Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklette Aile Boyu Tehlikeli Yolculuk..Cup Motorda 4 Kişi..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Türkiyenin savaşlardan daha büyük kayıplar verdiği trafik kazaları sürücü ve yolculara ibret olmuyor.

Türkiyenin savaşlardan daha büyük kayıplar verdiği trafik kazaları sürücü ve yolculara ibret olmuyor. Aydın'da aile boyu bir motosikletle yolculuk yapan kişiler adeta ölüme meydan okurcasına trafik kurallarına da hiçe sayarak yollarına devam ettiler.

Aydın-İzmir E 87 karayolu üzerinde aile boyu bindikleri motosiklet ile seyreden bir şahıs karayolunda bir süre seyrettikten sonra yolun karşısına geçmek için de yaya geçidini tercih etti. Başlarında kask olmadığı gibi trafik kurallarını hiçe sayan ve üzerinde 4 kişinin bulunduğu motosiklet daha sonra gözlerden kayboldu.

Türkiye istatisti kurumu verilerine göre; geçtiğimiz yıl 183 bin 11 adet ölümlü yaralanmalı trafik kazası meydana geldi. Kazaların yüzde 99'unun trafik kurallarına uymamaktan kaynaklandığı belirtilirken geçtiğimiz yıl ülke genelinde 1 milyon 313 bin 359 adet trafik kazası meydana geldi. Bu kazaların 1 milyon 130 bin 348 adedi maddi hasarlı, 183 bin 11 adedi ise ölümlü yaralanmalı trafik kazası olduğu belirtildi. Yıl içerisinde meydana gelen ölümlü yaralanmalı trafik kazalarının yüzde 75'i yerleşim yeri içinde yüzde 25'i ise yerleşim yeri dışında gerçekleşirken,bir yılda 7 bin 530 kişi öldü, 304 bin 421 kişi yaralandı. - AYDIN

Kaynak : Haberler..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben de böyle tek motorda ailecek geziyorum. ancak ara yollarda sürmek koşuluyla. denize, pikniğe giderken..

hem ekonomik, hem de serin oluyor. efil efil. çocuklar alıştı, arabaya binmek istemiyorlar terbiyesiz olayım..

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Herhangi bir kaza durumunda kill strike x4 olacak çok tehlikeli. çarpan adam direk seri katil

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Güneş gözlükleri eksik

bindiregandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tek kişi binince çok güvenli de dörtleyince sıkıntı sanki

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    daha önce böyle bir konuya yazmıştım yine yazayım
    adamın ekonomik durumu yetse zaten binmez devlette kabahat üret 1000 cc küçük bir araç vergisiz herkese taksitle ver bakalım binecekmi motora 4 kişi

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Hakiko sen Adana'ya bi git gör,bu model çok.
    Küçükken bizde öyleymişiz. Pederin mobilet, valide arkada ben kucağında biraderde önde gidonu tutuyormuş.

biz pazara da böyle gidiyoz. arabayla zor oluyor. park yeri bulamıyorum. motorla gidiyoruz ailecek. utanmasam sebze tezgahlarının arasına dalacam ama linç edilmekten korkuyorum.

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biz pazara da böyle gidiyoz. arabayla zor oluyor. park yeri bulamıyorum. motorla gidiyoruz ailecek. utanmasam sebze tezgahlarının arasına dalacam ama linç edilmekten korkuyorum.
    Hatay da motor uzerinde sebze tezgahindan alisveris eden bir cbf 150 kullanicisi gordum. Telefonumun da sarji bitmisti ahhh bi cekeydim, atardim simdi suraya

Yalniz adam icin,satici icin ve cevre icin gayet dogal geliyodu .

Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hatay da motor uzerinde sebze tezgahindan alisveris eden bir cbf 150 kullanicisi gordum. Telefonumun da sarji bitmisti ahhh bi cekeydim, atardim simdi suraya

Yalniz adam icin,satici icin ve cevre icin gayet dogal geliyodu .
    vay be, benim de bazen tezgahlara yanaşasım geliyor, "teyzecim çek şuradan iki kilo kaya gibi domates" "abi elma kütür kütür değil mi" diyesim geliyor amma ve lakin bizim buralarda (Muğla) halk biraz eksantriktir, ters tepki gösterip dalabilirler. bilinçli halk sonuçta, hakkını yedirmez. oracıkta linç ediverirler adamı.

ek: kütür kütür demişken, geçen, abi elma nasıl dedim, yigenim sen salonda yiyeceksin, kütürtüsünü yenge mutfakta dinleyecek dedi. işte öyle bir kütürtü varmış elmada..

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    aydın ili tr de gödüğüm en berbat trafik olan il
    yahu kırmızı da duran sürücü yok hele motosikletler ulan yürek mi yedin kırmızı da sağa sola bakmadan geçiyon zırt diye ..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)