden teşekkür ederim ☺
    Sabah 8 akşam 5 istanbul trafiğinde 26 km'de ne kadar konfor ve performans sergiler merak ediyorum ve hangisini alacağıma karar veremiyorum..
    Tekeriniz daima düz bassın...
    Agacım voltamız.. Hazır hep olmamız...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    frankestayn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Hocam fiyat bakımından cf moto daha iyi tabi ama sadece fiyat bakımından diğer yönlerden hem abs hem tork hem güç bakımından ktm daha üstün konfor ve titreşim konusunda pek bişey diyemiycem ki ktm nin titrediği söyleniyor tek silindirli motorlar zaten titrer orası ayrı tabi. yakıt konusunda ktm 2.75 - 3.55 gözüküyo cf moto 2.10 - 2.70 gözüküyor fakat kullanan arkadaşlarımdan gördüğüm kadarıyla ktm nin ruhu gidişi duruşu başkaymış ruh var motosiklette bunuda belirtiyim cf motodan daha sağlam gider

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    CF Moto iyi deniyor da yedek parçadan kullanıcılarını çok mağdur etmişler.Onu da hesaba kat derim.Ben yerinde olsam KTM alırdım.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Duke 2.el alıcağına 0 cfmoto al bence

Motosikleti
    Honda Cb125e
    Frenkestyn Teşekkür ederim değerli bilgilerinizi paylaştığınız için KTM tork açısından iyi olduğunu duymuştum duke 125 abs Türkiye'ye giriş yapmadı galiba o modelleri biraz daha iyi ve gelişmiş gibi

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:12 ----------

RoofRoof değerli bilgin için teşekkür ederim en büyük problemdir parça zaten evet KTM mantıklı gelmeye başladı

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:34 ----------

zekeriyaimam teşekkür ederim değerli görüşlerini paylaştığın için 0 motosikletin avantajlarıda çok büyük tabi

Lazasker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF 250 Rally
    Aralarındaki fiyat farkı çok. Paran varsa KTM al bence. Yoksa zorlama 150 NK al. Ama sakın kaza yapayım deme. Motor fiyatına göre çok iyi ama parça tedariği konusunda ağzıma ettiler bu yaz, sezonu kapattım sayelerinde... Ayrıca 150 cc, 125 cc'yi geçer diye bir şey yok. CBR 125, YZF 125 olan arkadaşlar tokatlıyor beni.

Motosikleti
    Honda Cb125e
    Lazasker değerli bilgilerini paylaştığın için teşekkür ederim.
    Ben işin gerçeği parça sıkıntısı açısından 150 nk yı degerlendirmemistim şimdi sizlerin sayesinde parça meselesi gözüme batmaya başladı mantıklı olan KTM duke 125 oldu.
    Bütçe uzanıyor ktm ye cf 150 nk da özellikler ve görüntü biraz cazip geldi ama ktm nin daha iyi bir karar olduğunu anladım sayenizde..
    Teşekkür ederim hepinize...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler