Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Sizi gidi çok bilmiş ukalalar

Motovento
    REKLAM ALANI
    KTM250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 300 EXC 2017
    Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sara Aydin, ölürüz.
    Aynen,ölürüz
    SADECE ENDURO @YOUTUBE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı ceydamer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntıladığım mesajlar zaman sıralamasına göre geriden öne doğru. İşte bu yüzden kızıyorum, bilmeden konuşuyorsunuz, beleş yargılarınız var ve doğru düzgün sebep yokken, söylesenize bana nedir bana karşı olan bu saldırganlık? Ben anlamadım hadi siz anlatın. Ben sadece sizin saldırınıza karşılık saldırıyla cevap veriyorum? Tavuğunuza kış mı dedim? Özür dilerim bayım ama ben sizin egolarınızın strest topu değilim.
    Alış dostum alış, artık ortamlar beyleee...
    Çokta takma yani, he de geç.
    Madem kendini haklı buluyorsun, çekil inzivaya, kim ne derse desin rahat ol.

Ama hani gel gelelim, bu konu bencede çok manasız, anlamsız, bilgi ve tecrübe katmayan, açılmasında "bana göre" hiç bir anlamı olmayan bir konu.
    Ha sen dersen ki yok bence tam tersi bilgi ve tecrübe küpü...
    Senin bileceğin iş.
    +299 Gitmek cesaret ister, Enduro yapmak yetenek.
    Cesaret aptalda da var, ama yetenek herkeste yok...
    -MrMud

Alıntı Kübra006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen lise arkaşımı gördüm,evlenmiş çoluk çocuğa karışmış,mini mini yavrucağı olmuş.
    Kilolanmış,saç rengi değişmiş,bir tuhaf mutasyona uğramış mübarek.
    Şahsen kendini zor tanıdım.

Siz ilkokul arkaşınızı nasıl tanıyorsunuz ya?
    Valla daha yeni evlenmiştim.Eşimin komşusu olan ve düğünümüze gelen bi genç çocuk bana beni tanimadin mi dedi,bön bön baktım dedim yok kimsin sen,ben senin anasınıfından arkadaşınım dedi.Bastan inanmadım ama harbinden öyle çıktı. Evleneli 4 yıl oldu hala düşünüyorum bu eleman beni nasıl tanıdı diye...Daha dun ne yediğimi zor hatırlıyorum ben....
    Kübra006 ve bursalıali bunu beğendiler.

Alıntı leyli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Kadınlar iyidir hoştur seviniz ama fazla da ciddiye almayınız." Bu nasıl iğrenç bir cümledir ki, bu cümleyi söyleyen insan nasıl bir beyne sahiptir ki?
    Feminist değilim demişsiniz ben de kadın düşmanı değilim. Kadınlar hakkındaki çıkarımlarım da kadınlarla yaşadığım tecrübeler ve bizzat gözlemlerimden kaynaklı. Az çok kadın nedir ne değildir biliyorum. Düşüncemi belirtince hemen iğrenç yaftasını yapıştırıp nasıl bir beyne sahip olduğumu sorgulamışsınız. Cümlemde bir iğrençlik olmadığı gibi konuyu açan üyeye direkt bir hakaret ya da sözlü saldırı da yok. Neyse yazarken sıkıldım kime ne anlatıyorum ki zaten.

Motosikleti
    SYM Fiddle III 200i
    Alıntı EmirŞengezer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Feminist değilim demişsiniz ben de kadın düşmanı değilim. Kadınlar hakkındaki çıkarımlarım da kadınlarla yaşadığım tecrübeler ve bizzat gözlemlerimden kaynaklı. Az çok kadın nedir ne değildir biliyorum. Düşüncemi belirtince hemen iğrenç yaftasını yapıştırıp nasıl bir beyne sahip olduğumu sorgulamışsınız. Cümlemde bir iğrençlik olmadığı gibi konuyu açan üyeye direkt bir hakaret ya da sözlü saldırı da yok. Neyse yazarken sıkıldım kime ne anlatıyorum ki zaten.
    size sadece gülümseyerek cevap vermek istiyorum

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Atarı arkadaşına yapamayıp forumda patlayan motorcunun dramı...
    shruikan bunu beğendi.

Alıntı leyli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    size sadece gülümseyerek cevap vermek istiyorum
    Ben de gülüyorum sorun yok

Bu arada aklıma bir anım geldi. Tehlikeli şekilde araba kullanan iki bayana ışıklarda yaklaşıp tehlikeli kullandıkları konusunda uyarmıştım. Onlar da bıdı bıdı yapmışlardı. ışıklardan kalktıktan sonra arkamda taksiye patladılar. Biri sizi bir konu hakkında uygun dille uyardığında hemen bıdı bıdı yapmayın. Muhakeme yeteneğinizi kullanıp acaba doğru söylüyor olabilir mi diye kendinize bir sorun. Abi tavsiyesi ;)

Motosikleti
    HondaCRF250Ralli
    Gülümsemek...evrime inanmayanlar çatlasın

Yapma dostum MUHAKEME YETENEĞİ ağır konu zor gelir arkişe .. burdan sormamalıydın

erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    Alıntı EmirŞengezer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım, o yaptığın yorum cidden saçma bir yorum. bunun tartışılacak bir yanı yok. Bir şahsın fevriliği üstünden tüm kadınları ciddiye alınmayacak varlıklar olarak nitelemişsin. Belki kendi felsefenizde böyledir, saygı duyarım. ancak toplumun içinde, hele böyle gergin bir ortamda bu yaptığınız sadece bir nevi provokasyona girer. tavsiyem bunu savunmak yerine, bence yanlış anlaşıldığınızı özür dileyerek belirtmeniz. Tabi siz bilirsiniz...

