Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

(ALPİNESTARS GP PRO HAKİKİ DERİ ELDİVEN )İŞİN İÇİNDE BİR İŞ VARMI ACABA

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha fz6 fazer
    arkadaşlar merhaba

sahibinden gezerken bu eldiven fiyatı cazip geldi ama doğal olarakta kıllandım tabi,, nedir necidir bunu bilen, alan, kullanan varmı acama ..

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-motosiklet-ekipmanlari-kask-kiyafet-ekipman-alpinestars-gp-pro-hakiki-deri-eldiven-463725706/detay

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Büyük olasılık ile replika.

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Ünlü markaların çin malı çakmaları meşhur oldu, artık ürün alırken dikkat etmeniz gerekiyor.. Aliexpress vb. sitelerde bu ve bunun gibi marka/modelleri 50-100 tl'ye bulmanız mümkün..
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Replika diyerek işi yumuşatmayalım bence.
    Dümdüz sahte. Hem de muhtemelen kötü bir sahte, ben RSR2'yi $60'a almıştım, idare eder kaliteydi. Bunun benzer kalitede olanı gelse $70-75'ten aşağı olmaz, o paraya getirdiğ şeyi de kimse 250TL'ye satmaz.

Uzak durun abicim, biraz biriktir 600 TL'ye Alpinestars SP-1 bulunabiliyor, mis gibi eldiven.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Gerektiğinde elinizi,kolunuzu,bacağınızı ve hayatınızı kurtarır ekipman.

Bu başlığı okuyan ve pahalı markalara almak isteyen ama alamadığı için sahtesini almayı düşenen arkadaşlar varsa yapmasın,bu iş sahte bilmem ne markası t shirt'u alıp kullanmaya benzemez.

Sizi koruyacak ekipmana para verin illa dainese,alpistar olmasına gerek yok. Guvenlik sertifikaları olsun ama orta sınıf bir marka olsun.

Unutmayın, ekipmanı sizleri koruması için alıyorsunuz.
    YasinC bunu beğendi.

Crixa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha 1100 dragstar
    replika dır bu ürün aliexpresde 45 60 dolar arası satılıyor ama yorumlar çok kaliteli diye olumlu yorum var

Sedotti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200
    Aynı sorunsalı ben de Revit eldiven alırken yaşamıştım. Aliexpress üzerinden kısa bi araştırma ile hepsini kolayca bulabiliyorsunuz.

Tamamen replicadır. Korumalarının eksikliği dışında görsel açıdan neredeyse aynı yapılıyor.

Ne kadar kaliteli dense de, kimse kaza hali dışında ürünün kalitesini bilemez. O yüzden koruma ürününü korumasız almak pek akıl karı değil

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)