Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Şişli Kuştepe'de dayak yemekten zor kurtulan motorcu!

Motovento
    REKLAM ALANI
    erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    bir ülkenin sokağında bunların yaşanması çok acı birşey. ancak uyuşturucu var olduğu sürece dünyanın birçok yerinde de bu tarz mahalleler olur diye düşünüyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gadd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Skuter
    Üsküdarda selamsız mahallesi, avrupa yakasında da kuştepe meşhurdur aman dikkat :D

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Mahalle olarak öldürmek, haritadan silmek vs vs konışuyorsunuz ama. Bu mahallenin bunlardan önce gelen yerlileri de var. Örneğin karadenizliler. Oturduğum sokak tamamen karadenizli. Üst sokak yine öyle. Yani iki sokak it kopuk dolu diye diğer sokaklarda yaşayan iyi insanlar suçlu değil. Kurunun yanında yaşı da yakacak halimiz yok. Kısacası biz onlara dokunmuyoruz onlar bize. Bahsettiğimiz yerin göbeğinde koskoca karakol var. Polis nerde? Ne iş yapıyo? Ben söyliyim. Evden çıkmadan polis benim üstümü arıyo. Az ilerde bekleyen torbacıyı değil.
    HONDA

#BZ3082

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    Istanbulda taksiciyim.Her mahalleye girdim ama tek cekindigim yer bu kustepe.Oyle bir sokaklari da var ki bir sey olsa kacamazsin dar bayir sokaklar,cikmazlar

Motosikleti
    RS200
    Alıntı pikatel34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Istanbulda taksiciyim.Her mahalleye girdim ama tek cekindigim yer bu kustepe.Oyle bir sokaklari da var ki bir sey olsa kacamazsin dar bayir sokaklar,cikmazlar
    Abi kuştepenin mecidiyeköy dere tarafı olan her yeri sıkıntısızdır. Ama üniversitenin arka tarafları karakolun olduğu sıraya yaklaşma bile. Aklında bulunsun. Çok abimizin canını yaktı bu şerefsizler.
    HONDA

#BZ3082

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Yıl olmuş 2017 halen nelerle uğraşıyoruz, vah güzel istanbul, bu kadar mı sahipsiz kalmış bir şehir olur

hanedan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ara ara mahalleye girmekteyim şimdilik sıkıntı yaşamadım ama sıkıntı yaşamamak elde değil...

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Stock Sever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mahalle olarak öldürmek, haritadan silmek vs vs konışuyorsunuz ama. Bu mahallenin bunlardan önce gelen yerlileri de var. Örneğin karadenizliler. Oturduğum sokak tamamen karadenizli. Üst sokak yine öyle. Yani iki sokak it kopuk dolu diye diğer sokaklarda yaşayan iyi insanlar suçlu değil. Kurunun yanında yaşı da yakacak halimiz yok. Kısacası biz onlara dokunmuyoruz onlar bize. Bahsettiğimiz yerin göbeğinde koskoca karakol var. Polis nerde? Ne iş yapıyo? Ben söyliyim. Evden çıkmadan polis benim üstümü arıyo. Az ilerde bekleyen torbacıyı değil.
    Bu sokak hazır haritada da gözükmüyor gerçekten fiziki anlamda içinde yaşayanlarla birlikte haritadan silinse bu ülke ne kaybeder yada ne kazanır.
    Özellikle sokak yazdım.Devlet,polis tabi ki onlara dokunmaz.Sonra kimden oy toplarlar?
    erenedip bunu beğendi.

Motosikleti
    HondaCRF250Ralli
    kimse kimsenin aklı ile alay etmesin... bir yerde suç varsa ve halk bunu biliyor iken bu suç devlet tarafından darmadağın edilmiyor ise demek ki devleti altta temsil eden makam bu suç gelirinden pay alıyor demektir.. yoksa bu oradaki ahalinin yürekli, delikanlı olması konusu değil.. aksine toplu oldukları zaman delikanlı olanlar için çok daha farklı tabirler vardır ve memleketimiz insanı bunu gayet iyi bilir. ..! ((iyi ki varsın Eren' im.. mert,cesur delikanlı görmek isteyen Eren canımıza dönüp baksın.)) uyuşturucu baronlarına köpeklik yapan çapulcu-ayakçı takımından delikanlı olmaz. olurum var mı ötesi diyecek olan varsa da Devlet kafasını ezer er geç...bir kardeşimiz bahsetmiş Karadenizli olanında suça bulaşanı varsa kafasını ezsin devlet fakat suç ile alakası olmayan nice Karadenizli uşak sokak sokak köy köy şehir şehir bu memleketin emniyet sigortalarından biridir evelallah...önce 80 milyon suçlusu-suçsuzu şuna inanmalı Devletten daha güçlü yok ve olamaz...nüfusunu kullananların hiçbiri devletten büyük falan değil..bunun içinde eski yeni Başbakanlar Cumhurbaşkanları da dahil kimse devletten büyük veya güçlü değilken yok şu mahalle yok bu bölge , bildiğin bir şey varsa artık dilekçe kanunu var kardeşim yaz dilekçeni gizli kalmak istiyorum de yap ihbarını, çoluk çocuk pisliklerden korunsun.
    erenedip ve braveguy bunu beğendiler.

Motosikleti
    RS200
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özellikle sokak yazdım.Devlet,polis tabi ki onlara dokunmaz.Sonra kimden oy toplarlar?
    O fotoğraftaki yer metrobüs girişi yani Kuştepenin girişi bile sayılmaz. O fotoğrafa göre direk yazdım. Sizi hedef alarak yazmadım. Yanlış anlaşılmasın.
    HONDA

#BZ3082

erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    Alıntı Stock Sever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mahalleyi değil kardeşim sadece so sokağı...

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Böyle yerler sadece filmlerde kaldı sandım, gerçekmiş.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Ulan dursaymış fenomen olurmuş desene.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ulan dursaymış fenomen olurmuş desene.
    dursa haberimiz olmazdı (kamera falan kalmayacağı için)

Motosikleti
    RS200
    İsterseniz sponsor olun ben gireyim. Durayım. Ne oluyo görelim. Ama aileme iyi bakın
    HONDA

#BZ3082

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    İstanbul'un göbeğinde girilemeyen bir mahalle. İnanılır gibi değil.

Motosikleti
    SYM Fiddle III 200i
    Alıntı uur52 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi google maps girmemş sokağa kamerayla, sen neden girip kendini riske atıyosun

https://i.resimyukle.xyz/GPfB5W.png
    kahkaha attım

Motosikleti
    Chopper
    Alıntı gadd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üsküdarda selamsız mahallesi, avrupa yakasında da kuştepe meşhurdur aman dikkat :D
    selamsız buranın yanında Nişantaşı gibi kalır.

braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    Alıntı fenerbahceli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben devlet olucam, o kuştepeyi iki günde dümdüz etmez miyim. Benim ülkemin en büyük şehrimin göbeğinde uyuşturucu satacaklar ve vatandaşımı darp edecekler ha? Nüfus cüzdanlarını alıp Ülkeden kovarım bunları be.
    Not: videoyu sinirlenmemek için seyretmedim. Yapılan yorumlara istinaden yazıyorum
    adamlar "vergi"sini veriyorsa sıkıntı yoktur.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu tipleri toplayıp paraşüt giydirip Irak, Suriye hatta mümkünse Işid'in olduğu yerlere atacaksın.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)