Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Aracımı alır almaz şanssızlık mı olur

Motovento
    REKLAM ALANI
    uqur497 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Honda CBR 125R
    Dün Aydın'dan 2010 CBR 125 aldım. Öğle vaktinde yola çıktım Isparta'ya doğru 6 saatte dinlene dinlene geldim. Herşey yolundaydı evin önüne park ettim. Azıcık dinleneyim dedim çıktım eve 2 saat sonra ev sahibi geldi kapımı çaldı. Abim aşağıda bi motor var çocuklar düşürmüşler motoru dedi. Eyvah dedim aşağıya koştum, çocukların babası gelmiş motoru kaldırmış yerinden neyse masrafı ödedyelim dedi. Baktık motora birkaç ufak hasar var sandım. Bugün motoru çocuğun babasıyla götürdük. Braket yamulmuş, karenaj malum çatladı, gaz kolu sıkıştı, aynanın ayarı gitmiş. Honda servisi ben yapamam elimde 2 haftalık iş var dedi. Önceki motorum için gittiğim arkadaş vardı ben dokunamam dedi. Bende milletin önerdiği bi yer var oraya bıraktım 3 günlük yatacak dediler. Arkadaşlar bende nerde hata yaptım ya motorun sadakasını mı vermedim ne yaptım ben anlayamadım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Motosikletin üzerine branda serdin mi?Yada kapalı bir yere çektin mi?Geçen de aynısı bana da oldu.Bende hafif çizik ve aynalar oynamıştı yerinden o kadar.Şimdi üzerinde 7/24 bu kemerli olan brandalardan var çocuklar elleyemesin diye.

Geçmiş olsun.

Motosikleti
    2010 Honda CBR 125R
    Yeni aldığımdan branda almamıştım. Yol yormuştu 2 saat dinlenip motorumu yıkayacaktım ne güzel. Yana yatınca sinyal içeri gömüldü camı kırıldı içerideki braketi de yamulmuş gösterge tablosunun kenarlarına bakınca karenajların normalde durması gerektiği gibi durmadığını fark ettim. 2 saat ya şaka gibi resmen. Saolasın hocam.

AlpAksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xj6 diversion f
    bizde çocuk olduk ama kimsenin malına zarar vermedik. Bu ne arsızlıktır anlamıyorum, bazen ben de motorumu park ediyorum sokağa gelen geçen ya gaz vermeye çalışır ya üstüne biner, hayır birde motorun alarmı var ötüyor alarm öttükçe inadına yapıyorlar. Tüm masraflarını ödetin ailesine en ufak vidasına kadar, belki ailenin aklı başına gelirde çocuklarına biraz adap öğretirler.
    bindiregandi ve birbilent bunu beğendiler.

Motosikleti
    2010 Honda CBR 125R
    Aynen bu çocuklar bi garip ya canavar mübarek aileside adap-ahlak öğretmiyorlar mı anlamıyorum. Ödeyecek abi dava açarım yoksa. Yarın gel dedi bakalım ne kadar masraf çıkacak öğrenelim. Branda ve Kilide ihtiyacım olacak.
    birbilent bunu beğendi.

Dana nın bir de benim park halindeki motoruma geri geri gelerek çarpmış. Baktım motor yerde kaldırıp çalıştırdım. Diyarbakırda çocuklar motor de anasını bellerler. En 20 defa çocuklar motorumu düşürdü. Ne özür dileyen var nede masrafın varsa ödeyelim diyen. Siz halinize şükredin. Bu arada motorumda bişey yok az çizik ve ayak koyma yeri kırılmış. 5 liraya yenisini aldım takdım.
    birbilent bunu beğendi.

Motosikleti
    XT 660z Tenere
    adamın şimdi kendisine ne kadar masraf çıkacağından haberi yok öğrenince yan çizebilir

Motosikleti
    2010 Honda CBR 125R
    Geçmiş olsun kardeşim inşallah bir problem çıkmadan hallederim yoksa dava açarım görüntüler var elimde. Burada öyle şeyler pek olmaz alt komşumun 4 çoçuğu var şımarık yetiştiriyor bunları diğer çocuklar hiç öyle birşey yapmıyorlar. Motorunu düşüren kişi kaçmışmı?

olur böyle şeyler millet motor görmeyince ne yapsın uzay mekigi gibi karşılıyorlar yaşlısı çocugu da içinden geleni yapıyo

MotoRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -YOK-
    Benim dayım vardı o da araba aldı 2016 superb ful paket dizel dsg 1 hafta sonra pert oldu araba.

Geçmiş olsun. Allahtan sıfır değilmiş. 2010'dan beri kim bilir kaç defa yan yatmıştır o alet. Motorunuz tamir olsun eskisinden daha iyi olur inşallah. Hiç değilse motorunuz bakımdan geçmiş oldu. Söyleyin hazır servisteyken motorun her yerini gözden geçirsinler.
    Motorun düşmesiyle ilgili olmayan masraflar çıkarsa onları siz ödeyin. Çocuğun babasına ödettirmeyin

Dert edilecek bir sey yok bence, iyisi cocuklarin uzerine dusmemis.

Motosikleti
    2010 Honda CBR 125R
    Öyle ya yok şimdilik motorun durumu iyi hasarlı yerleri yaptırayım bir kaç ay sonra tam bakıma sokacam neresi değişecekse değiştirecem Allah'ın izniyle. Çoçukların üzerine düşse daha kötü olurdu. Benim anlayamadığım daha motoru yenice aldım evin önünde duralı 2 saat olmadı acaba ben kötü birşey mi yaptım onu düşünmeye başladım.

Alıntı uqur497 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öyle ya yok şimdilik motorun durumu iyi hasarlı yerleri yaptırayım bir kaç ay sonra tam bakıma sokacam neresi değişecekse değiştirecem Allah'ın izniyle. Çoçukların üzerine düşse daha kötü olurdu. Benim anlayamadığım daha motoru yenice aldım evin önünde duralı 2 saat olmadı acaba ben kötü birşey mi yaptım onu düşünmeye başladım.
    Biri nazar vermiş motoruna. Yaptığın bir şeyden dolayı olacağını sanmıyorum.

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Caydırıcı olsun istiyorsan. Kesinlikle pilli bir alarm al. Motora dokundukları an alarm çalar

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Burnunuza iyice çekmiyorsunuz suyu...
    Muzdarip, -Black- ve uqur497 bunu beğendiler.

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burnunuza iyice çekmiyorsunuz suyu...
    Geniz yanmalı
    uqur497 bunu beğendi.

Motosikleti
    2010 Honda CBR 125R
    Motoru yaptı saolsun usta 150 lira masrafı vardı. Çok korktuydum büyük masraf açacak diye.

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Motoru oylece birakip iceri gecip dinlenme rahatligim hiç olmadi valla. Şanssizliktan ziyade ihmaliniz var. Motoru koyacak, sokacak yerimiz olmasa kapi onunde motor tutmazdik. Motora otopark, bahce, sokacak herhangi biyer şart.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)