Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

tam istediğim oluyor derken yine hayaller vs. hayat oluyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    uqur497 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Honda CBR 125R
    arkadaşlar ben yine kafanızı ağrıtıyorum ama kusura bakmayın yazmasam içim içimi yerdi neyse konuya geleyim
    daha öncede bir kaç konu açtım 2010 cbr 125, ys 125, ninja 250
    benim bi driftim vardı sattım daha büyük motor almak için ailemde desteklicez seni dediler pedere pulsar ns200 gösterdim hoşuna da gitti ancak ben bana yetmeyeceğini düşünüyorum o yüzden alacaksak 2 silindir olsun diyorum peder de haliye başladı kalaylamaya beni ns200 yetmiyo mu diye dedim içimden satmayağım bi motor al sonra 600, 1000 neyse alırım bizimkilere kalacaksak araba alır geçerler dedim
    sonuç olarak lifan pony alsam idare eder diye düşünüyorum ancak ikinci eli pek yok ortalıkta sıfır almaya değecek bi motor mudur?
    cbr 125 iyide çok km yaptılar ondan bakmıyorum km'si çok olan motorlara
    Başımız sağolsun bende çok üzgünüm büyük üstadımızı kaybettiğimiz için
    o her zaman için kalbimizde yaşayacak...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yusufkalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Üyeliğinin 1. Yılını kutlarım.
    Drifti satıp Ns almak pek bir şey değiştireceğini sanmıyorum. İllede çift silindir olsun diyorsan en ucuz çift silindir MR 250 sanırım bir iki defa binme şansım oldu güzel sesi var iyi de gidiyor denilebilir.

Dash_1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 200kt
    Önce bir nokta al. Üstüne paran kalırsa motor alırsın. Şaka bir yana gerçekten ne bir paragraf ne de bir nokta var. Yazdığınızdan birşey anlamak için 4 kere okudum.(şaka değil gerçekten 4 kere okudum.) Anladığım kadarı ile mondial drifti sattınız. Babanızın desteği ile pulsar almayı düşündünüz ve yetmeyeceğini düşünerek vazgeçtiniz. Şimdi ne motor alacağım diye soruyorsunuz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)