Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet Sırt Çantası Önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    nc750x
    Cb650f e arka çanta taktırmak istemiyorum. Bunun yerine su geçirmez kullanışlı kaba olmayan 50 kadar a4 kağıt bir iki plastik dosya ve 13 inç laptop sığabilecek boyda çanta arıyorum.

Örneğin kappa ra312 çanta var ortalama 400 tl civarında ancak sizce değer mi? Ya da sizlerin önerebileceği bahsettiğim boyutta çanta tavsiyeniz var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    K121L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    4-5 sene boyunca bende o şekilde motosiklet kullandım.Nereye gidersem elimde kask sırtımda çanta geziyordum.
    Sonra şuan ki sevgilim isyan etti.Bu motora binince sırtım ağrıyor sıkıldım uff pufff gibi bir şeydi .Bende gittim doğum gününde motora çanta taktım birde sırt dayamak için apart taktım.
    Bir hafta içerisinde motorun çantasına bağlandım.Kaskı elimde taşımak zorunda değilim.Alışverişe gidince cantaya atıp , misler gibi geziyorum.Sırt cantası yüzünden sırtım terlemiyor.Kampa vb yerlere giderken problem yaşamıyorum.
    Kesinlikle topcase öneririm.Büyük rahatlık
    OğuzÖztürk ve sdt bunu beğendiler.

Lazasker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF 250 Rally
    decathlon'da quechua'nın herhangi bir kamp çantasını tavsiye ederim. Ben 20 litrelik almıştım. Sırt destekli, vücuda bağlama aparatı falan var. Gayet iyi. Keşke 40 litrelik alsaymışım diyorum şimdi. Yağmur geçiriyor mu bilmiyorum. Olmazsa bir yağmurluk ile halledersiniz belki. Fiyatları da iyi 400 lira vermeye pek gerek kalmayabilir.
    OğuzÖztürk bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    sırç çantası kullanma bence düşme anında savuruyor seni ve bir yerlere takılabilir topcase yeterli bence
    OğuzÖztürk bunu beğendi.

sdt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    Topcase candır.
    OğuzÖztürk bunu beğendi.

kriega motosiklet için en ideal çantalar üreten bir marka. tavsiye edilir.
    OğuzÖztürk bunu beğendi.

Motoruma.com tdem35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aerodinamik yapıya önem veren biriyseniz sizlere "Dainese D-Mach Backpack Stealth Motosiklet Sırt Çantası"nı tavsiye ederim.

Dainese D-Mach Backpack Stealth Motosiklet Sırt Çantası kaskınızla bütünleşir, sürüş esnasında ise hava akımı kaskınızın üzerinden çantaya gider ve çantanın aerodinamik yapısı sayesinde motorun kuyruğundan arkaya süzülür. Böylelikle sürüş esnasında bir çantadan daha çok aerodinamik bir parça görevi görür. Çantanın sırtla birleşen bölümündeki yapı sayesinde sürüş esnasında sırtınızın ortasından hava geçişi sağlanır ve bu da terlemenizi önler.

Ürünü detaylı incelemek için buraya tıklayınız

Revzilla Ürün Video İnceleme

Ürünü detaylı incelemek için buraya tıklayınız

Alpinestars "Tech Aero" Sırt Çantası Kullanıyorum (Tracer900) memnunum. Ama Dainese "D-Mach" i de çok beğeniyorum, daha sportif bir çanta.
    OğuzÖztürk bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)