Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Karlı yol için chopper

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bisan Pasific 125
    Okulum gereği Kars'ta okuyorum bunun üzerine bir konu yine açmıştım fakat chopper aklımdan çıkmıyor. Sağ olsunlar çivili lastik fikrini verdiler. Rx3i evo almayı düşünüyordum ama gönlümde hyosung gv250 var çok zamandır hayalim bu motosiklet. Chopperlara bayılıyorum. Sizin tavsiyeniz ne olurdu? Bu motora çivili lastik ve kar lastiği takabilir miyim? Sıfır alacağım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Lifan Lf250-b

Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL 650
    sevgili arkadaşım bende karslıyım lakin seçtiğin motorsiklet türü özellikle karda kullanım açısından soruyosan kesinlikle uygun değil. Çünki chopper ağırlık merkezi arkada olan bir motordur. Sen istediğin kadar dişli çivili lastik tak ön teker hep kayar , çünki ağırlık hep arka tekerdedir. Karsın iklim ve arazi koşullarına göre binebileceğin yegane motor Honda CRF 250 dir. Yakıtı , arazi uyumu ve yeri geldiğinde tabiki çivili lastikle karlı yollarda gidişi daha iyidir . Bu motoru İncelersen neden tavsiye ettiğimi daha iyi anlarsın.
    crxforever bunu beğendi.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Usta boşver bu işleri sana skidoo alalım

Crixa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha 1100 dragstar
    Hyosung gv 250 enjeksiyonlu model alabilirsin rks 250 cruiser enjeksiyonlu model alabilirsin. 2 si de çok güzel motordur pişman olmassın, nie enjeksiyonlu öneriyorsun diyorsun soğukta tek marj da çalışır seni zor durumda bırakmaz. benim eskmi motorum rks 250 cruiser dı - 20 de tek marş da çalışıyordu lastik işi kolay halledersin yada kılıflar var takarsın kaydırma yapmaz iyi günler...

Motosikleti
    Bisan Pasific 125
    Ozkan askanin dedigi gibi on teker kayar mi hic deneme sansiniz oldu mu kar uzerinde

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Alıntı zekeriyaimam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Usta boşver bu işleri sana skidoo alalım
    http://zundert-extreme.com/uploads/i...t_X_Action.jpg
    Çok güzel, lanet bi alet. Rusyada kışın sokakta bi kaç tane görünce çok şaşırmıştım. Kızaklı bebek arabaları bile vardı.
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

ssates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V strom
    Önce karsta gv250 den anlayan usta olup olmadığına bak. Zamanında arıza nedeniyle Eskişehir den İstanbul a gv250yi götürdüm. Allahtan mesafe çok değldi

Motosikleti
    Bisan Pasific 125
    Alıntı GT250rAlanya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel, lanet bi alet. Rusyada kışın sokakta bi kaç tane görünce çok şaşırmıştım. Kızaklı bebek arabaları bile vardı.
    Hocam bu kadar kar yok tamamen kar degil yani yollar acik ama ezilmis kar oluyor genelde

owlam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Virago 535
    Hocam ben gv 250 nin görüntüsüne hastayım ancak parça sıkıntısı malum bütçeni bilemiyorum ama 3-4 bişey daha koy japon al. Ben öyle yaptım virago 535 aldım. İlla ki gv 250 diyorsan temiz karbüratör lü derim. Enjeksiyonlularda yok sensör yok fi ışığı yandı yok servis çözemedi biton sıkıntı. Karbüratör en azından iyi kötü her ustanın anladığı bir sistem

Motosikleti
    Bisan Pasific 125
    Alıntı owlam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam ben gv 250 nin görüntüsüne hastayım ancak parça sıkıntısı malum bütçeni bilemiyorum ama 3-4 bişey daha koy japon al. Ben öyle yaptım virago 535 aldım. İlla ki gv 250 diyorsan temiz karbüratör lü derim. Enjeksiyonlularda yok sensör yok fi ışığı yandı yok servis çözemedi biton sıkıntı. Karbüratör en azından iyi kötü her ustanın anladığı bir sistem
    2. El almayı kesinlikle düşünmüyorum çünkü başım çok ağrıdı bu yüzden. Sıfır alacağım gv250yi 2017 model yani. Beyaz daytonalar çok hoşuma gidiyordu ama gv250 daha iyi dediler o yuzden.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)