Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Altın Elbiseli Adam'ın vefatından sonra hissedilenler

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA SPACY, BENELLİ TNT 25,Honda PCX 125
    Herkezin başı sağolsun.Ondan geldik ve yine ancak ona döneceğiz diyor yüce rabbim ayeti kerimede. yıllarca programlarını seyredip te motorsiklet sürmeye karar verdiren adamdır bana kendisi.Bu formu 2 yıldır üye olmadan takip ediyordum.kadere bakın ki üye olmaya karar verdiğim gün barkın abimizi kaybettik.kendisiyle fuarlarda sohbet etme fırsatı bulmuştum.çok farklı bir insandı, sevenleri çok olduğu gibi , sevmeyenleri vardı. rabbim taksilatını affetsin.seni bu alemde çok arayacağız...kadere bakki forma yazdığım ilk mesaj bu olacakmış.rabbim tüm motorsiklet süren kardeşlerimizi kaza ve beladan uzak eylesin.Ailesinin,dostlarının,arakadaşlarının ve motorsiklete gönül veren herkezin tekrar başı sağolsun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

belki de yakın hissetmek için 12 yıl sonra buralara gelip 2 damla göz yaşı döküp gidecek olmak ne acı... Allah kalanlara sabır versin...
    dasmehdix ve YsNLzTrK bunu beğendiler.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Temmuz başında memleketime gidip,kuyruk sokumundan ameliyat oldum.Haftalardır motosiklet kullanamıyorum daha da haftalarca motosiklet kullanmam yasak.Haftalardır hayattan kopuk yaşıyorum.Birazcık toparladım kendimi,birazcık moralim yerine geldi.Atladım arabaya yaşadığım-çalıştığım yere gidiyorum.Feribottayken bir telefona bakayım dedim.Çok samimi ve şakacı bir arkadaşım bana "Barkın ölmüş" dedi.Dedim yine şaka yapıyor takılıyor."Ölmez aga o bir kaç ay sonra düzelip nanik yapar bize" dedim."Yok valla ölmüş" dedi.Biraz interneti karıştırdım kaza haberine rastladım.Bir türlü inanamıyorum.Arkasından eve gelince askerdeki kardeşimin eşi aradı.Karı-koca ikisi de Altın Elbiseli Adam hastası.Bana haberi tekrardan verdi.Dedim "Şimdilik kardeşime söyleme zaten askerde morali bozuk,TV de öğrenirse öğrensin.Yaşlıların ölüme insan kendini alıştırıyor ama gençler aniden gidince insan bir türlü kabullenemiyor.Şaka gibi kabus gibi geliyor.Bir de yakından tanımadığımız bilmediğim bir adam ölüyor sanki ailemizden birini kaybetmişiz gibi hissediyoruz.Ona şaştım kaldım.Barkın o kadar samimi o kadar kafa bir adam ki insanlara bu kadar sevdirmiş kendini.Hala böyle saçma sapan bir kaza da öldüğüne inanamıyorum.Mekanı cennet olsun.
    RoofRoof, dasmehdix ve pea bunu beğendiler.

montrello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bünye kabullenmiyor sindiremedik ki hala.:'( yaptığı iş motorsiklet kullanımı hakkında bilgi vermek olan bu eğlenceli ve donanımlı insanı kaybettik hemde en çok uyardığı konulardan birine kurban giderek ben hala kabullenemiyorum daha iki gün önce eğlenceli klasikleşmiş inceleme videolarından birisini izlemiştim her gördüğüm vefaat paylaşımın da yok ya olamaz demekten kendimi geri alamıyorum Allah rahmet eylesin sende erken giden iyiler arasına katıldın Allah tüm sevenlerine sabır versin :'(

Motosiklet almaya ilk karar verdiğimde videolarıyla karşılaşmıştım Barkın abinin. Birkaç videosu hariç neredeyse hepsini izledim hatta bir kısmını 3-4 defa izlemiştim. Çoook katkıları olmuştur videolarının bana. Sabah motora binmeden yarım saat önce gördüm haberi. Mecburen atladım motora yola çıktım. Gerçekten o eskiden aldığım keyfi alamadım motoru sürerken. Kim ne derse desin alanında bir numaraydı. Allah rahmet eylesin. Geride bıraktığı binlerce insana da sabırlar diliyorum.

gitaristgkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt 600 e
    Valla sabahtan beri nasıl moralim bozuk kendimde değilim inanmak istemesekte malesef gerçekler işte...Rabbim taksiratını affetsin güler yüzlü adam...

ousi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC700X
    Hepimizin en az hayatında bir kez izlediği bir duruşunu bir sözünü çok sevdiği her ne kadar son zamanlarda yoğun eleştirilere maruz kalsa da bir köşemizde elbet bir yeri olan adamdı. Motosiklet bilincini Türk milletine aşılayan bu adamı kaybettiğimize hala inanamıyorum. Mekanın cennet olsun Altın Elbiseli Adam...

