Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kararsızlık

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR 125R
    Cumleten gunaydin arkadaslar.İlk motorumu alicam fakat 3 model arasinda kaldim karar vermek zor acikcasi benim icin (Ybr,cbf,apache dusunmuyorum)İlk olarak cf moto ikinci karizma r ve sonuncu pulsar 150 As.Limitim 7 bin civari ama KREDİ KARTİYLA almak durumundayim. Tabi ki bu fiyata alternatifleri cok fazla normal kosullarda ama kk isi bozuyor biraz .Bu sebeple magazadan bakiyorum.Siz acaba ne dersiniz bu konuda ?Ogrenciyim parcasi ucuz olsun,kaliteli olsun yani motordan sogutmasin beni.(Ekipman haric butcem bu)

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:06 ----------

Kimse mi yok yardimci olabilecek arkadaslar ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha YZF - R25
    Deminden konu açmamışmıydınız?
    kovboy03 bunu beğendi.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Pulsar al geç.

Motosikleti
    CBR 125R
    Yok hocam tek konu sadece uplamıştım

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:00 ----------

Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsar al geç.
    Hocam cf moto da gerçekten yakışıklı ve çok özellikli bir motor birde pulsarın 150as 150ns kadar yaygın değil ya ondan birazcık tereddütüm vardı

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    İkinci elde alabilirsin kart ile. Satıcıya söyle kart çekebileceği yer varsa al. Taksitle kamyon aldım. Motorda alınır.

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Kararını hızlı vermen senin faydana olacak.1 ağustosta %20 zam geliyor.Elini çabuk tut.

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı Ekarademir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İkinci elde alabilirsin kart ile. Satıcıya söyle kart çekebileceği yer varsa al. Taksitle kamyon aldım. Motorda alınır.
    Hocam pulsar mi cf mi sizce peki ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:44 ----------

Alıntı Keoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kararını hızlı vermen senin faydana olacak.1 ağustosta %20 zam geliyor.Elini çabuk tut.
    Valla hocam buyuk ihtimalle yarin alicaz suan il disindayim bu aksam donebilirsem yarin almak niyetindeyim

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:49 ----------

Alıntı Keoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam suan il disindayim bu aksam donebilirsem yarin almak niyetindeyim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)