Alıntı erenedip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım, o yaptığın yorum cidden saçma bir yorum. bunun tartışılacak bir yanı yok. Bir şahsın fevriliği üstünden tüm kadınları ciddiye alınmayacak varlıklar olarak nitelemişsin. Belki kendi felsefenizde böyledir, saygı duyarım. ancak toplumun içinde, hele böyle gergin bir ortamda bu yaptığınız sadece bir nevi provokasyona girer. tavsiyem bunu savunmak yerine, bence yanlış anlaşıldığınızı özür dileyerek belirtmeniz. Tabi siz bilirsiniz...
    Toplum içinde pek çok gergin ortamda bulundum inan burası onlardan biri değil . basit olarak sanaldan yazışıyoruz.
    Bir erkek bana gelip bir kadınla yaşadığı sorunla ilgili tavsiye istese fazla ciddiye alma derim. kadınların söylediklerine değil yaptıklarına bak diye de eklerim. Fazla ciddiye almamakla hiç ciddiye almamak arasında fark olduğunun farkındasın değil mi?
    Yanlış anlaşılacak kadar da karmaşık bir şey yazmadım, kendi düşüncem için özür dileyecek de değilim ortada kadınları aşağılama hakaret provokasyon vs gibi bir şey de yok.

Motosikleti
    HondaCRF250Ralli
    leyli yokken ceyda napar tek başına ... insan üzülmeden edemiyor.. ya sabır forum ne hale geldi.. bende enduro hattında arkadaşlar yeni bilgiler geçmişmi diye sayfa arıyorum bu sığ konulardan fırsat olur ise..

bence benzine zammın ayarı kaçmış
    "tedavi olamıyoruz"

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    ulan, "okumayayım, okumayayım şu konuyu" dedim kendi kendime; ama bilgisayar karşısında yemek yerken oyun oynayamadığım için, gözüme meşgale olsun diye okudum.

feminazi'ler, white knight'lar, tecavüzler, patriarchy, "biz kadınlar"...ne biçim konu lan bu?

şimdi genele söyler gibi olacak; ama forumdaki iki bayan üstüne alınmasın (isimler bende kalsın). git gide yüce varlık anlayışından uzaklaşıyorum; ama Allah bu kadınlarla berabar olan ya da olacak adamlara sabır versin!

bu nedir abi? her şeye bir laf, her şeye bir cevap? sürekli üste çıkma çabası?

yok saldırıymış, yok umursamazlıkmış? oksijen sizin bünyelerde uyuşturucu etkisi yapıyor anlaşılan.
    efendy06 bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial 150 MR Vulture
    Alıntı voljjn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam ceyda hanım bencede çok haklısınız. İsterseniz birer çay içip bu elim vaka hakkında istişare yapabiliriz.
    Yaa akjfgnajkgfnjkfga

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    [QUOTE=ceydamer;4203425]Haklısınız boş eleştiriye açık değilim. Öz eleştiri başımın tacı. Yaparsanız dinlerim.[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:36 ----------

Ceyda hanım,öz eleştiri insanın kendi kendini eleştirmesidir. Konu benimle alakalı değil, ancak kastettiğiniz oysa, çok öz eleştiri yaparım. Bence sizde yapın.

Ayrıca mesajımda eleştirel bir yaklaşım yoktu. İstiare ise bolca mevcuttur. Neyse tırnaklarınızdan ve gözlerinizden uzaklara, başka başlıklara yol alıyorum.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    kan çıkar.
    bir kadına yanlış yapıyorsun denirmi ya.
    kan çıkar kan!

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı KTM250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kask kameranızda varsa keşke kafasına kaskla vursaydınız,hem burda hemde sosyal platformlarda haklı olduğunuz için müthiş hit alırdınız,ünlü olurdunuz..
    Türkiye'dende böyle motosikletçi ablalarımız çıkarmı acaba ?

https://www.youtube.com/watch?v=7dyr1iX8HD0
    Türkiyede turistler bile bir çok turistik bölgede böyle sahilde dolaşamıyor, kaldı ki motora binecek bu kıyafetlerle

Önce çarpar düşürür, sonra tecavüz ederler. Türkiye burası. Kadın gelinlikle dünyayı dolaştı, Türkiyede tecavüz edip öldürdüler. Sonra efendim biz şöyle iyiyiz, böyle iyiyiz. Hadi len...
    FCTokuri bunu beğendi.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Hiç üşenmeden tek tek okudum.
    Yahu bacım ne bu tepki?
    Her gelene saydırmışsın...
    Hiç yorulmadan, üşenmeden..

@shruikan'ın yazdıklarına katılıyorum,adam doğru söylemiş.

anılbel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Wolf 125/ VSTAR
    Balçık gibi konu olmuş , bravo .
    FCTokuri bunu beğendi.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    sıcaklardan dır..
    İzmir çok sıcak

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)