Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İstanbul içi motosiklet öğretebilecek

Motovento
    REKLAM ALANI

Abilerim merhaba öncelikle ben 18 yaşındayım ehliyeti 1 hafta önce yazıldım sorun çıkmazsa inşallah 1 aya ehliyetimi alacağım ama direksiyon derslerine gitmeden önce motor kullanmayı öğrenmek istiyorum istanbul içi yardımcı olabilecek var mı şişlide oturuyorum nereye çağırırsanız gelenilirim sorun yok şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    kardeşim hiç bilmeyen birine kendi motorunda öğretmek istemez kimse,kursta öğrenebilirsin bende hiç bilmiyodum kursa gittiğimde çoğu kişide öyle.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kursa gitmeden önce öğrenmene gerek yok ki =) kurs zaten sana düşük cc motor ile gösteriyor hiç bir sıkıntı yaşamazsın.

Ha, bisiklet binmeyi bilmiyorsan o zaman sıkıntı..

rasitkoksal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 BMW 1200GS
    https://safetyturkiye.com/

Motosikleti
    Forza 250
    motto akademi de beceri geliştirme ve hakimiyet eğitimleri alabilirsiniz. Kendilerine ait kapalı eğitim alanı bulunuyor Kemerburgaz'da.
    http://www.mottoakademi.com/motosiklet-egitimleri

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Genç kardeşim diyelim ki ben sana ' çık gel lan ben sana öğretirim ' dedim ve sen de attigim konuma dimdizlak geldin . Yemek kahve yapıp tanıştık kaynaştık sonra başladım motoru tanitmaya .
    Sen tabi heyecanlisin elin ayağın farklı ritimler de titriyor . Sonra ciktin motorun tepesine . Şöyle böyle derken asfaltın o eşsiz tadına baktin .
    Hadi iyimser olalım biryerin kirilmasin ,yuzuldu sağın solun . Çünkü sana göre ekipman yoktu . Sen de dimdizlak gelmistin .

Bu sorumluluğu kim almak ister ki ? Hadi bırak debriyajin bitip siyirmasini , motorun orasını burasının yerle temas etmesini senin başına birşey gelirse sonuç ne olacak .

Bu işi yapan kurumlar var motto , Honda , Yamaha akademi falan . Oralar da profesyonel bir eğitim al ki sana gerçekten birşeyler katsın .

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Açıkça söylemek gerekirse ya bakışın çok safça ya da başka bir iş var, hiç kimse risk alıp seni motoruna oturtmaz, il ki seni tanımıyoruz, nasıl güveneceğiz! Samimiysen de bu sefer sana bir şey olursa ailene karşı nasıl açıklama yaparız, daha ehliyet almamışsın başka birine çarpsan ya da araca bize ne gibi sıkıntı yaratacağının farkında değilsin, hadi sana bir şey olmadı ama motoruma zarar verdin bunu nasıl çözeceksin.

Kendi motorunla birisi bana öğretsin dersen tamam, hatta onun bile riski var ama en azından bu konuda sorumluluğun çok büyük kısmı sana ait olur, tanımadığın birisine bana motorunla öğret dersen, çok saçma bir teklif olur. Buradan bir kişi bile bu duruma güvenmez.

Kendi motorun yoksa 670 tl harcayıp honda güvenli sürüş 1 eğitimi almanı tavsiye ederim, iki gün boyunca motoru devir, stop et, ne yaparsan yap, sakatlanmadığın sürece herşeyi yaptırıyorlar, hem sana motorun dışında kask, dizlik, eldiven , mont her şeyi veriyorlar, servisle gidip geliyorsun,sabah kahvaltını, öğle yemeğini de veriyorlar. Ben Gs3 e gidiyorum iki hafta sonra Gs2 iki defa aldım çok memnun kaldım, imkanınız varsa aileni ikna et çok faydalanacaksın.

https://safetyturkiye.com/egitim-programlari

Motosikleti
    MT-07
    Kursa para vermediyese VillaLevent sürücü kursu var. Hem ehliyetini oradan al hemde kapalı alanlarında motosiklet sürmesini öğren. Şişli'de oturduğun için sana yakın. Ulus'ta.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Gittiğin kursta yeterli direksiyon dersi alabileceğini düşünüyorsan gerek yok. Ama böyle kurslar çok nadir ve fiyat pahalı oluyor. Yani motor kullanmayı öğrenmek için o eğitim parası verilecek. Eğitmen olmayan kimselerden yalan yanlış öğreneceğine az daha para ver eğitime katıl bence.

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Bisiklet kullanmayı biliyorsan kurs öğretmek zorunda.

YZFR25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 200 Abs
    Yamahanın veya hondanın eğitimlerine katıl.

Cevaplar için teşekkürler haklısınız düşündümde ��

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler