Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2. ELDE KARARSİZ KALMAK

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kadraninİzin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mobilet
    Selâmunaleyküm , yakın zamanda bi duke390 bakmaya gittim fiyat dahil herseyde anlastik lakin beklenmedik bi durum var çok kararsızım. Aracın sağa yatmasi var gorunen kılcal cizikler haricinde degiseni vs bulunmuyor aracin sahibi on jantta kilcal bi catlak oldugu icin sıfır olarak degistirilmis bu sorunda bu modellerde biraz kroniklesmis soylenen bu ama asıl problem motorsikletin saga cekmesiyle alakali direksiyonda hafif bir egrilik var bunu surunce anladim baya detayli bakdigimda eksik bir parca oldugunu gordum . Sordugumda amartisor kecelerini degistirildigini bu surecte unutulabilecegini soyledi zira parca alyanli kendi kendine dustugunu dusunmuyorum. Bu olaydan once jant olayida kafama takilmamisdi lakin parcalari birlestirince aklima onden kazalimi sorunusunuda getirdi alsammi almasammi bu sorun cok mu canımı sıkar mechullerdeyim bi yardımcı olun ( sorguda kaza kaydı yok , bulunan konumda expertiz yaptiracak yer bulamadik, kafa ve yan grenajlarda sallanma dis atlama gevseme bulamadim )
    [IMG][/IMG]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Bağıra bağıra önden kazalı işte çok seviyorsun diye bunu kabulenmek istemiyebilirsin ama gerçek bu ÖNDEN KAZALI ve aldığında masrafın olucaktır

Benimde başıma böyle birşey geldi insanlıkla söyledim olmadı orman kanunlarına geçiş yaparak malı verip paramı geri aldım bulaşma derim

Olmadı yetkili bildiğin iyi bir ktm servisine götürerek herşeyine baktırabilirsin bi nebze yol gösterir sana
    Kadraninİzin bunu beğendi.
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

Motosikleti
    crf1000 , R80gs basic , fzs600 , winggo
    Kazalı olduğuna dairçhiçbir ibare olmayan sahibinin boyasız kazasız dediği motorlar dahi kazalı çıkabiliyor. Ama bu motorda herşey ortada iken gönlünüzün hala bu motordan yana olması fiyatının çom uygun olmasından dolayımı?
    3 lira fazla verin cillop olanını alın, bir kere şu an alacağınız ucuzluk satarken fazlası ile size girecek. Üstüne de kullanırken sıkıntı yaşayacak sizi mutlu etmesi gereken alet her bindiğinizde yüreğiniiz burkacak

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Kardeşim, sağa veya sola yatan motosikletin jant kırılması kolay bişey değil. Sen vazgeç o makinadan.

Lengeli Fötr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 - Suzuki V-Strom DL-650
    Motor kazalı mı değil mi tartışmasına girmeyecem. 2.el araç alırken aceleye gelmemeli. Araç içine sinmeli, en ufak bir tereddütsüzlük varsa o araçtan uzak dur derim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    içinde kalmış zaten bu işe hiç girme.için içini yer öleymidi bölemiydi diye yukarda arkadaşalarda belirtmiş aynen önden kazası var.ne alaka ordaki parçanın olmaması keçe yada janttan alakasız.yan yatmasıylada zaten jant kırılıcağını hiç sanmıyorum.her sorduğunda adam başka bir bahane ortaya atıyor koşarak kaç ordan

Kadraninİzin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mobilet
    Tüm yorumlar için teşekkürler , Biraz olsun farkli fikirleride duymak istedim ama herkes ayni seyi dusunuyor araci almaktan vazgecdim .

ibo8316 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125e
    Keşke 2.el hiç bulaşmasanız insan hem ucuz hem sorunsuz istiyor 2si 1 arada olmuyor..
    Ya km az fiyatı yüksek 2.el alacaksınız veya ucuz masraflı
    10.000 TL sıfır ise 7000-8000tl düşük km sıfır ayarında bulunur ama siz sıfırı 10.000 TL olan motoru 5000 TL bulursanız 3 kere kontrol edin kaza-parca-dişli durumu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)