Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

125 Mh Drift Motorum aşırı yavaş.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    pulsar rs 200
    Alıntı CriminalS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş sana şunu söliyim geçen yanıma 200 lük bajaj yaklaştı kalkalımmı dedim olur dedi kalkıştada geçtim uzun yolda uzun yolda giderken ibre sonda tahminimce 148 faln dı telefonda gps e baktım 151 basmışım bajajın sahibi bu kadar parayı boşuna vermişim bajaja diyordu ���� not : motorum : 150 drift basık
    bizim arkadaşda da 200lük cg var, geçen ışıklarda 1000rr denk geldi kalkalım mı demiş cg gitti geldi o yolu 1000rr daha kalkamamış yav.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kaiser3461 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125 Esd
    Alıntı akindir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim arkadaşda da 200lük cg var, geçen ışıklarda 1000rr denk geldi kalkalım mı demiş cg gitti geldi o yolu 1000rr daha kalkamamış yav.
    Oda birşey mi ben koşarak kawasaki h2r geçiyorum.
    akindir bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Geçen dayioglu anlatti,elçiye zeval olmaz derler.neyse aşaği köyden makinasi yapili,ateş eden cinsten cgli bir eleman varmiş,evden bakkala diye çikmis gazi salana kadar istanbulda otobanda almis solugu. neyse tam o sirada,gecen konusu olan şampiyonlar ligi, grubuna denk gelmis. kil payi siyiran,kol çikaran vs..gazi fazla sündurmeden akillarini almiş,gece ruyalarina girmiş...

Yaa buda öyle bir delikanli işte...

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Maxi scooter ile 130 la giderken arkamda arabasıyla gelen arkadaşım 90 km deyiz dediğinde yıkılmıştım. ;)
    130-140-150 dediklerin de böyle gidiyorlardır. ;)

CriminalS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 Mh Drift
    Benim göstergede 148 gösteriyordu gps de 151 eğer bir gün gopro falan alırsam ilk topspeed videosunu buraya atarm
    Demin yine araba ile ölçtük 140 tam basamadım araba markası albea

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:36 ----------

Ki debriyaj balatası bitik olmasına ragmen böyle

Motosikleti
    Mondial 150 Mh Drift
    .( 10 krktr )

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:27 ----------

Alıntı Zuzuuw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen Tunalı Hilmi'de yanıma bi R6 yanaştı, kalkalım mı dedi. Beni bilen bilir forumda. R6 ile bi kalkmışız babam, 4. vitese kadar kuyruğuma gelemedi, akşam iş çıkışı buralar kalabalık tabi, yola birisi atlar diye ben gazı saldım , R6 uzadı. O esnada GPS'e baktım, düzkırk gösteriyordu.

NOT( aynalar sökülük, lnce teker, kulak kenarları 3 numara kafa üstü 1 parmak uzunluğunda traş, sol kolda façalar.)

ileride R6 ile yeniden buluştuk, tam kızılay girişi, R6 yanıma yanaştı ve camı açtı "allanı seven gaçınan gidion sen, moturu yaghdıracaan bana amünüüüm" dedi
    O not kısmı beni anlatıyor nieyse 😂😂 Sjsjsjaj

Alıntı CriminalS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş sana şunu söliyim geçen yanıma 200 lük bajaj yaklaştı kalkalımmı dedim olur dedi kalkıştada geçtim uzun yolda uzun yolda giderken ibre sonda tahminimce 148 faln dı telefonda gps e baktım 151 basmışım bajajın sahibi bu kadar parayı boşuna vermişim bajaja diyordu 😂😂 not : motorum : 150 drift basık
    Kardeşm aynen benimde öle dalga geçen olur elbet illaki birgün ışıklarda dek gelirler . 150 net benim de .

Motosikleti
    Mondial 150 Mh Drift
    He kardes ayn .

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Herkesin beklentisi farklı tabi. Bende motorda 160 ı görünce çok hızlı diye tornada küçük ön dişli yaptırıp onu taktım. Şimdi 120 yapıyor oda yeter çok bile.

Motosikleti
    Mondial 150 Mh Drift
    Yani 😂😂😂

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)