dasmehdix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250R'15
    Yeni bir motorcu olarak 1 yıldır her gece 1-2 saat onun videolarını izledim.Şu anda her gün görüştüğüm abim,arkadaşımı kaybetmiş gibi üzgünüm.Beni çok etkiledin be abi.Barkın abi hep içimde bi ukte kalıcak gibi hissediyorum :(

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Aptal aptal etrafa bakınıyorum..Küfür ediyorum ölecek bir sürü kötü işe yaramaz boş müptezel varken neden hayat dolu böyle bilgili ve bildiğini paylaşan bir insan ölür diye..
    Potenza bunu beğendi.
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Normalde siteye günde 1-2 defa bakardım. Sabahtan beri dönüp dönüp bu konuya bakıyorum.
    kalidor ve yigitap bunu beğendiler.

kalidor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok eski bir tanıdığım ve akranım. Bugün kapıda bağlı olan motosikletime bakınca karmaşık duygular hissettim. 1 hafta önce Barkın'ın 250cc markaların testini izlemiştim. İçim burkuldu. Allah rahmet eylesin.

Allah rahmet eylesin. Nur içinde uyusun.
    http://tempogrup.net/

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tvs Rtr 200
    Berbat bir gün geçirdim.Aklıma geldikçe dahada kötü oluyorum.Ahh be abi :(
    yigitap bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Ne bileyim. Ben garip hissediyorum.
    Sabah yeni uyandım, kaza haberini okudum. Ardından arkadaş "ölmüş" diye mesaj attı, "has..r ordan" dedim.
    Foruma, ekşi'ye bakındım biraz. "Öldü" yazıları vardı bolca.

İnanasım gelmedi. "Barkın abi lan bu. Gene kaza yapmıştır, iyileşir." dedim, atladım motora işe geldim.

Hakikaten kaybetmişiz. Öldüğünü artık kabullenince gözlerim yaşarmaya başladı. Kapattım forumu, ekşi'yi.

Tüm gün neden, nasılını düşünüp durdum. Adamın altında 200'lük motor var, üstünde tam ekipmanı vardır. Yayaya çarpmış, motorda da ciddi bir hasar gözükmüyor. "127 ölmek için düşük bir hız" demişti bir programda. O yolda da motorun yapacağı hız oydu anca.

Anlamadım abi.

Yorumlara bakıyorum. "Motor çok tehlikeli abi", "Tüm motorcular ölsün zaten", "Suzuki'yle 200'le gidiyordu apaçi" gibi saçma sapan yorumlar okudum tüm gün. Kurt kocayınca köpeğin maskarası olur misali. Ülkede motoru sevdiren, güvenli sürüşü anlatan adam öldü. Sinyal nedir bilmeyen, tek bildiği gaz ve selektör olan Fluence'li BMW'li adamlar "motorlular ölsüüüün" çığırtkanlığına başladı.

Kafam dağınık, moralim bozuk, içim buruk. Türlü türlü düşünceler.

Ama tüm gün tek bir şeyi düşünmedim:

Motoru bırakmak.

Aklımın ucundan bile geçmedi.

Artık daha çok istiyorum sürmeyi, inadına sürmeyi.
    Ben sürmeye devam etmek istiyorum, devam ediyorum. Barkın abi de bunu isterdi zaten.
    pinkcrow7, YasinC, halilom ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

uçanmotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    aynı anda iki motor kullanıyorum
    Motordan çok korkuyordum aea ölünce korkum bin misli arttı motosiklet satışlarıda baya düşecektir bu haberle Allah öküzlere fırsat vermesin onları her iki cühanda süründürsün nice fidanlar gitti be
    GB79 bunu beğendi.

BİROL 78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYABUSA
    iki gerizekalı insan yüzünden günahsız bir insan hayatını kaybetti..

weirdo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Simdi atv de gorunce haberim oldu, inanamadim. Allah rahmet eylesin.

Gün boyu moralim bozuktu. Hâlâ bozuk. Haberleri izlerken Fox tv de Barkin haberi verdi yine, videolarindan kesitler gösterdi, gülen yüzünü gösterdi, yine bok gibi oldum. Lanet olsun.

ozanercanakc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xtreme max
    Arkadaşlar
    Bursa'dan
    Barkın abi'nin cenazesine gitmek isteyen var mı?
    Bir artçı alabilirim.

uçanmotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    aynı anda iki motor kullanıyorum
    Ölüm Allahın emri ama KEŞKE APTALLAR DİKKATSİZLER SALAKLAR GEREKSİZLER YÜZDE YÜZ ORJİNAL ORO.. ÇOÇUKLARI YÜZÜNDEN OLMASAYDI BU ÖLÜMLER

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)