Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CBR250 ÖKSÜRME SORUNU SONUNDA ÇÖZDÜM :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Merhaba arkadaşlar cbr250 motorum motor sıcakken öksürme sesi gibi ses geliyordu uzun zamandır burayada kadar bir kaç kez konu açtım çözüm bulamamıştım kaç kez ustaya gittim hepsinde farklı bişey dedi bji değiştim egsoz değiştim kaç kez bakım yaptırdım çözmek için nafile 1bucuk seneyi geçgin zamandır artık kafayı yemek üzreydim adam gibi bir usta buldum baktı elektirksel sıkıntı var tam şarj olmuyor dedi motorun konjektör orjinal değildi kesin ondan dedi denedik oldu sonunda hallettim ben daha önce gittiğim ustalarada konjektör orjinal değil ondan olurmu dedim alakası yok dediler şimdi bunlar nasıl usta o kadar para harcattılar bana meğerse bir bucuk sene önce konjektör yandıgında ilk gittiğim usta cg konjektörü takmış tam şarj olmadığı için yapıyormuş bu sorunu
    huseyin09 ve Gouranga bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ..YaNKee.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    benim cg ye yan sanayii konjektör taktı ankaranın en meşhur ustalarından biri.... neyse 13 yıllık mevzu için sinirimde ağzımda bozulmasın...

kısacası konjektör önemlidir, orjinalini taktırmak gereklidir bence... onun için önünde bütün ankara tamir için sıra beklesede, herkese usta diye güvenmemek lazım... sende böyle ustalarla denk gelmişsin..

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    ben aksarayda yaşıyorum zaten toplasan 3 tane usta var onlarda anlamıyor en son başka usta buldum imkan vermedim çözeceği konusunda ama çözdü diğeri az kalsın 1500 tl ye motoru indirip subapa bakacaktı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)